Wednesday, June 19, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny. Czy listopad wywoła burzę w relacjach? Nad 5 znakami zawisną czarne chmury

Horoskop miesięczny. Czy listopad wywoła burzę w relacjach? Nad 5 znakami zawisną czarne chmury

Sprawdź swój horoskop miesięczny na listopad 2023. Jak wygląda aura waszego związku?

przemoczona para w białym ubraniu na czarnym tle

Sprawdź swój horoskop na listopad. Jak widzi cię partner? / fot. Canva/Vasya Nagirnyak

Pogoda nas nie rozgrzeje, ale może zrobić to miłość. Horoskop miesięczny na listopad 2023 skupi się na osobach już zakochanych. Odkryj swoje obawy i aurę związku

 

 

Horoskop miesięczny – listopad 2023: siła, uczciwość i łagodność

Liczba listopada – 11 – jest przypisana karcie Mocy i Sprawiedliwości
To czas na odzyskiwanie swojej wewnętrznej siły, panowanie nad emocjami i wyrażanie siebie w łagodny sposób. Aura sprzyja wytrwałości i wysiłkowi fizycznemu, który jednocześnie umacnia nasz charakter. Poskramianie własnej natury to nie lada wyzwanie, ale w listopadzie powinno być to łatwiejsze niż zwykle.
Sprawiedliwość skłania nas także ku refleksji na temat uczciwości i pomaga podejmować decyzje w sposób bardziej wyważony. To doskonały czas na załatwienie wszystkich prawnych zobowiązań, ale i czas gdzie możemy ponieść konsekwencje w sprawach, w których nie byliśmy do końca uczciwi.

Pamiętaj, że interpretacje Tarota są subiektywne i symboliczne, a horoskop jest ogólnym zobrazowaniem energii miesiąca. Twoje indywidualne doświadczenia mogą różnić się w zależności od wielu czynników.

 

Co się sprawdziło w ubiegłym miesiącu:
Horoskop miesięczny. W październiku przyjdą zmiany. Fortuna uśmiechnie się do 3 znaków

 

 

Horoskop miesięczny: Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Mag, Siła, 5 kielichów, Koło Fortuny, 6 denarów

 

Emocja: Zawiść

Aura związku

To często symbol nowych początków, świeżej energii, powiewu kreatywności i determinacji w dążeniu do sukcesu. Aura sprzyja wszelkim eksperymentom, a także podejmowaniu ważnych kroków w dalszym rozwoju relacji.

Jak widzi cię druga strona

Bez wątpienia uważa, że masz silny charakter; pełen odwagi, wytrwałości i wewnętrznej siły. Potrafisz radzić sobie sama z wieloma wyzwaniami, dlatego druga połowa rzadko ma okazję by w czymś ci pomóc. Może się obawiać, że przez wszystkie twoje zobowiązania i zajęcia, brakuje czasem dla niej przestrzeni.

Twoje uczucia/obawy

Możesz czuć się rozczarowana i przygnębiona przez trudności w życiu lub związku. To temat z przeszłości, który choć zamknięty, wciąż do ciebie wraca i wzbudza niepokój. To znak, że warto o tym porozmawiać, puścić urazy, zamknąć rozdział i przestać płakać nad rozlanym mlekiem.

Przyszłość

Przyszłość szykuje wiele zmian i niespodzianek. Wasz związek może przechodzić różne fazy, w tym także rozstania i powroty. Los może przynieść zarówno dobre, jak i trudne chwile i nie na wszystko będziecie mieli wpływ. Ważne jest, aby pozostać elastyczną i gotową na adaptacje do nadchodzących zmian.

Rada dla Barana

Jeśli potrzebujesz pomocy – nie bój się o nią poprosić. W waszym związku może brakować balansu, czy jedna strona daje więcej niż druga? Postarajcie się zrównoważyć tą energię.

 

Horoskop miesięczny: Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Kochankowie, 4 denarów, Paź Buław, Pustelnik, 2 mieczy

 

Emocja: Niezadowolenie

Aura związku

Symbol miłości, głębokiego połączenia i harmonii uczuć. To czas pełen miłości i bliskości, ale także niezdecydowania. Być może między wami wisi w powietrzu decyzja, którą musicie podjąć, a którą wciąż odwlekacie. To czas na krok do przodu i tym samym – rozwój waszej relacji.

Jak widzi cię druga strona

Może uważać cię za zbyt ostrożną i zamkniętą. Kosztem stabilności i poczucia bezpieczeństwa unikasz zmian i podjęcia ryzyka. Być może też za bardzo przywiązujesz uwagę do rzeczy materialnych.

Twoje uczucia/obawy

Możesz czuć się niepewnie w jego towarzystwie, bądź chwilami obezwładnia cię nieśmiałość. Trudno ci przejąć inicjatywę – może to z powodu krótkiego związku, a może straciłaś motywację? Martwisz się także o jego emocjonalną dojrzałość lub/i tematy związane z dziećmi i nie wiesz jak się zabrać do ważnej rozmowy.

Przyszłość

W przyszłości widać nutę samotności i skupienie na samorozwoju. Każde z was potrzebuje dużo swojej przestrzeni by lepiej zrozumieć siebie i nie zawsze będziecie w stanie znaleźć wystarczającą ilość czasu dla drugiej strony.

Rada dla Byka

Jeśli masz do czynienia z osobą lub sytuacją, która cię wyczerpuje, odetnij ją i ustal wyraźną granicę. Jeśli masz do czynienia z konfliktem, karta radzi by uważnie wysłuchać obu stron.

 

Horoskop Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 10 denarów, 4 kielichów, 8 kielichów, 5 kielichów, 9 buław

 

Emocja: Strach

Aura związku

Wasz związek wydaje się stabilny i jest tworzony na solidnych fundamentach. Być może jesteście razem wiele lat, macie dzieci, albo łączą was podobne wartości i tradycje rodzinne.

Jak widzi cię druga strona

Partner docenia twoją troskę i obecność w jego życiu, jednak w listopadzie odczuwa trudność w dotarciu do ciebie. Wydajesz się w jego oczach pozbawiona energii, obrażona i niechętna do przyjmowania jego wsparcia.

Twoje uczucia/obawy

Czujesz, że to już nie jest to co kiedyś, bądź nie to, czego się spodziewałaś. Karty mogą wskazywać na pewne rozczarowanie lub refleksję nad obecnym stanem związku. Być może pragniesz czegoś bardziej satysfakcjonującego i nie wiesz co z tym zrobić.

Przyszłość

Na ten moment nie zmierza to w dobrą stronę. Widać rozczarowanie i utkwienie w przeszłości, a także trzymanie urazy zamiast jej przepracowanie i wybaczanie. Jeśli chcesz zmienić tę energię – musisz otworzyć się na zmiany i perspektywę drugiej strony.

Rada dla Bliźniąt

Karty zachęcają do komunikacji i zrozumienia siebie nawzajem. Również do tego, aby rozwijać związek na bardziej duchowym i emocjonalnym poziomie.

 

Horoskop miesięczny: Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 7 kielichów, 6 mieczy, 3 mieczy, 6 kielichów, 4 buław

 

Emocja: Zawiść

Aura związku

Aura jest napełniona emocjami, niezdecydowaniem i refleksją. To może być czas, w którym razem z partnerem przyglądacie się swoim uczuciom i dokonujecie pewnych wyborów w kontekście waszego związku. To również może oznaczać, że macie dużo marzeń i nadziei, które chcecie zrealizować jako para, jednak wciąż pozostają one bardziej w świecie fantazji niż w realnym.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę, która przechodzi przez pewne zmiany i próbuje uwolnić się od przeszłości. To może oznaczać, że zostawiasz trudności i przeszłość za sobą i otwierasz się na zmiany i partnera.

Twoje uczucia/obawy

Choć starasz się pokazywać, że wszystko jest w porządku, tak naprawdę wciąż nie zaleczyłaś przeszłej rany. To może być tęsknota za przeszłością bądź trudności w istniejącym już związku, co może negatywnie odbijać się na uczuciach wobec drugiej strony.

Przyszłość

Choć często będziesz wracać myślami do poprzednich związków i przeszłości, to w waszym związku widać harmonię, radość a także spełniające się wspólnie marzenia.

Rada dla Raka

Wpuść drugą stronę do swojego świata. Choć czasem twój związek może ci się wydawać nudny i przewidywalny, to mocne podstawy, stabilność i wspieranie się w trudnościach jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

 

Horoskop miesięczny: Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 10 buław, 6 kielichów, As Buław, Królowa Denarów, 10 kielichów

 

Emocja: Pożądanie

Aura związku

Sukces, spełnienie i stabilność. Poczujesz się pewna siebie w swoim związku i będziesz mieć dużo powodów do radości. To znak, że twój związek jest na właściwym kursie.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę, która przynosi mu radość i spełnienie. To znak, że druga strona docenia twoją obecność w swoim życiu i cieszy się waszą relacją. Może cię także postrzegać jako osobę melancholijną i sentymentalną, często zatopioną myślami w przeszłości.

Twoje uczucia/obawy

To może być czas, w którym czujesz się pełna energii i gotowa do podjęcia nowych wyzwań w związku. Czas innowacji, kreatywności i wprowadzania nowej energii i eksperymentów będzie was inspirować oraz przynosić dużo pozytywnych chwil.

Przyszłość

Twój związek może wymagać bardziej zrównoważonego podejścia do kwestii materialnych i odpowiedzialności finansowej. Karta zachęca do mądrego zarządzania finansami i zrozumienia, jak wpływają one na waszą relację. Jest to także symbol praktycznego, rozsądnego i stabilnego związku.

Rada dla Lwa

Cieszcie się każdą wspólną chwilą, doceniajcie swoje starania i nie spoczywajcie na laurach.

 

Horoskop miesięczny: Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Diabeł, Głupiec, 7 buław, 8 denarów, 9 mieczy

 

Emocja: Miłość

Aura związku

Aura może wypełniona pokusami, nałogami i brakiem wstrzemięźliwości, a często też dobrym seksem i niekonwencjonalnym podejściem. W związku odczuwacie bardzo mocne przyciąganie, jednak mogą na was czekać także pułapki, z którymi będziecie zmuszeni się zmierzyć. Może warto przez chwilę spojrzeć krytycznie na swoją relację i ustalić plan jej poprawy.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę spontaniczną, impulsywną, często nieprzewidywalną. Robisz z odwagą to, co podpowiada ci serce, nie myśląc zbyt wiele o konsekwencjach. Docenia twoją dziecięcą radość, choć czasem chciałby wiedzieć jak można cię sprowadzić na ziemię w niektórych kwestiach.

Twoje uczucia/obawy

Coś cię niepokoi i czujesz, że w tej kwestii partner będzie mieć odmienne zdanie. Jesteś gotowa walczyć o swoją rację, jednak może cię rozczarować fakt, że nie we wszystkim będziecie w 100% zgodni. Możesz także obawiać się konkurencji, o którą bywasz zazdrosna.

Przyszłość

Każda relacja bez wątpienia wymaga spokoju i ciężkiej pracy – u was nie jest inaczej. Dzięki cierpliwości i ciągłej uważności na drugą osobę macie szansę uczynić ten związek bardziej stabilnym i satysfakcjonującym.

Rada dla Panny

Nie martw się na zapas i nie pisz w głowie czarnych scenariuszy. To czas na uwolnienie się od negatywnych myśli i podejście do związku z większym spokojem i pewnością siebie.

 

Zobacz też:

Od Wenus zależy to, jaką jesteś kochanką. Sprawdź, czy to, czego szukasz w związkach i miłości jest bliskie z twoim kosmogramem

 

Horoskop miesięczny: Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Słońce, Rycerz Denarów, 5 buław, Arcykapłanka, 7 mieczy

 

Emocja: Duma

Aura związku

To radosny czas, przepełniony harmonią, optymizmem i bliskością. Jedna z najszczęśliwszych kart mówi o uszczęśliwianiu siebie nawzajem, a także symbolizuje dziecięcą energię. Może mieć konkretnie związek z dziećmi, ale także z wewnętrznym dzieckiem lub zapowiedzią wyczekiwanej ciąży.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę pracowitą, ambitną i z praktycznym podejściem. Docenia bezpieczeństwo i stabilizację, a także determinację i gotowość do poświęceń. Mało w tym jednak kobiecości i emocjonalności, może warto pokazać mu się częściej także od tej strony?

Twoje uczucia/obawy

Możesz odczuwać niepokój w związku z pewnymi aspektami w relacji. Może bywasz zazdrosna? Jeśli nie o inną osobę, to o czas, który poświęca swoim zajęciom. Czujesz, jakbyś wciąż prowadziła walkę o to, czyje zdanie będzie na wierzchu. Z jednej strony dodaje to pewnego rodzaju dynamizmu, zwłaszcza relacjom o dłuższym stażu, jednak z drugiej strony balansujesz na granicy konfliktu.

Przyszłość

Między wami widać większe zrozumienie i rozwój relacji na bardziej duchowym poziomie. W przyszłości najpewniej pogłębicie swoją intymność i otwartość, jednak pamiętaj o otwartości. Tłumienie emocji i brak uczciwości może osłabić wasz związek.

Rada dla Wagi

Jeśli twoje przeczucie podpowiada ci, że coś jest nie tak – to najpewniej właśnie tak jest. Nie próbuj przemilczeć tematu, tylko zebrać się na szczerość, nawet jeśli ta konfrontacja okaże się niezbyt przyjemna.

 

Horoskop miesięczny: Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 2 denarów, Paź Denarów, 8 mieczy, 2 denarów, 3 buław

 

Emocja: Zachwyt

Aura związku

Wiele się dzieje wokół was – praca, obowiązki i inne zobowiązania, jednak dajecie radę to wszystko pogodzić i utrzymywać wasz w związek w stanie harmonii i równowagi. Stoicie przed ważną decyzją, której boicie się podjąć i wziąć za nią odpowiedzialność.

Jak widzi cię druga strona

Partner zdecydowanie uważa, że ma wielkie szczęście mając cię u swego boku. Widzi w tobie chęć nauki, rozwoju i otwartość na eksperymenty. Czuje, że wasza relacja to coś trwałego i mającego ogromny potencjał rozwoju

Twoje uczucia/obawy

Z jakiegoś powodu czujesz się uwięziona i jest w tobie pełno obaw oraz blokad. Czas zmierzyć się ze swoimi negatywnymi myślami bądź lękami, gdyż najpewniej nie mają one odbicia w rzeczywistości. Być może to ta niepodjęta decyzja sprawia, że czujesz się w związku pewne ograniczenia, co niestety może negatywnie wpływać na twoje uczucia wobec partnera.

Przyszłość

To trochę balansowanie na granicy dwóch światów – być może czeka was związek na odległość? Ktoś będzie tak pochłonięty pracą, że nie będziecie mieli dla siebie zbyt wiele czasu. Choć najpewniej uda wam się utrzymać harmonię, to wasza relacja może wymagać lepszego zorganizowania czasu, by móc lepiej zadbać o wasz związek.

Rada dla Skorpiona

Idź do przodu! Wyjdź do ludzi, jedź na wakacje, przeprowadź się – jeśli jakieś wielkie plany zaprzątają teraz twoją głowę – odpowiedź jest jedna – zrób to!

 

Horoskop miesięczny: Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Pustelnik, 3 kielichów, Koło Fortuny, As Mieczy, Król Mieczy

 

Emocja: Napięcie

Aura związku

To czas refleksji i samotności. Jednak nie zrozum mnie źle, to po prostu czas, gdzie będziecie się czuć lepiej w swojej własnej przestrzeni, a czas, który poświęcicie dla samych siebie pomoże wam w przyszłości znaleźć więcej równowagi w związku.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi w tobie duszę towarzystwa, otoczoną masą znajomych. Być może chętniej niż on wychodzisz z inicjatywą i potrzebujesz więcej ludzi wokół siebie. Jest szczęśliwy u twego boku i docenia twój optymizm i niespożytą energię.

Twoje uczucia/obawy

Twoje uczucia wydają się być zależne od huśtawki nastrojów. Raz jesteś pełna energii i miłości, a potem czujesz się znudzona i wypalona. Być może brakuje ci czasem tej iskry i otwartości od strony partnera, jednak czujesz, że pomimo tego, jesteście sobie przeznaczeni.

Przyszłość

Przyszłość waszego związku może przynieść nowe pomysły i jasność w komunikacji między wami. To może być czas, w którym odkryjesz nowe sposoby rozwiązywania problemów i osiągniesz większą jasność w zrozumieniu swojego związku.

Rada dla Strzelca

Odłóż emocje na bok, potrzebna jest logika. Jeśli chcesz o czymś porozmawiać – nie owijaj w bawełnę i zrób to najprościej jak się da.

 

Może też cię zainteresuje:
Chiński zodiak – jakie są znaki? Co mogą o tobie mówić?

Horoskop miesięczny: Koziorożec

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: 6 kielichów, Cesarzowa, 5 buław, 4 buław, 7 denarów

 

Emocja: Zawiść

Aura związku

Aura, choć trochę nostalgiczna, to wciąż szczęśliwa. Jeśli ty i twój partner mieliście stresujący okres w waszym związku, spojrzenie wstecz na wspaniałe chwile, które razem spędziliście, i być może przeżycie ich na nowo, może przynieść wam wielki komfort.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę, która wnosi do waszej relacji opiekę, a także element władzy. To symbol kobiecości, kreatywności i seksapilu, więc możesz być pewna, że ma cię za atrakcyjną i ciepłą osobę.

Twoje uczucia/obawy

Czujesz się rozdrażniona, a od tego już niedaleko do konfliktu. Upewnij się, że nie kłócisz się tylko po to, by mieć rację. Ego może popchnąć ciebie i twoją ukochaną osobę do kłótni bez prawdziwego powodu. Czasami to wzbudza pasję, ale może być szkodliwe, jeśli będzie zbyt często się powtarzać.

Przyszłość

Przyszłość waszego związku może przynieść większą stabilność i spokój emocjonalny. Jeśli jesteś w stabilnym związku zbudowanym na mocnym fundamencie zaufania, wsparcia i zrozumienia, twój związek może zostać wzmocniony jeszcze bardziej dzięki wsparciu rodziny i przyjaciół.

Rada dla Koziorożca

Uzbrój się w cierpliwość. Znajdź więcej czasu na relaks i czas dla siebie. To pozwoli ci złapać oddech i uzyskać bardziej klarowne spojrzenie na swój związek.

 

Horoskop miesięczny: Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 5 mieczy, Wisielec, Pustelnik, 8 mieczy, 10 mieczy

 

Emocja: Zgoda

Aura związku

To dość konfliktowy czas, w którym czujecie się rozdrażnieni i macie skłonność do „robienia z igły widły”. Potyczki słowne, walka dla samego faktu przyznania racji sprawi, że obie strony mogą poczuć się przegrane i niezadowolone.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę głęboko zastanawiającą się nad waszym związkiem. Czuje, że utknęłaś w martwym punkcie i potrzebujesz zmian, bo dotychczasowa dynamika nie przynosi ci poczucia szczęścia ani spełnienia. Widzi, że oboje się od siebie odsuwacie, bo potrzebujecie więcej czasu dla siebie i na rozmyślania nad dalszą przyszłością.

Twoje uczucia/obawy

To może być czas, w którym rozważasz swoje uczucia i potrzeby w kontekście waszego związku. Odsuwasz się na bok i potrzebujesz pobyć sama ze swoimi myślami. Jest w tym nutka samotności, jednak taki reset często jest potrzebny, by móc wrócić na właściwe tory.

Przyszłość

Na ten moment energia między wami nie zmierza w optymistycznym kierunku. W powietrzu krąży dużo blokad, negatywnych myśli i uczucie przytłoczenia. Jeśli nic między wami się nie zmieni, możliwe, że utkniecie ze sobą razem z poczuciem obowiązku i uwięzienia.

Rada dla Wodnika

Konieczne może być zakończenie pewnych aspektów waszego związku lub uwolnienie się od negatywnych nawyków.Nie będzie łatwo, ale przyniesie transformację i nowe początki.

 

Horoskop miesięczny: Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: Król Mieczy, Król Kielichów, 8 kielichów, Paź Mieczy, Paź Denarów


Emocja: Radość

Aura związku

Aura twojego związku na listopad jest napełniona jasnym myśleniem i umiejętnością rozwiązywania problemów. To jest znak, że wasza relacja jest oparty na mądrości i logicznym podejściu do spraw. Choć mało w tej karcie romantyzmu, to wasze połączenie umysłów i burzliwe dyskusje sprawiają, że wcale wam tego nie brakuje.

Jak widzi cię druga strona

Partner widzi cię jako osobę, która jest emocjonalnie stabilna, empatyczna i wyrozumiała, a także zdolna do głębokiego zrozumienia i wspierania go w sferze emocjonalnej. To jest bardzo pozytywne i wskazuje na głęboką harmonię emocjonalną w waszym związku. Dodam też, że jeśli ktoś ma ostatnie zdanie w waszym związku, to według partnera to zdecydowanie jesteś ty!

Twoje uczucia/obawy

Karty mogą sugerować, że odczuwasz pewne niezadowolenie lub potrzebujesz pewnych zmian w waszym związku. Może to być czas, w którym zastanawiasz się nad tym, co możesz poprawić.

Przyszłość

Przyszłość waszego związku może przynieść niespodziewane nowe pomysły i perspektywy. To jest znak, że możecie odkryć coś nowego w waszej relacji, co może ją ożywić i na nowo wzbogacić. To także często symbol młodej, nowej energii – jeśli wiesz co mam na myśli.

Rada dla Ryb

Warto jest być otwartym na nowe doświadczenia i uczyć się razem, aby związek mógł się rozwijać. Zrób pierwszy krok jeśli czegoś naprawdę pragniesz – zasiej to ziarno i pielęgnuj je, aż wyrośnie.

 

Przeczytaj teraz:
Kompatybilne znaki zodiaku – sprawdź, czy jesteście sobie pisani

TAGI
top

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ