Sunday, April 14, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny kwiecień 2022: Co cię spotka w najbliższej przyszłości?

Horoskop miesięczny kwiecień 2022: Co cię spotka w najbliższej przyszłości?

Jaką decyzję podejmiesz?

kobieta na czerwonym tle w okularach VR

Sprawdź swój horoskop miesięczny na kwiecień 2022 / fot. AdobeStock

Jaki jest horoskop miesięczny na kwiecień 2022 r. dla twojego i pozostałych znaków zodiaku? Tarocistka Anita Kostana zapytała Karty o to, co powinnaś wiedzieć w nadchodzącym miesiącu, w którą stronę zmierzasz i czego możesz się spodziewać

 

Horoskop miesięczny na kwiecień 2022: Tarot Anity Kostany

Karty Tarota rozłożyła Anita Kostana. Znajdziesz ją na Facebooku (Arkana Anity – wróżbny z Tarota: www.facebook.com/odkrywamyprzyszlosc) i YouTubie na kanale Arkana Anity. 

To jak pokierujemy energią zależy wyłącznie od nas i mamy wpływ na większość spraw, które dzieją się w naszym życiu. Karty Tarota w odpowiednich rękach nie mogą wyrządzić krzywdy, a jedynie wskazać szczęśliwszą drogę –

– przypomina tarocistka.

Baran

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: 9 denarów, Mag, 10 denarów, Świat, Królowa Kielichów, 3 mieczy

Niestabilność i poczucie, że wciąż jest ci mało mogą sprawiać, że zaczniesz wątpić w swoje talenty, możliwości, pracę, związek… Karta najczęściej związana z materią, może wskazywać, że chciałabyś pójść na skróty by osiągnąć swój cel, nie wkładając w to znacznego wysiłku.
Plusem tej sytuacji może być obudzenie się twojej samodzielności i kreatywności. Masz potencjał by dotrzeć do swojej prawdziwej siły, zaufać sobie i rozpocząć coś zupełnie nowego. Własna droga może się wiązać z niezgodą ze strony rodziny czy partnera, może właśnie ich brak wsparcia popchnie cię w zupełnie nowe przygody?
Konieczne będzie także zakończenie już rozpoczętych projektów. Możesz mieć frustrujące uczucie, że wciąż brakuje ci na wszystko czasu, przez co zaczniesz tworzyć w zbyt wielkim pośpiechu. Wiesz także, że aby osiągnąć swoje cele będziesz musiała wyjść ze strefy komfortu i zaryzykować.
Weź trzy głębokie oddechy. Gdy emocje dominują rozum możesz mieć skłonności do impulsywnych i nieprzemyślanych zachowań. Możliwe też, że problemy otoczenia nastrajają cię w negatywny sposób. Nie ma nic złego w pomaganiu innym, pod warunkiem, że najpierw zadbasz o siebie.

Karty radzą by kwiecień płynął pod znakiem uzdrawiania. Może oznaczać przebaczenie, naprawę relacji, a w niektórych przypadkach wycofanie się z dramatu. Stwórz trochę przestrzeni, aby uzyskać obiektywny punkt widzenia.

Byk

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: Król Buław, 7 mieczy, 7 buław, Król Denarów, 3 kielichów, 5 kielichów

Masz w sobie energię, dojrzałość i niezbędne doświadczenie by osiągać swoje cele. Pomimo, iż twoja obecna sytuacja jest stabilna, to wciąż walczysz o swoją rację. Masz szanse ustalić jasno swoje granice i zrzucić z siebie dręczący ciężar. Jeśli nie masz ochoty czegoś dłużej robić, to kwiecień może być dla ciebie idealnym miesiącem na oczyszczenie i jasne przedstawienie swojej prawdy.
Pragniesz stabilności, uziemienia i podążania za swoimi ambicjami. Twoja pozycja jednak może stanowić zagrożenie dla otoczenia, a osoby trzecie mogą próbować kopać pod tobą przysłowiowe dołki.
To dobry miesiąc aby skupić się na pracy i materii, w kwestiach emocjonalnych możesz się czuć wyizolowana od towarzystwa i nie uzyskać potrzebnego wsparcia. To może być także sygnał by rozejrzeć się za nowym towarzystwem, które bardziej do ciebie pasuje.
Nie musisz przez wszystko przechodzić sama, jeżeli potrzebujesz pomocy, wystarczy o nią poprosić.

Jeśli świetnie sobie radzisz to znak by pomóc potrzebującym. Wszechświat zwróci ci z nawiązką.


Zobacz, co spełniło się w poprzednim miesiącu:

Horoskop na marzec 2022: Sprawdź, skąd czerpać moc w tym miesiącu

Bliźnięta

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 2 mieczy, Koło Fortuny, 4 kielichów, 10 mieczy, 3 buław, 6 buław

Stoisz przed ważnym wyborem, jednocześnie robiąc wszystko by go nie podejmować. Być może czujesz, że każda z tych dróg jest równie zła bądź równie dobra? Tkwisz między młotem a kowadłem.
Czas na melancholię i przemyślenia dobiega końca, czas wziąć sprawy w swoje ręce i pomóc przyspieszyć nieuchronne zmiany. A może starasz się nadmiernie wszystko kontrolować? Czasem po prostu wystarczy odpuścić i popłynąć z prądem. Jednak nie ma co się bać – jest nad tobą aura szczęścia i talentu do bycia w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.
Chciałabyś już zostawić przeszłość za sobą, stanąć twarzą w twarz z problemem i pójść dalej. Wiedz, że nowe możliwości i nowy życiowy cel jest tuż przed tobą. Pozwól sobie odkrywać nowe rzeczy i idź do przodu z pewnością siebie. Wszechświat nad tobą czuwa.
Karty wskazują, że zmierzasz we właściwym kierunku, a dzięki wsparciu osiągniesz swe cele jeszcze szybciej. Skoncentruj się na pożądanym wyniku. Ustal swój zamiar, a następnie kontynuuj aż do przekroczenia linii mety.

Zachowaj pozytywne, perspektywiczne nastawienie. To nie czas na poddawanie się – już prawie jesteś!

Rak

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 10 denarów, As Mieczy, Sprawiedliwość, Kochankowie, 4 denarów, 9 mieczy

Twój kwiecień jawi się w aurze dobrobytu i satysfakcji. To czas, w którym możesz odetchnąć i cieszyć się ze wszystkiego co zbudowałaś. Wskazuje także na dobre relacje w rodzinie, na których należy się skupić i czerpać z nich moc.
Dostajesz zielone światło ku wszelkim nowym działaniom, to może być przełomowy moment zarówno w pracy, komunikacji czy relacjach. Pamiętaj by kierować się uczciwością i miłością – wtedy wszystko ułoży się po twojej myśli.
Uważaj, by pewnych decyzji nie podjąć zbyt szybko, gdyż możesz tego żałować, jeśli się tak stanie. Weź pełną odpowiedzialność za swoje czyny. To, czego sobie życzysz ma związek z miłością i podejmowaniem decyzji, być może chciałabyś by wszechświat podjął ją za ciebie?
Być może za mocno skupiałaś się na temacie pracy i zaniedbałaś sferę miłosną? Zaczynasz się przebudzać i rozumieć, że to nie jest kierunek, który cię uszczęśliwia.
Karty radzą, by przestać się martwić i zrobić miejsce na coś pozytywnego w swojej głowie. Jeśli zamartwiasz się czymś, na co masz wpływ, postaraj się obiektywnie podejść do sytuacji. W przeciwnym wypadku – odpuść.
Czy trzymasz swoje problemy „w ciemności” i przybierasz odważną twarz dla publiczności? Jeśli tak, być może nadszedł czas, aby je naświetlić i wyjaśnić. Te czarne scenariusze istnieją głównie w twojej głowie.

Otwórz się na to, co cię denerwuje. Wpuść innych. Pomogą.

Lew

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: Głupiec, 7 mieczy, 10 mieczy, As Kielichów, Królowa Kielichów, 3 mieczy

Natłok myśli, poczucie zablokowania i chęć proszenia innych o pomoc to aura kwietnia. Być może też upierasz się przy czymś, co już dawno jest nieaktualne, a jednak wciąż ciężko ci odpuścić? Z drugiej strony może właśnie za szybko odpuszczasz zamiast walczyć o to na czym ci zależy?
Kwiecień daje szansę na zakończenie sabotowania własnych działań. Jeśli nie chcesz kontynuować czegoś, co cię unieszczęśliwia czas się do tego przyznać i zrzucić z siebie ten ciężar. Negatywną aurę rozsiewają traumy z przeszłości, z którymi może nie do końca się jeszcze uporałaś. Ignorowanie ich nie sprawi, że zostaną one dobrze przepracowane.
Dlatego ten miesiąc to czas prawdziwego uzdrawiania. Pragniesz nowej miłości, rozbudzenia pozytywnych uczuć i emocjonalnej stabilizacji. Kiedy emocje zaczynają dominować twój rozsądek weź trzy głębokie oddechy. Nie podejmuj pochopnych i impulsywnych działań. Możliwe też, że problemy otoczenia negatywnie cię nastrajają. Nie ma nic złego w pomaganiu innym, pod warunkiem, że najpierw zadbasz o siebie.
Karty radzą rozpocząć proces uzdrawiania. To oznacza: przebaczenie, naprawę relacji, a w niektórych przypadkach wycofanie się z dramatu.

Stwórz trochę przestrzeni na nowe, a uzyskasz obiektywny punkt widzenia.

Panna

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Rycerz Buław, Diabeł, Paź Denarów, Królowa Denarów, 7 mieczy, 10 mieczy

Obecnie nie wszystko idzie po twojej myśli, przez co spada twoja energia, witalność i entuzjazm. Opóźnienia, spowolnienie i przeszkody nie są wyłącznie twoją winą, jednak zmiana tego stanu zależy wyłącznie od ciebie.
Nie zdajesz sobie sprawy jak duży masz wpływ na to, co się wokół ciebie teraz dzieje. Wywierasz ogromny wpływ na innych. W kwietniu masz szansę rozbudzić swoją prawdziwą moc i owinąć sobie wszystkich wokół palca, a także zaznać wielu przyjemnych chwil.
Niecierpliwość i prokrastynacja to słabe strony, które mogą cię odciągać od sukcesu. Uzbrój się w cierpliwość i zamiast narzekać – działaj. Uważaj na nowe propozycje finansowe, może się w nich kryć coś nieuczciwego.
W kwietniu dążysz do stabilizacji, odpowiedzialności i materialnej satysfakcji. Być może pragniesz się zaszyć w domu, zaopiekować innymi, jednocześnie znajdując czas dla siebie i swoje biznesowe pomysły. Taka wizja zbalansowanego życia jest już na wyciągnięcie ręki. Wszystko zależy wyłącznie od ciebie. Uwierz w to, że możesz osiągnąć wszystko, lecz najpierw zajmij się tym co dręczy cię z przeszłości i ulecz to by odzyskać energię.

Odrzuć autodestrukcyjne przekonania i zacznij zmiany z nowym zestawem wartości.

Waga

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: Wieża, 10 mieczy, Rycerz Denarów, Arcykapłan, Koło Fortuny, 8 kielichów
Kolejny miesiąc wydaje się, że Wagi mogą mieć pod górkę. Na szczęście najgorsze już za tobą, być może cudem udało ci się uniknąć katastrofy. Chcesz i wiesz, że musisz wyciągnąć z tego jak najwięcej lekcji by nie dopuścić do powtórki.
Roztacza się tu także aura zmiany – przekonań, wierzeń, opini i innych ważnych dla ciebie wartości. A być może starasz się uniknąć tej zmiany czując, że tylko odwlekasz to niechybnie w czasie?
Pozytywną stroną będzie nauka na błędach i prawdziwe przebudzenie, to czego należy się strzec to popadnięcia w rutynę i złudnego poczucia stabilizacji.
Cięzko ci wyjść ze swojej strefy komfortu i odpuścić kontrolę dla pewnych sytuacji. Zmiany idą i są nieuniknione, spróbuj zajrzeć poprzez medytację bądź inne duchowe praktyki w swoje wnętrzne i znaleźć wzór, który trzyma cię w tej pętli. Nie pozwól by strach cię zdominował, życz sobie odwagi.

Los ci sprzyja i wszystko rozwiąże się na twoją korzyść, jeśli skończysz przedłużać to co nieuniknione.

Skorpion

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 7 mieczy, Słońce, 5 buław, Śmierć, 5 mieczy, 4 buław

W aurze roztacza się czyjeś działanie w złej wierze, manipulacje, chęć wykorzystania kogoś bądź sytuacji dla własnych korzyści. Możesz uniknąć rozczarowań, jeśli skoncentrujesz się na opracowaniu strategii potrzebnej, by osiągnąć swoje cele. Skupienie na sobie może być dla ciebie bardzo korzystne, zwłaszcza, że na horyzoncie pojawia się niezdrowa konkurencja.
Świat ci sprzyja we wszystkim co rozpoczniesz w kwietniu, jest to także dobry zwiastun w kwestii dzieci.
To, czego sobie życzysz to zakończenie pewnego cyklu i oderwanie się od przeszłości. Nie ma sensu wdawać się w niepotrzebne konflikty i dyskusje, zwłaszcza gdy sama czujesz, że nie ma o co walczyć i obie strony są z góry przegrane.
Skup się na pozytywnych stronach, masz wiele powodów do radości i wdzięczności. W kwietniu zatrzymaj się tylko na tym, co daje ci poczucie stabilizacji.

Zbierz wokół siebie ludzi, których kochasz i świętuj z nimi – to pomoże ci wrócić na dobre tory.

Strzelec

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: 9 buław, As Kielichów, 7 buław, 10 kielichów, 4 mieczy, Paź Mieczy

Upatrując zagrożeń tam gdzie ich nie ma, możesz się czuć oderwana od rzeczywistości. Przez swoją defensywną postawę może nawet cię ominąć nowe, ekscytujące uczucie. Nie bądź uparta i nie wątp w swoje umiejętności, spróbuj dopuścić do siebie więcej ludzi – nie każdy z nich chce ci zaszkodzić. Wręcz przeciwnie! W pozytywnych stronach kwietnia ukazuje się nowe ekscytujące uczucie: miłość, kreatywność, stabilizacja i spełnienie. To także pozytywny znak dla wszystkich starających się o dzieci.
Presja, którą odczuwasz ze strony otoczenia może cię wpędzać w wątpliwości i chęć poddania się. W kwietniu twoja wrażliwość może osiągnąć apogeum, dlatego też warto dać sobie więcej przestrzeni i czasu w samotności by lepiej siebie zrozumieć i naładować baterie.
Chcesz uszczęśliwić wszystkich wkoło, zwłaszcza swoją rodzinę, jednak jeśli nie poświęcisz najpierw tej energii sobie, to może się to obrócić na twoją niekorzyść.
Uważaj na impulsywne działania, to nie jest dobry czas na pośpiech. Karty ostrzegają przed angażowaniem się w walkę – lepiej się wycofać i wstrzymać ogień. Warto także ostrożnie dobierać słowa, zwłaszcza w rodzinnym gronie.

Daj sobie więcej czasu na refleksję i lepszą ocenę sytuacji.

Koziorożec

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Cesarz, Sąd Boży, 5 buław, Umiarkowanie, Królowa Kielichów, Cesarzowa

Swoje plany, choć rozpoczynasz z pasją i entuzjazmem, mogą się kończyć słomianym zapałem. Brakuje ci samodyscypliny, zmagasz się z trudnościami w podejmowaniu szybkich decyzji i niepotrzebnie wszystko przedłużasz. 
Jednak kwiecień ma ogromny potencjał by to zmienić. To czas, kiedy możesz wziąć odpowiedzialność za swoje życie i znaleźć swój prawdziwy cel. Masz dobry osąd jeśli chodzi o innych ludzi. Ufaj swojej intuicji, trzymaj się blisko rodziny i swoich korzeni.
Nie wdawaj się w niepotrzebne konflikty i nie zamykaj się na nowe rozwiązania. Nie bój się jasno wyznaczać swoich granic, lecz staraj się także szukać kompromisów. Wpadanie w skrajności i nieumiejętność znalezienia złotego środka to największe trudności z jakimi będziesz się mierzyć. A niczego bardziej nie pragniesz w kwietniu niż harmonii i równowagi. Zaufaj swojej intuicji, słuchaj swojego otoczenia i trzymaj emocje na wodzy. Wewnętrzny spokój przyjdzie szybciej niż myślisz.
Cesarzowa opowiada się za pielęgnującym podejściem do sytuacji. Niezależnie od tego, czy zostałaś powołana do opieki nad osobą, dzieckiem, projektem, a nawet sobą, nadszedł czas na prawdziwą troskę. Bądź łagodna i kochająca.
Masz zielone światło w kwestii macierzyństwa i wszelkich kreatywnych projektów.

Nie walcz. Łagodność i spokój to twój klucz do sukcesu.

Wodnik

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 3 mieczy, Paź Buław, 2 buław, 5 kielichów, 8 buław, 10 mieczy

W obecnej sytuacji możliwe, że mierzysz się z trudnościami, które powodują u ciebie duży smutek. Pamiętaj, że najtrudniejsze sytuacje, to te, które najbardziej nas uczą. Na przepracowanie tej trudnej sytuacji, daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz.
Na szczęście w kwietniu jeśli będziesz mieć ochotę, przyjdzie powiew świeżego powietrza. Masz szansę na znalezienie czegoś, co da ci satysfakcję. To dobre wiadomości, które przyjdą szybko i niespodziewanie. Choć teraz możesz się skupiać na rozpamiętywaniu i żałowaniu rzeczy z przeszłości, to wiedz, że nawet wstrzymując się od podejmowania decyzji – zmiany nadejdą. I wibrują bardzo pozytywnie. Twoja energia wróci już niedługo, a ból ustąpi.

Skup się na przebaczaniu – zarówno innym jak i sobie. Nie warto zbyt długo płakać nad rozlanym mlekiem.

Ryby

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: 3 denarów, 3 kielichów, Paź Denarów, Mag, Rycerz Kielichów, Rycerz Mieczy

Twoja motywacja zwłaszcza w pracy wyraźnie spadła. Może to być związane z atmosferą w miejscu pracy, narastającą konkurencją czy biurokracją. Stres i brak harmonii nie służy nikomu, być może ustalenie jaśniejszych zasad i refleksja nad tym co czyni cię szczęśliwą pozwoli znaleźć bardziej satysfakcjonujące rozwiązania.
To, co będzie niosło pozytywną energię to twoi najbliżsi przyjaciele. Być może już niedługo będzie się szykowała okazja do świętowania? Przebywanie wśród ludzi, którzy szczerze cię wspierają doda ci odwagi by walczyć o siebie i swoje cele. Kwiecień 2022 może być także miesiącem podróży i niezapomnianych wspomnień. Korzystaj i łącz się z ludźmi.
Widać, że pragniesz większej samodzielności i uruchomienia swojej kreatywności by lepiej odkrywać swoje talenty. Żeby tak się stało – musisz skończyć z prokrastynacją i wziąć się do działania. Marzenia same się za ciebie nie spełnią.
Kwiecień to nie czas na refleksję, a na działanie. Rycerz Mieczy zachęca do konfrontacji, by walczyć o to, co dla ciebie słuszne.

Nawet jeśli ten okres okaże się burzliwy – nie uciekaj, nie poddawaj się i nie daj się stłumić swojej wrażliwości.

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Elfrida 21 kwietnia, 2022

    Nazywam się Elfrida canga z Albanii, chcę podzielić się tym cudownym doświadczeniem z całym światem, jak wspaniały rzucający zaklęcia miłosne pomógł mi sprowadzić męża po tym, jak opuścił mnie na ponad 8 miesięcy, aby być z inną kobietą, skontaktowałem się z wieloma zaklęciami Caster ale nie mógł mi pomóc, dopóki nie poznałem tej wspaniałej DR DAWN ACUNA, obiecała mi i wróciła do męża w 48h, odkąd wrócił okazał mi miłość i troskę, teraz żyjemy w pokoju i szczęściu, a wszystko dzięki ty Dr.
    Skontaktuj się z nią w sprawie wszelkich wyzwań w związku lub jeśli chcesz szybko zajść w ciążę lub wyleczyć jakąkolwiek chorobę, Dr Dawn da Ci perfekcyjny rezultat.
    E-mail { dawnacuna314@gmail.com }
    Whatsapp: +2348032246310

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ