Sunday, March 3, 2024
Home / PARTNER MK  / Czym najlepiej utrwalić męską fryzurę? Poznaj moc pasty do włosów Homme Kerastase!

Czym najlepiej utrwalić męską fryzurę? Poznaj moc pasty do włosów Homme Kerastase!

Uzyskanie modnej męskiej fryzury nie jest takie proste, jak się wydaje.

Większości z nas wydaje się, że męskie fryzury to nic trudnego. Wystarczy zmierzwić umyte szamponem włosy palcami i gotowe! Stylizacja męskich włosów nie jest jednak tak prosta. Panowie używają różnego rodzaju kosmetyków pielęgnacyjnych i modelujących, poddają się strzyżeniu, którego efekty są zdumiewające i rzadko jest to efekt zwyczajnego skrócenia włosów na jedną długość. W roku 2016 królują dłuższe włosy, charakterystycznie zaczesane do tyłu, bujne brody i podgolone boki.

pan-1art

Fryzury dla mężczyzn modne w roku 2016

W tym roku wśród mężczyzn bardzo popularne stały się gęste brody i długie włosy zaczesane do tyłu w stylu retro. Dłuższy przód, przycięte boki i zarost bądź długa grzywka i kilkudniowy zarost również znajdują swoich zwolenników. Szczególnie jednak w oczy rzuca się fryzura “na drwala” z bujną brodą i nieco dłuższymi włosami. U panów dobrze wyglądać będą także włosy kręcone w połączeniu z lekko przyciętą brodą. Długa grzywka podniesiona do góry wraz ze stonowanym zarostem to doskonała alternatywa na letnie, imprezowe wieczory. Na topie jest także klasyczne strzyżenie z dłuższą, zaczesaną po użyciu gumy lub pasty do włosów grzywką. Wśród młodych mężczyzn dużą popularnością cieszy się także fryzura a’la irokez, a także długie włosy i gęsta broda.

Męskie metody modelowania fryzury

W jaki sposób panowie modelują swoje włosy? Oto kilka specyfików ułatwiających im tę czynność.

Żel – aby stylizacja nie wyglądała na kiczowatą i nie psuła fryzury, nie należy przesadzać z ilością żelu. Żel utrwala i jednocześnie usztywnia włosy, co może dać efekt przetłuszczonych włosów.

Wosk – stosowany jest na suche włosy, nadaje włosom sprężystości i blasku, nie utrwala jednak fryzury.

Lakier do włosów – silnie utrwalający kosmetyk, chroni przed wiatrem i deszczem, ale utrudnia modelowanie, dlatego należy go stosować po ułożeniu fryzury.

Guma i pasta – oba preparaty nie tylko utrwalają, ale też modelują fryzurę, dzięki czemu ich użycie sprawia, że wyglądamy naturalnie niezależnie od długości włosów. Pasta jest niemal niewidoczna na włosach, co sprawia, że dominuje na nad gumą.

Pasta do włosów to najlepszy sposób na uzyskanie trwałej i naturalnie wyglądającej fryzury. Stosowana zarówno na mokre, jak tez na suche włosy modeluje, utrwala i matuje włosy, pozwalając popuścić wodze fantazji podczas kreowania najbardziej szalonej fryzury. Przyjemny, świeży zapach to kolejna korzyść ze stosowania pasty do włosów.

Na czym polega modelowanie włosów pastą Homme Kerastase?
Jednym z najczęściej wybieranych przez mężczyzn kosmetyków jest pasta modelująca Homme Kerastase. Do największych zalet preparatu należą prostota modelowania i naturalny efekt. Wystarczy ogrzać pewną ilość pasty w dłoniach, a następnie wymodelować fryzurę. Kerastase oferuje pielęgnację przebiegającą w kilku etapach, która obejmuje odświeżającą kąpiel przy użyciu energetyzującego i wzmacniającego szamponu Homme przeznaczonego dla każdego rodzaju włosów, a także teksturyzację przy użyciu pasty modelującej.

Pasta modelująca Homme Kerastase to kosmetyk idealny dla mężczyzn wymagających i posiadających swój własny, niepowtarzalny styl. Pasta do włosów nie tylko wymodeluje, ale także utrwali naszą fryzurę, pozostawiając naturalny i atrakcyjny wygląd męskiej fryzury.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Lucek 16 listopada, 2016

    Dobrze, że piszecie także urodowe artykuły dla mężczyzn, to pokrzepiające że panowie coraz chętniej o siebie dbają. Ale jeśli chodzi o męską pielęgnację, to o wiele bardziej preferuję linię Schwartzkopf dla mężczyzn. Kosmetyki odkryłem w salonie Leona Hebdy. Dzięki tej wizycie zdałem sobie sprawę, że luksus spędzania czasu w salonie fryzjerskim nie należy tylko do pań. Polecam wszystkim mężczyznom,którzy lubią dbać o siebie!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ