Monday, May 20, 2024
Home / PARTNER MK  / Holograficzne lakiery do paznokci ZILA – daj się zobaczyć!

Holograficzne lakiery do paznokci ZILA – daj się zobaczyć!

Zupełna nowość na rynku! Stwórz sama efekt niczym z najlepszego salonu.

lakiery holograficzne manicure w domu efektowne paznokcie

Superłatwe nakładanie dzięki precyzyjnemu pędzelkowi / fot. materiały prasowe

Jest lato, chcesz cieszyć się słońcem, lekkim ubiorem i ładnym wyglądem dłoni. Tymczasem Twoje paznokcie ewidentnie nie chcą współpracować. Nowy lakier, zamiast pięknie błyszczeć, szybko staje się matowy i odpryskuje. Spędzasz godziny na malowaniu paznokci, a efektu jak nie było, tak nie ma. Zmień to! Zmień swój stary lakier na rewelacyjne lakiery ZILA.

lakiery holograficzne manicure paznokcie

Tego efektu pozazdroszczą ci koleżanki! / fot. materiały prasowe

Lakiery ZILA to nie tylko modne i trwałe kolory. To efekt, którego będą ci zazdrościć zarówno twoje koleżanki, jak i całkiem obce kobiety na ulicy. Nie opędzisz się od pytań, gdzie zrobiłaś tak piękne paznokcie. Gdzie? Oczywiście w domu! Dzięki lakierom ZILA w kilka minut uzyskasz efekt, jaki zapewniają tylko najlepsze salony kosmetyczne. Zaskocz innych niesamowitym wyglądem twoich paznokci.

lakiery holograficzne manicure w domu efektowne paznokcie

Superłatwe nakładanie dzięki precyzyjnemu pędzelkowi / fot. materiały prasowe

W czym tkwi sekret?

Holograficzne lakiery ZILA dzięki drobniutkim błyszczącym pyłkom nadadzą twoim paznokciom niesamowity efekt 3D. Koniec z płaskimi paznokciami. Lakiery ZILA sprawią, że twoje paznokcie będą wyglądać naprawdę niesamowicie. Nawet jeśli nie masz wprawy w malowaniu paznokci, nie musisz się obawiać. Cienki pędzelek ułatwia precyzyjne rozprowadzanie lakieru na paznokciach, także na ich krawędziach.

lakiery holograficzne efekt 3d manicure sama diy

Kolor i struktura zapewnią efekt WOW! / fot. materiały prasowe

Jeden kolor to za mało?

Nie pozwól swoim paznokciom na ograniczenia. Lakiery ZILA sprzedawane są w dobranych kolorystycznie zestawach – Zilaboxach. Trzy pasujące do siebie kolory, które możesz wykorzystać w dowolny sposób. A jeśli nie podobają ci się gotowe zestawy albo potrzebujesz więcej kolorów, możesz samodzielnie skompletować własny zestaw. Dostępna online drogeria internetowa to najlepszy sposób, by w spokoju i bez pośpiechu wybrać swoje ulubione kolory. W ofercie ZILA znajdziesz także utwardzacz i nabłyszczacz do paznokci oraz bazę dla brokatów i zdobień. Dzięki tak wielu możliwościom twoje paznokcie będą zawsze oryginalne i po prostu piękne.

paznokcie holograficzne lakiery do paznokci lato

Paznokcie jak z salonu, idealne na lato! / fot. materiały prasowe

Zdrowie jest najważniejsze

Zastanawiałaś się kiedyś, co można znaleźć w lakierze do paznokci? Nie wszystkie zawarte w nim substancje są bezpieczne dla zdrowia. Tani lakier przez chwilę wygląda ładnie, ale podstępnie zatruwa twój organizm. Dodając urody, nie odbieraj sobie zdrowia. Postaw na lakiery ZILA wolne od formaldehydu i toluenu. Są tak bezpieczne, że bez obaw mogą ich używać nawet małe dziewczynki, o ile tylko mamusie im na to pozwolą.

manicure na lato paznokcie kolory

Stwórz sama idealny dla siebie zestaw! / fot. materiały prasowe

Spodobały ci się lakiery ZILA? Podziel się nimi! Eleganckie pudełko kryjące w sobie zestaw Zilabox to idealny, ekskluzywny prezent dla kobiety w każdym wieku.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Kasia 29 lipca, 2016

    Mają teraz promocję -20% na wszystkie lakiery

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ