Sunday, July 14, 2024
Home / Kuchnia  / Dla Niej: Hildegard Braukmann

Dla Niej: Hildegard Braukmann

Nowoczesne kosmetyki ziołowe są delikatne, skuteczne, wysoce wydajne – przywracają skórze witalność oraz młodzieńczy wygląd!

HILDEGARD BRAUKMANN kosmetik

HILDEGARD BRAUKMANN kosmetik

Nowoczesne kosmetyki ziołowe Hildegard Braukmann są delikatne, skuteczne, wysoce wydajne – przywracają skórze witalność oraz młodzieńczy wygląd!

HILDEGARD BRAUKMANN kosmetik

Wyjątkowe, inspirowane naturą kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji marki HILDEGARD BRAUKMANN przywrócą skórze świeżość i witalność

ZATRZYMAJ CZAS. ZACHOWAJ MŁODOŚĆ.

Wyjątkowe, inspirowane naturą kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji marki HILDEGARD BRAUKMANN przywrócą skórze świeżość i witalność. Już w ciągu kilku minut działanie najwyższej jakości kosmetyków wygładzi drobne zmarszczki, złagodzi podrażnienia i pozwoli skórze odzyskać blask i promienny wygląd. Efekt kuracji odmładzającej w doskonałej cenie.

To, co w dzisiejszych czasach na rynku kosmetycznym jest trendem, HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik uznaje za swój koncept produkcyjny już od początku swojego istnienia.

Wykorzystanie bliskich naturze receptur w delikatnych kosmetykach pielęgnacyjnych – od prawie 50-lat firma HILDEGARD BRAUKMANN Kosmetik sukcesywnie rozwija się produkując i wprowadzając na rynek naturalne kosmetyki ziołowe na bazie witamin oraz ziół.

W swoim asortymencie firma posiada szeroką gamę wysoce wydajnych produktów pielęgnacyjnych do twarzy i ciała, indywidualnie dopasowanych do potrzeb skóry i uzupełnionych dodatkowo dekoracyjną linią preparatów koloryzujących COLOURED EMOTIONS.

Informacje o naszych produktach dostępne także na www.hildegard-braukmann.de

Kosmetyki HILDEGARD BRAUKMANN do kupienia na www.hbkosmetik.pl
oraz w salonie BEAUTY CENTER Marzena Sojda – Warszawa, Al. Solidarności 83/89

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ