Wednesday, May 29, 2024
Home / Kuchnia  / HIT: Czarny Tank Burger

HIT: Czarny Tank Burger

Wszystko to w objęciach ekstremalnie czarnej bułki!

Tank Burger Burger King / fot. materiały prasowe

Burger King Polska nawiązał współpracę z producentem jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie – World of Tanks. Z tej okazji od 17 października we wszystkich restauracjach sieci w Polsce można spróbować absolutnej nowości – Tank Burgera w czarnej bułce. Do każdego czarnego burgera dołączana jest zdrapka z kodami do gry World of Tanks PC

Tank Burger Burger King / fot. materiały prasowe

Tank Burger to 100% wołowina zatopiona w sosie BBQ i majonezie, z dodatkiem żółtego sera oraz świeżych warzyw. Wszystko to w objęciach ekstremalnie czarnej bułki daje wystrzałowe połączenie, które powinno przypaść do gustu miłośnikom ciężkich maszyn. Co jeszcze łączy Burger King i World of Tanks? Ogień! Burger King grilluje swoją wołowinę na ogniu, a w grze wydobywa się on z luf wraz z wystrzelonymi pociskami.

Nowy burger w czarnej bułce dostępny jest od 17 października 2017 r. we wszystkich restauracjach Burger King na terenie kraju. W cenie 15,95 zł dostaniemy efektownego czarnego burgera oraz bonus w postaci zdrapki z kodami do gry. Gamerów z pewnością ucieszy informacja, że każda zdrapka wygrywa. Do zgarnięcia są dwa rodzaje nagród: kod z zaproszeniem dla nowych graczy oraz bonus dla już zarejestrowanych w grze. Na wirtualnych czołgistów czekają kody zawierające złoto, dni premium, wypożyczenie i zniżki na czołgi T26E4 SuperPershing, T-54 first prototype oraz możliwość zdobycia na własność polskiej Pantery „Pudel” i kultowego „Rudego” znanego z serialu „Czterej Pancerni i Pies”.

Więcej szczegółów na www.TankBurger.pl oraz na zdrapkach!

Życzymy smacznego! Do boju!

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • sahabat qq 5 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you can find 13841 more Info to that Topic: miastokobiet.pl/hit-czarny-tank-burger/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ