Sunday, June 16, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop miesięczny: Luty będzie pełen miłości, ale tylko dla wybranych

Horoskop miesięczny: Luty będzie pełen miłości, ale tylko dla wybranych

Sprawdź swój horoskop miłosny na luty 2024

kobieta w chuście na głowie ze skrzyżowanymi dłońmi na dekolcie

Kto ma szczęście w kartach Tarota, ten nie ma szczęścia w miłości? Sprawdź! / fot. Canva

W lutym każdy chce być kochanym bardziej, jednak miłosny horoskop nie dla każdego znaku jest łaskawy. Sprawdź, czy będziesz miała szczęście w miłości, czy jednak w innych… kartach

 

Horoskop miesięczny: luty 2024

Liczba lutego – 2 – przypisana jest karcie Arcykapłanki. Symbolizuje ona intuicję i odzyskiwanie balansu, a także docieranie do prawdy. Sprzyja kontaktom ze zwierzętami oraz naturą, więc wszelkie wyjazdy na wieś, prace w ogrodzie, wycieczki do lasu są mocno zalecane. To dobry miesiąc, by wcisnąć pauzę i skupić się na dotarciu do swojego wnętrza np. poprzez praktykowanie jogi, medytacji czy uczęszczanie na kobiece kręgi.
Arcykapłanka mówi, by kierować się intuicją, a nie tylko zmysłem wzorku oraz słuchu. Zaleca także, by spróbować czytać między wierszami i zwracać uwagę na mowę ciała, bo to co niewypowiedziane, może być ważniejsze od tego, co usłyszałaś.

 

Sprawdź:
Horoskop miesięczny: Marzec zaprasza do twojego życia świeżą energię

 

Horoskop: Baran

(21 marca-19 kwietnia)

znak zodiaku baran

Baran / il. Canva

Karty: Rycerz Denarów, Sprawiedliwość, Gwiazda, Wieża

Aura

To czas sprzyjający praktyczności i stawianiu sobie długofalowych celów. Szukaj w sobie spokoju, bo w wielu kwestiach będziesz musiała wykazać się dużą cierpliwością. Odrzuć emocje na bok i skup się na sprawach finansowych i materialnych – z nimi pójdzie ci o wiele prościej.

Praca

Kieruj się uczciwością i nie bierz do siebie niekonstruktywnej krytyki – także tej od samej siebie. Potrzebujesz znaleźć równowagę w tym obszarze by osiągnąć harmonię. Jeśli masz nieukończone i niewyjaśnione sprawy, to dobry czas by się nimi zająć.

Miłość

Energia nadziei i uzdrowienia wkracza w twoje miłosne życie. Jeśli dochodzisz do siebie po zerwaniu, karta sugeruje, że jesteś na dobrej drodze i powoli odbudowujesz pewność siebie, aby móc iść dalej. Jeśli twój związek przechodzi trudny okres, może to być również czas uzdrowienia. Jeśli jesteś singielką to znak, że jesteś gotowa zostawić za sobą przeszłość i otworzyć się na nową miłość.

Rada dla Barana

Bądź otwarta na zmiany, nawet jeśli są trudne, ponieważ mogą one przynieść nowe możliwości i lepszą perspektywę na przyszłość. Nie bój się zburzyć tego, co już nie działa.

 

Byk

(20 kwietnia-20 maja)

znak zodiaku byk

Byk / il. Canva

Karty: 10 denarów, Śmierć, Cesarz, Pustelnik

Aura

Będziesz doświadczać obfitości i stabilności finansowej. To doskonały czas, aby cieszyć się owocami swojej pracy i doceniać wszystkie dobra, które masz w życiu. Przebywaj dużo w rodzinnym gronie i doceniaj te małe i większe tradycje, a poczujesz się jeszcze pewniej i stabilniej.

Praca

Nie wszystko może iść po twojej myśli, dlatego to może być dobry czas by zakończyć pewne aspekty – projekty, relacje, a nawet samą pracę. Bądź gotowa na zmiany i rewolucje w swoim życiu zawodowym, nowe i rozwojowe rzeczy czekają na ciebie!

Miłość

Masz szansę wnieść stabilność i harmonię do swojego życia miłosnego. Jeśli jesteś w związku, być może znajdziesz solidne oparcie w swoim partnerze. Jeśli jesteś singielką, może oznaczać przypływ sił i kontroli nad własnym życiem, a także satysfakcjonujące poczucie niezależności.

Rada dla Byka

Oderwij się od zewnętrznego szumu i skoncentruj się na własnym rozwoju duchowym i osobistym.

 

Bliźnięta

(21 maja-20 czerwca)

znak zodiaku bliźnięta

Bliźnięta / il. Canva

Karty: 3 mieczy, Wieża, Sąd Boży, Wisielec

Aura

Jeśli czujesz, że coś w twoim życiu wymaga zakończenia, to zrób to jak najszybciej. Nie uciekaj od trudnych rozmów, kieruj się szczerością zarówno w rozmowach ze sobą jak i z innymi. Ten miesiąc może nie być łatwy, a pewne sprawy mogą cię rozczarować. Jednak pamiętaj, że jest to świetna okazja do wyciągnięcia lekcji, zmianę perspektywy i nowe początki.

Praca

Coś może zburzyć twoją stabilność, na horyzoncie szykują się zmiany, którym towarzyszy chaos. To czas wyzwań, którym możesz odważnie stawić czoło. Może to być także czas, abyś zastanowiła się nad tym, czy obecna praca nadal spełnia twoje potrzeby.

Miłość

To czas odrodzenia i oczyszczenia atmosfery. Podejmiesz ważne decyzje dotyczące swojego dalszego życia uczuciowego. Możesz dokonać ważnych przemian, przewartościować swoje relacje i na końcu odetchnąć z ulgą.

Rada dla Bliźniąt

Daj sobie czas na ważne decyzje. Niekiedy warto spojrzeć na sprawy z nowej perspektywy i spróbować podejścia zupełnie różnego od dotychczasowego.

 

Horoskop: Rak

(21 czerwca-22 lipca)

znak zodiaku rak

Rak / il. Canva

Karty: 3 kielichów, 4 buław, Paź Kielichów, 8 denarów

Aura

To czas szczęścia i radości. Ciesz się dobrymi chwilami z rodziną i przyjaciółmi, dzieląc się wzajemnym wsparciem. Celebruj swoje sukcesy i znajdź czas na zabawę i odpoczynek – zapracowałaś na to.

Praca

Masz wiele powodów do zadowolenia, to energia sukcesu i stabilizacji. Bądź dumna ze swoich osiągnięć i nie osiadaj na laurach, pamiętaj, ze ciężka praca się opłaca.

Miłość

Idzie nowe! Zaproszenia, wiadomości, ludzie, rozmowy, inspiracje… coś co sprawi ci wielką radość! Optymistyczne nastawienie, otwarte serce i kreatywność pozwalają ci się otworzyć na wiele nowych, wzbogacających doświadczeń.

Rada dla Raka

Pamiętaj, że każdy wysiłek, jaki wkładasz teraz, przyniesie owoce w przyszłości. Bądź cierpliwa i wytrwała. To także karta nauki przypominająca, że na poszerzanie horyzontów i nowych umiejętności nigdy nie jest za późno.

 

Horoskop: Lew

(23 lipca-22 sierpnia)

znak zodiaku lew

Lew / il. Canva

Karty: 8 buław, Kochankowie, 8 mieczy, 3 denarów

Aura

W lutym same zmiany! Progres, rozwój, podróż, miłe wiadomości. To ekscytujący i intensywny czas, który może przynieść jednocześnie lęk i ekscytację. Nie próbuj się zatrzymywać ani zwalniać, jednak bądź uważna, by ważne decyzje nie były podejmowane pod wpływem impulsu.

Praca

To dobry czas na nawiązywanie nowych relacji zawodowych i skupienie się na pracy zespołowej. Tylko w grupie twój rozwój i sukces mają największe szanse na progres. Bądź otwarta na współpracę i budowanie pozytywnych relacji z osobami ze swojej branży bądź pracy.

Miłość

To co cię najbardziej ogranicza, to ty we własnej osobie. Postaraj się zrobić krok do tyłu i przemyśleć sytuację przed podjęciem decyzji. Spójrz w głąb siebie, aby zobaczyć, co mogłaś zrobić inaczej – i co należy zrobić w przyszłości. To jest praca wewnętrzna. Sama się w to wpakowałaś – wyjdziesz z tego. Nie ma co pisać w głowie czarnych scenariuszy, zwłaszcza, że to miesiąc budowania fundamentów pod pracę zawodową.

Rada dla Lwa

Mów głośno co cię boli, doskonal umiejętności i postaw na swój rozwój osobisty. Nie trać energii na dramaty, zwłaszcza te, które nie należą do ciebie.

 

Horoskop: Panna

(23 sierpnia-22 września)

znak zodiaku panna

Panna / il. Canva

Karty: Królowa Kielichów, Sprawiedliwość, Wieża, As Kielichów

Aura

Luty niesie ze sobą duży ładunek emocjonalny. To czas gdy twoja empatia i intuicja będą wyjątkowo wyostrzone. Słuchaj swojego wewnętrznego głosu i kieruj się uczuciami oraz wrażliwością w podejmowaniu decyzji, ta siła może być twoim największym atutem.

Praca

Jesteś na dobrej drodze do osiągnięcia równowagi w życiu zawodowym. Twoje wysiłki oraz lojalność zostaną wkrótce docenione, pamiętaj jednak, że pewne sprawy wymagają czasem cierpliwości i wytrwałości.

Miłość

W kwestii miłosnej spodziewaj się niespodziewanego. Coś może zburzyć dotychczasową stabilność, jednak bądź silna, bo zmiany mogą prowadzić do bardziej otwartej komunikacji, a nawet pogłębienia istniejącej relacji.

Rada dla Panny

Nie bój się mówić głośno o swoich emocjach. To czas by otworzyć swoje serce i nadać miłości priorytet. Znajdź czas by doceniać to, co życie ma do zaoferowania i zadbaj o swoją wewnętrzną harmonię.

 

Zobacz też:
Horoskop: Na 2024 rok obierz nowy cel. Jakie przeszkody możesz napotkać?

 

 

Horoskop: Waga

(23 września-22 października)

znak zodiaku waga

Waga / il. Canva

Karty: 7 mieczy, 8 kielichów, Gwiazda, 9 buław

Aura

W tym miesiącu może towarzyszyć ci uczucie dezorientacji i niepewności. Być może nie wiesz jak postępować i nie wszystko wydaje ci się zrozumiałe. Ważne jest, abyś próbowała być bardziej obiektywna i zdystansowana, aby móc lepiej zrozumieć swoje obawy i przezwyciężyć niepokój. Nie wahaj się także zapytać kogoś z zewnątrz o świeże spojrzenie, ani prosić o pomoc.

Praca

To może być czas, w którym pozostawiasz coś za sobą – może to oznaczać coś prostego jak np. wzięcie urlopu, lub opuszczenie niesatysfakcjonującej pracy. Postaraj się odświeżyć swoje umiejętności i zastanowić się jaki kierunek sprawia ci radość. Podejmuj odpowiedzialne decyzje i nie bój się łapać kilka srok za ogon.

Miłość

To okres uzdrowienia i odzyskiwania nadziei w życiu uczuciowym. Powoli obudowujesz pewność siebie, wyznaczasz nowy kierunek i otwierasz się na drugą stronę. Jeśli jesteś singielką to znak, że jesteś gotowa zostawić za sobą przeszłość i otworzyć się na nową miłość.

Rada dla Wagi

Pozostań silna i wytrwała, pamiętaj, że masz w sobie siłę, aby pokonać wszelkie przeszkody. Nie trać nadziei i kontynuuj swoją podróż z podniesionym czołem.

 

Horoskop: Skorpion

(23 października-21 listopada)

znak zodiaku skorpion

Skorpion / il. Canva

Karty: 3 denarów, Słońce, 6 denarów, Arcykapłan

Aura

To dobry czas na współpracę i skupienie się na wspólnych celach. Będzie to kluczowe dla twojego sukcesu, więc pamiętaj, że nie musisz ze wszystkim radzić sobie sama. Pracuj nad swoją komunikatywnością i relacjami z najbliższymi osobami.

Praca

W pracy czeka cię wyjątkowo szczęśliwy i satysfakcjonujący okres. Jesteś dla innych prawdziwą inspiracją, a twoja kreatywność może osiągać szczyty. Pamiętaj, aby doceniać te chwile sukcesu i radości w swojej pracy.

Miłość

To czas harmonii i życzliwości, dzięki nim utrzymujesz równowagę. Pamiętaj o zasadzie wzajemności we wszystkich swoich relacjach, czerp radość z dzielenia się i bądź uczciwa w zarówno w słowach, jak i w czynach.

Rada dla Skorpiona

Czas na rozwój duchowy. Zadawaj sobie głębokie pytania, znajdź czas na pielęgnowanie wewnętrznej harmonii i swojej mądrości np. poprzez medytację, jogę, spotkania z duchowym mentorem. Karta radzi, by skupić się na nauce umiejętności interpersonalnych, komunikacji i wszystkim co z tym związane – np. nauce kreatywnego pisania.

 

 

Horoskop: Strzelec

(22 listopada-21 grudnia)

znak zodiaku Strzelec

Strzelec / il. Canva

Karty: Świat, 5 mieczy, 7 mieczy, 8 kielichów

Aura

Niedokończone sprawy wciąż mogą wisieć nad tobą niczym niepokojący cień. Czas dołożyć ostatni element układanki, związać luźne końce i zakończyć pewien cykl. Jesteś już blisko wejścia na nową, piękną drogę – pełną nowych celów i wyzwań.

Praca

Możesz napotkać pewne trudności lub konflikty na tle zawodowym. Możesz poczuć się niesprawiedliwie potraktowana, dlatego pamiętaj, by zachować spokój i bronić swoich interesów. Czasem nie warto angażować się w konflikt, bo może się okazać, że to walka z wiatrakami. Przemyśl możliwość pójścia na kompromisy, jeśli będziesz czuła, że to konieczne.

Miłość

W powietrzu unosi się uczucie dezorientacji i niepewności. Może napotykasz problemy w komunikacji, może jesteś pełna obaw co do przyszłości swojego związku lub potencjalnego partnera. Zdobądź się na szczerą komunikację i postaraj się wyrażać jak najbardziej klarownie, by uniknąć nieporozumień i dwuznaczności.

Rada dla Strzelca

Dokończ to czego nie skończyłaś i otwórz się na zmiany.

 

Koziorożec: Horoskop

(22 grudnia-19 stycznia)

znak zodiaku koziorożec

Koziorożec / il. Canva

Karty: Król Buław, 8 denarów, 8 mieczy, Głupiec

Aura

Masz wszystko czego potrzebujesz, by osiągnąć swoje cele. Opinie innych ludzi nie pozbawią cię optymizmu, ponadto inspirujesz wielu ludzi i masz naturalny dar do przewodzenia. Możesz również otrzymać informacje, których szukałaś, a kiedy połączysz się z energią emocjonalną, pomoże ci to ustalić właściwy kierunek i przezwyciężyć stare lęki.

Praca

To pracowity czas wymagający od ciebie cierpliwości i koncentracji. Doskonal swoje umiejętności i pamiętaj, że tylko ciężką pracą osiągniesz swoje sukcesy.

Miłość

Twoje negatywne myślenie i obawy mogą prowadzić do napięć w relacjach. Komunikacja wydaje się być zablokowana bądź zawieszona, dlatego postaraj się jaśniej wyrażać, gdyż często możesz zostać źle zrozumiana.

Rada dla Koziorożca

Odwagi! Nie bój się próbować nowych rzeczy, ryzykuj i idź za głosem serca.

 

Horoskop: Wodnik

(20 stycznia-18 lutego)

wodnik

Wodnik / il. Canva

Karty: 6 kielichów, As Buław, 9 denarów, Wisielec

Aura

To nostalgiczny czas mocno związany z przeszłością. Możesz spodziewać się wiadomości od starych znajomych, wycieczki w miejsce z dzieciństwa, bądź emocji, które przywołają miłe wspomnienia. To dobry czas na wszelkie podsumowania i refleksje np. poprzez tworzenie mapy marzeń.

Praca

W sferze zawodowej spodziewaj się dużo pozytywnej energii. Szykuje się dla ciebie coś nowego – może awans, nowy projekt, nowa praca – coś pełnego nowych możliwości i wyzwań. Wykorzystaj tę energię i entuzjazm w pełni by osiągnąć sukces.

Miłość

Możesz cieszyć się stabilnością i komfortem w swoim życiu uczuciowym. Jeśli jesteś w związku to czas by docenić swoją przestrzeń i niezależność. Jeśli jesteś singielką to możesz czuć się wystarczająca i spełniona bez miłosnych relacji. Gdziekolwiek się teraz znajdujesz – masz wiele powodów do radości w tej sferze.

Rada dla Wodnika

Może to być czas, w którym będziesz musiała zdobyć się na poświęcenia. Czas trudnych decyzji, nauki elastyczności i otwarcia na zmiany. Nie bój się, idziesz w dobrym kierunku.

 

Horoskop: Ryby

(19 lutego-20 marca)

znak zodiaku ryby

Ryby / il. Canva

Karty: As Mieczy, 8 denarów, Paź Mieczy, Rycerz Kielichów

Aura

Luty niesie ze sobą jasność umysłu, nowe pomysły i przełomowe myśli. Wykorzystaj tę umiejętność do podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i realizowania swoich celów. Komunikacja jest dla ciebie kluczowa i będzie szła ci w tym miesiącu w wyjątkowo płynny i klarowny sposób.

Praca

W sferze zawodowej jesteś mocno zaangażowana w projekty, które wymagają skupienia i ciężkiej pracy. Jednocześnie to co robisz przynosi ci niemałą satysfakcję, pamiętaj jednak, by zachować równowagę między pracą, a życiem prywatnym. Pozwoli ci to uniknąć wypalenia zawodowego bądź negatywnego wpływu na swoje relacje.

Miłość

Aura kreatywności i jednocześnie wahania. Masz wiele przemyśleń i pomysłów, jednak nie wszystkie masz odwagę wprowadzać w życie. To może być czas, w którym odkryjesz coś nowego o sobie i o swoim partnerze, co poprawi dynamikę w waszej relacji. U singielek często jest to mnóstwo rozmów i flirtów, jednak brak odwagi na konkretne działania.

Rada dla Ryb

Podążaj za swoim sercem i wprowadź w swoje życie trochę więcej romantyzmu.

 

Przeczytaj koniecznie:
Horoskop chiński 2024: Sprawdź, co przyniesie ci Rok Drewnianego Smoka

TAGI

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ