Wednesday, June 19, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / Hollywood Undead już w czerwcu w Krakowie!

Hollywood Undead już w czerwcu w Krakowie!

Koncert szalonej piątki na uwieńczenie długiego weekendu?

Artyści - jak mówią - nie mogą się już doczekać na spotkanie z europejskimi fanami! / fot. materiały prasowe

HOLLYWOOD UNDEAD ponownie w Polsce! Amerykańska grupa wystąpi w Krakowie i Gdańsku. Artyści przyjadą do Polski z bardzo wyjątkowym show! „Piątka” z Los Angeles wystąpi już w czerwcu

Artyści – jak mówią – nie mogą się już doczekać na spotkanie z europejskimi fanami! / fot. materiały prasowe

Zespół znany z entuzjastycznych występów, regularnie wyprzedaje koncerty na całym świecie – od Massachusetts i Miami po Moskwę i Manchester – artyści z niecierpliwością czekają na powrót do Europy: „Cieszymy się, że możemy wyruszyć w europejską trasę koncertową. Uwielbiamy grać na Starym Kontynencie, lubimy Waszą kulturę i świetną publiczność. Nie możemy się doczekać spotkania ze starymi przyjaciółmi i liczymy również na nowe znajomości. Do zobaczenia wkrótce!”

Ich pierwszy singiel/video „California Dreaming” z nowego albumu “Five”, w zaledwie trzy tygodnie osiągnął blisko 1,8 miliona wyświetleń na YouTube:

Ich debiutancki, platynowy albumu “Swan Songs” wydany w 2008 roku, zaprezentował genialne połączenie rocka, hip-hopu, muzyki industrialnej i elektronicznej i zdobyli oni miliony fanów na świecie. Następny album z 2011 roku zatytułowany „American Tragedy” zdobył tytuł Złotej Płyty i uplasował się na 4 miejscu listy Billboard Top 200, podczas gdy „Notes From The Underground” z 2013 roku wskoczył na pozycję nr 2. W 2015 roku HOLLYWOOD UNDEAD zdobyli popularność dzięki piosence „Day of the Dead”, która została odsłuchana ponad 21,1 razy na Spotify i wyświetlona ponad 17 milionów razy w serwisie YouTube.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami dotyczącymi Hollywood Undead zachęcamy do śledzenia zespołu na Facebooku, Twitterze, Instagramie oraz na oficjalnej stronie.

Bilety w cenie od 129 zł w sprzedaży na LiveNation.pl i Stodola.pl.

4 czerwca – Klub Studio Club, Kraków
10 czerwca – Stary Maneż, Gdańsk

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • porno 26 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Here you can find 74868 more Information on that Topic: miastokobiet.pl/hollywood-undead-juz-w-czerwcu-w-krakowie/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ