Saturday, April 20, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Hormony szczęścia Chodakowskiej

Hormony szczęścia Chodakowskiej

Co łączy rower, basen i Ewę Chodakowską? Endorfiny!

MultiSport

„Endorfiny na lato” - dla kondycji, dla relaksu, dla zdrowia / fot. materiały prasowe

Według zaleceń WHO osoby dorosłe powinny przeznaczać na ruch 150 minut tygodniowo. Najlepsza rekomendacja to około 30 minut aktywności dziennie. Prostym sposobem na utrzymanie naszych organizmów w dobrej formie jest jazda na rowerze. Podczas półgodzinnej przejażdżki mózg wytwarza endorfiny, zwane hormonami szczęścia, które poprawiają nastrój. Dobrym pomysłem na zadbanie o kondycję fizyczną i zrelaksowanie się po ciężkim dniu może być również pływanie lub trening z najlepszymi

MultiSport

„Endorfiny na lato” – dla kondycji, dla relaksu, dla zdrowia! / fot. materiały prasowe

„Endorfiny na lato” z MultiSport
MultiSport wprowadza dostęp do rowerów miejskich, parków linowych, odkrytych basenów i kąpielisk, a także szerszej bazy obiektów sportowo­ ­– rekreacyjnych. Użytkownicy będą mieli również dostęp do audiobooków. Miłośnicy jazdy na rowerze posiadający karty MultiSport Plus, Classic i MultiActive mogą od 25 czerwca codziennie przez godzinę korzystać z usługi wypożyczenia roweru miejskiego, obsługiwanego przez NextBike w 12 miastach na terenie całej Polski, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.
W ramach przygotowanego przez MultiSport programu „Endorfiny na Lato” wszyscy użytkownicy kart mają również dostęp do 53 odkrytych basenów w 46 miastach, gdzie w upalne dni będą mogli poszukać ochłody i relaksu. Kolejną atrakcyjną usługą w wakacyjnej ofercie są parki linowe. To doskonała propozycja spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu dla całej rodziny. Emocjonującą zabawą na wysokościach mogą cieszyć się wszyscy posiadacze kart MultiSport Plus i MultiSport Plus Kids.

MultiSport

Na aktywność powinniśmy przeznaczać około 150 godzin tygodniowo / fot. materiały prasowe

Trenuj z Chodakowską
Ponadto, mieszkańcy Warszawy i wszyscy ci, którzy zaplanowali tego lata wizytę w stolicy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji. Od 1 lipca ruszyły zapisy na specjalny trening z Ewą Chodakowską. Użytkownicy kart MultiSport będą mogli tym samym wziąć udział w największym MultiSportowym wydarzeniu, które odbędzie się 30 lipca w warszawskiej hali EXPO XXI. Z kolei w każdą sobotę czerwca i lipca odbywają się treningi piłkarskie dla dorosłych i dzieci z trenerami Legii Warszawa.

MultiSport

Użytkownicy programu Multi Sport będą mieli możliwość uczestnictwa w treningu z Ewą Chodakowską / fot. materiały prasowe

Program „Endorfiny na lato” zapewnia posiadaczom kart MultiSport możliwość skorzystania z wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, zarówno w obszarze rekreacji, jak i aktywności o dużej dawce energetycznej. Naszym celem jest, aby tegoroczne wakacje były dla użytkowników MultiSport dużo zdrowsze, aktywniejsze, a tym samym bardziej jakościowe i przyjemne – powiedział Marcin Niewiadomski, odpowiedzialny za relacje z użytkownikami w Benefit Systems.

Więcej informacji: www.benefitsystems.pl oraz wakacjezmultisport.pl.

Benefit Systems
Benefit Systems jest twórcą programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, który wspiera aktywny i zdrowy tryb życia jego użytkowników. Karty sportowe zapewniają dostęp do blisko 4 tysięcy obiektów sportowo-rekreacyjnych w ponad 650 miastach na terenie całego kraju.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ