Monday, February 26, 2024
Home / Kuchnia  / HILDEGARD BRAUKMANN

HILDEGARD BRAUKMANN

Zatrzymaj czas. Zachowaj młodość. NOWOCZESNE KOSMETYKI ZIOŁOWE HILDEGARD BRAUKMANN są delikatne, skuteczne, wysoce wydajne - przywracają skórze witalność oraz młodzieńczy wygląd

hildegard kosmetik

Nowoczesne kosmetyki ziołowe Hildegard BRAUKMANN. Zatrzymaj czas. Zachowaj młodość.

ZATRZYMAJ CZAS. ZACHOWAJ MŁODOŚĆ.

Nowoczesne kosmetyki ziołowe Hildegard Braukmann są delikatne, skuteczne, wysoce wydajne – przywracają skórze witalność oraz młodzieńczy wygląd!

hildegard kosmetik

Nowoczesne kosmetyki ziołowe Hildegard BRAUKMANN. Zatrzymaj czas. Zachowaj młodość.

To, co w dzisiejszych czasach na rynku kosmetycznym jest trendem, HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik uznaje za swój koncept produkcyjny już od początku swojego istnienia.

Wykorzystanie bliskich naturze receptur w delikatnych kosmetykach pielęgnacyjnych – od prawie 50-lat firma HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik sukcesywnie rozwija się produkując i wprowadzając na rynek naturalne kosmetyki ziołowe na bazie witamin oraz ziół.

W swoim asortymencie firma posiada szeroką gamę wysoce wydajnych produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, indywidualnie dopasowanych do potrzeb skóry i uzupełnionych dodatkowo dekoracyjną linią preparatów koloryzujących COLOURED EMOTIONS. Więcej na www.hildegard-braukmann.de

Kosmetyki HILDEGARD BRAUKMANN do kupienia na www.hbkosmetik.pl
oraz w warszawskim salonie BEAUTY CENTER Marzena Sojda.
Informacje o naszych produktach dostępne także na www.hildegard-braukmann.de

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ