Saturday, July 20, 2024
Home / Rozwój  / Horoskop  / Horoskop lipiec 2024: Jakie przesłanie niosą ci strażnicy lasu?

Horoskop lipiec 2024: Jakie przesłanie niosą ci strażnicy lasu?

Sprawdź swój horoskop. Lipiec 2024 zachęca do uziemienia się

kobieta medytuje w lesie

Horoskop na lipiec 2024: Odkryj, jak się uziemić / fot. Canva

Karty Wyroczni „Strażnicy lasów” opisują życie zwierząt i ich połączenie z naturą. Przesłania dla każdego ze znaków i przypominają o korzeniach i inspirują do refleksji, by móc pokonywać kolejne wyzwania. Dzięki intuicyjnym wskazówkom możesz lepiej pokierować swoją energią w lipcu i uziemić się.
Miłej refleksji i połączenia z naturą

 

 

Horoskop Baran

Karty: Pstrąg i konwalia. Oczyszczenie

znak zodiaku baran na czerwonym tle

Baran / graf. Canva

Zarówno pstrąg, jak i konwalia symbolizują powrót i odnowę. Rzeka lub jezioro pełne pstrągów wskazuje na zrównoważony i zdrowy ekosystem. Podobnie w wiktoriańskim języku kwiatów konwalia oznacza powrót do szczęścia. Być może ma to związek z legendą o św. Leonardzie – pustelniku, który podobno zabił ostatniego smoka w Anglii. Gdziekolwiek wylała się krew smoka, rosły konwalie. A kiedy smok został zabity, święty Leonard powrócił do życia w spokojnej samotności.
Twoje trudności ustąpią, a szczęście wkrótce zostanie przywrócone. Teraz jest idealny czas na cichą medytację i głęboką introspekcję.
Jeśli toksyczny element stoi na twojej drodze do szczęścia, poszukaj go i usuń ze swojej drogi.
Zapytaj siebie:

Czy w moim osobistym ekosystemie panuje harmonia?

 

Horoskop Byk

Karty: Pstrąg i konwalia. Oczyszczenie

horoskop byk

Byk / graf. Canva

Energia taka sama jak u znaku wyżej, czyli Barana.
W twoim życiu powoli wszystko się stabilizuje i wraca do równowagi. Jeśli jesteś w stanie zidentyfikować toksyczną osobę, sytuację czy pomysł, usuń ją ze swojej drogi do balansu. Teraz nastał odpowiedni czas by skupić się na pracy z oddechem, medytacji i chwili refleksji.
Niech powrót do harmonii będzie dla ciebie priorytetem.

 

Horoskop Bliźnięta

Karty: Przepiórka i agrest. Oczekiwanie

 

bliźnięta jako znak zodiaku na czerwonym tle

Bliźnięta / graf. Canva

Świeży agrest to kuszący przysmak, lecz gdy zrywasz go nie uważając, możesz zrobić sobie krzywdę. Krzewy agrestu są pełne cierni, które mają chronić delikatne owoce. Podobnie przepiórka przewiduje niebezpieczeństwo, chowając się wśród nisko rosnącej roślinności. Ze swojej ukrytej grzędy prowadzi uważną obserwację, wypatrując drapieżników.
Wydarzenie, którego się spodziewałaś, wkrótce nastąpi. Skorzystaj ze swojej wcześniejszej wiedzy i przygotuj się na to, co nadejdzie.
Być może po drodze popełniłaś błąd, który naraził cię na niebezpieczeństwo.. Wykorzystaj to doświadczenie, aby lepiej zabezpieczyć się przed takimi konsekwencjami w przyszłości.

Zapytaj siebie:

Czy często jestem zaskoczona tym, jak sprawy się potoczyły?

Jak mogę zrównoważyć czujność ze zdrową otwartością na ryzyko?

 

 

Horoskop Rak

Karty: Mysz i jaskier. Niewinność

Rak

Rak / graf. Canva

To symbol rozpoczynania podróży i przypomnienie, że jeszcze wiele nauki przed tobą.
Myszy są rozsądne i niewinne, kto miał do czynienia z myszą w domu, wie też, że są zdeterminowane i elastyczne.
Być może wyruszasz w podróż lub rozpoczynasz nową ścieżkę. Pamiętaj, że niewinność i brak zrozumienia nie są cechami negatywnymi; zamiast tego przypominają nam o naszej zdolności do wzrostu, zdolnościach adaptacyjnych i uczenia się.
Możesz czuć się nie przygotowana na to, czego się podejmujesz. Zastanów się co pomogło by ci się lepiej przystosować i popracować nad fundamentami dla przyszłych przedsięwzięć.

Zapytaj siebie:

Czego mam nadzieję nauczyć się na tej nowej ścieżce?
Na jakie potencjalne zagrożenia powinnam zwrócić uwagę?

 

Horoskop Lew

Karty: Jaszczurka i dzbanecznik. Stagnacja

 

Lew

Lew / graf. Canva

Mięsożerna roślina – dzbanecznik, zatrzymuje swoją ofiarę w liściach. Jaszczurka, która czasami wpada w pułapkę rośliny, jest symbolem i śmierci i zmartwychwstania. Posiada ona wyjątkową zdolność porzucania swojego ogona, gdy utknie. Nowy ogon może wyrosnąć w miejscu starego, choć nigdy nie będzie taki sam jak poprzedni.
Możesz czuć, że utknęłaś w martwym punkcie, bez możliwości ucieczki. Zastanów się nad zdolnością jaszczurki do zrzucania i odrastania ogona. Być może są w twoim życiu rzeczy, które możesz zostawić za sobą, robiąc miejsce na nowy rozwój.

Zapytaj siebie:

Dlaczego odczuwasz niechęć i brak zainteresowania?
Jakie obawy, jeśli w ogóle, wpływają na Twoją decyzję?
Co mogłabym porzucić, aby znów poczuć, że idę do przodu?

 

 

Horoskop Panna

Karty: Żółw i kolendra. Zadowolenie

panna

Panna / graf. Canva

Lipiec wzywa, abyś cieszyła się z tego co otrzymałaś, lub osiągnęłaś. To czas wytchnienia i refleksji. W bajce o żółwiu i zającu, powolny, ale zdeterminowany żółw wygrywa wyścig z szybkim, ale rozproszonym królikiem. Żółw triumfuje, poruszając się w swoim tempie. Podobnie w wiktoriańskim języku kwiatów kolendra oznaczała ukrytą wartość, przypominającą nam, że nie zawsze wszystko jest takie, jakim się wydaje.
Zwolnij i ciesz się podróżą. Unikaj pośpiechu w osiąganiu celów. Idź swoim tempem. Jednak uważaj, by nie wpaść w stagnację, choć poruszając się powoli możesz wygrać, tak stanie w miejscu donikąd nie doprowadzi.

Zapytaj siebie:

Co w moim życiu sprawia mi satysfakcję?
Czy poświęciłam czas na wyrażenie wdzięczności za to, co mam?
Czy się spieszę, czy przestrzegam własnego tempa?

 

Horoskop Waga

Karty: Wiewiórka i Kasztan. Przygotowanie

 

Waga

Waga / graf. Canva

Aby zapewnić sobie wyżywienie przez zimę, wiewiórka zakopuje orzechy, ukrywając je przed innymi wiewiórkami i drapieżnikami. Kasztany – małe orzechy, z których wyrastają duże, produktywne drzewa – są symbolami obfitości. Są przypomnieniem, że staranne przygotowanie, często prowadzi do bogactwa.
Jeśli dobrze się przygotowałaś, możesz spodziewać się wkrótce zebrania owoców ze swojej pracy. Twoja zaradność i umiejętność przewidywania zostaną nagrodzone.
Jeśli jednak bardziej skupiasz się na zabawie i rozpraszaczach, pamiętaj, by najpierw przygotować się na nadchodzącą zimę.

Zapytaj siebie:

Czy jestem przygotowana na przyszłość?
Czy ciężko pracowałam, aby osiągnąć swoje cele?

 

Horoskop Skorpion

Karty: Pstrąg i konwalia. Oczyszczenie

 

skorpion

Skorpion / graf. Canva

Energia taka sama jak u pierwszego i drugiego znaku – Barana i Byka – tam znajdziesz więcej informacji.
Wiedz jednak, że w twoim życiu powoli wszystko się stabilizuje i wraca do równowagi. Jeśli jesteś w stanie zidentyfikować toksyczną osobę, sytuację czy pomysł, usuń ją ze swojej drogi do balansu. Teraz nastał odpowiedni czas by skupić się na pracy z oddechem, medytacji i chwili refleksji.
Niech powrót do harmonii będzie dla ciebie priorytetem. Wdech i długi wydech. Czas na uziemienie, najlepiej wśród natury.

 

 

Horoskop Strzelec

Karty: Antylopa i pszenica. Odżywienie

Antylopy są kojarzone ze społecznością. Podróżując w dużych stadach, współpracują, aby wykryć drapieżniki, zlokalizować pożywienie i opiekować się młodymi i starymi. W ten sposób grupa wspiera rozwój każdej jednostki. Podobnie złote snopy pszenicy są starożytnymi symbolami dobrobytu. Stosunkowo łatwe w uprawie, przechowywaniu i przetwarzaniu na mąkę ziarno, będące podstawową uprawą na całym świecie. Pszenica jest ściśle kojarzona z bogactwem i obfitością. Antylopa i pszenica symbolizują potrzebę odżywienia siebie i swojej społeczności.
Jeśli czujesz się spełniona i bezpieczna, świętuj swoje szczęście i dziel się z innymi potrzebującymi. Jeśli zaś czujesz się pominięta i zaniedbywana, nie bój się zwrócić o pomoc do najbliższych, by pomogli ci przywrócić witalność.

Pytania do refleksji:

Kto lub co sprawia, że ​​czuję się odżywiona i zaopiekowana?

W jaki sposób mogę współpracować z innymi, aby stworzyć i pielęgnować moją społeczność?

 

Horoskop Koziorożec

Karty: Jeleń i owies. Zdrowienie

 

koziorożec

Koziorożec / graf. Canva

Nieśmiały i łagodny jeleń znany jest z białych plam i szerokich, aksamitnych rogów, które zrzuca każdego roku. Zachęca do spokoju, do rozważenia swoich granic i skupieniu się na swoim wnętrzu. Podobnie owies jest symbolem odżywiania, które regeneruje. Nawet na ubogiej glebie owies może kwitnąć, zapewniając obfite pożywienie. Czas na odpoczynek i regeneracje sił.
Umiar i uważność są kluczowe, gdy wracasz do zdrowia po traumie lub okresie intensywnego wysiłku. A jeśli czujesz się wyjątkowo przytłoczona, rozważ odpoczynek w izolacji od świata.

Zapytaj siebie:

Jak odpocząć i naładować baterie?

 

Horoskop Wodnik

Karty: Żółw i kolendra. Zadowolenie

 

Wodnik

Wodnik / graf. Canva

Znajdź chwilę by zatrzymać się i okazać wdzięczność za to co cię otacza. W bajce „Żółw i Zając” to żółw wygrał wyścig, był powolny ale zdeterminowany – w przeciwieństwie do zbyt pewnego siebie i rozproszonego zająca. Podobnie w wiktoriańskim języku kwiatów kolendra oznaczała ukrytą wartość, przypominającą nam, że nie zawsze wszystko jest takie, jakim się wydaje.
Zwolnij i ciesz się podróżą. Nie warto się spieszyć, wszystko ci się powiedzie jeśli utrzymasz spokojne i bezpieczne tempo. Jednak uważaj, by nie wpaść w stagnację. Choć poruszając się powoli możesz wygrać, tak stanie w miejscu donikąd nie doprowadzi.

Pytania do refleksji:

Co w moim życiu sprawia mi satysfakcję?
Czy poświęciłam czas na wyrażenie wdzięczności za to, co mam?

 

Horoskop Ryby

Karty: Wiewiórka i laur. Powodzenie

 

ryby

Ryby / graf. Canva

W lipcu masz szansę na nowe przedsięwzięcie, które z pewnością doprowadzi do sukcesu. Wiewiórka często wybiera mniej uczęszczane drogi, znajdując po drodze ukryte ścieżki i przygody. Laur jest symbolem zwycięstwa, używanym do ukoronowania zwycięzców starożytnych igrzysk olimpijskich. Razem radzą, by wziąć odpowiedzialność za swój los, wytyczyć własną ścieżkę i osiągnąć sukces.
Niech ścieżka będzie twoja, niepowtarzalna. Dowiedz się, czego pragniesz i idź w stronę marzeń z podniesioną głową. Droga do osiągnięcia celów rzadko jest prosta i łatwa, ale ostatecznie przynosi niesamowitą satysfakcję.
Jeśli zaś czujesz, że utknęłaś i odczuwasz frustrację, pomyśl o sprytnej i przedsiębiorczej wiewiórce. Jakie mniej znane ścieżki mogą doprowadzić cię do celu? Albo czym tak naprawdę dla ciebie jest sukces?

Zapytaj siebie:

Jaki sukces w życiu mogę świętować?
Jak mogę wytyczyć własną ścieżkę i żyć zgodnie z prawdą?

 

Karty wyroczni duchowych zwierząt autorstwa Jessici Roux
TAGI
top

socjolożka, artystka, mama i praktykująca tarocistka. Karty Tarota pozwoliły jej obrać w życiu właściwą drogę i zrozumieć otaczającą energię i rzeczywistość. Lata nauki sprawiły, że karty zostały jej bliskimi przyjaciółmi. Zajmuje się też numerologią, tworząc psychologiczne portrety, z których poznaje lepiej życiowe ścieżki wybranych ludzi, ich zamiary, a nawet ich zadania karmiczne.  

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ