Sunday, July 21, 2024
Home / Uroda  / Jesienna regeneracja w HAVET Hotel Resort & SPA ***** Dźwirzyno

Jesienna regeneracja w HAVET Hotel Resort & SPA ***** Dźwirzyno

W dzisiejszych czasach żyjemy i pracujemy znacznie intensywniej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Takie tempo życia sprawia, że kobiety szczególnie aktywne zawodowo poszukują skondensowanych form wypoczynku, które w krótkim czasie pozwoli zregenerować organizm i poprawić

W dzisiejszych czasach żyjemy i pracujemy znacznie intensywniej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Takie tempo życia sprawia, że kobiety szczególnie aktywne zawodowo poszukują skondensowanych form wypoczynku, które w krótkim czasie pozwoli zregenerować organizm i poprawić samopoczucie.

HAVET Hotel Resort & SPA ***** Dźwirzyno

Zdjęcie 1 z 13

Widok z zewnątrz/ fot. Havet Hotel

Zregeneruj swoje ciało

SPA & Wellnes to połączenie zabiegów odnowy biologicznej, kosmetologii z rehabilitacją, rekreacją oraz szeroko pojętą promocją zdrowia. Luksusowy HAVET Hotel Resort & SPA ***** Dźwirzyno oferuje wszystkie te zabiegi w swoim SPA. Bogata oferta masaży, zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało a także profesjonalna obsługa mogą sprawić, że wypoczynek przyniesie dodatkowe korzyści w postaci odmłodzonego i zregenerowanego ciała. Warto dodać, że w Havet SPA można skorzystać także z zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz poradnictwa dietetycznego.

Sposób na jędrną skórę

Unikalną cześć oferty HAVET Hotel Resort & SPA ***** Dźwirzyno stanowią zabiegi Hi Tech, które są oparte na wykorzystaniu najnowszych technologii w walce z niedoskonałościami skóry i sylwetki. Urządzenie Ultracontour pozwoli pozbyć się zbędnych centymetrów w wybranych partiach ciała, a Endermologia wygładzi i ujędrni skórę, redukując lub całkowicie likwidując problem uporczywego cellulitu.

Najnowocześniejszym urządzeniem Hi Tech w hotelowym SPA jest Pelleve – nieinwazyjny lifting falami radiowymi. Unikalna amerykańska technologia wykorzystuje podwójna falę radiową do regeneracji i skracania włókien kolagenowych, która daje natychmiastowy efekt w postaci spłycenia i wygładzenia zmarszczek, wymodelowania owalu twarzy oraz zwiększenia gęstości i jędrności skóry. Zabieg jest jednorazowy, całkowicie bezpieczny, nie wymaga okresu rekonwalescencji a efekt utrzymuje się przez 2-3 lata. Pelleve może być również wykonywane na inne partie ciała, w których skóra straciła jędrność w skutek ciąży lub znacznej utraty masy ciała.

Pięć gwiazdek nad morzem

Zapraszamy do skorzystania z zabiegów w HAVET Hotel Resort & SPA ***** Dźwirzyno – szczegółowe informacje mogą Panie uzyskać pod numerem telefonu (94) 711 37 00 lub na www.havethotel.pl.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ