Friday, June 21, 2024
Home / Moda  / Design  / Harman Kardon SOHO – urodziwy towarzysz podróży

Harman Kardon SOHO – urodziwy towarzysz podróży

Te nauszne słuchawki trzykrotnie robią dobre pierwsze wrażenie: gdy się je pierwszy raz widzi, gdy się je poczuje w rękach i gdy, po nałożeniu ich na uszy, włącza się muzykę. Po prostu tak luksusowe połączenie

Harman Kardon SOHO - urodziwy towarzysz podróży

Harman Kardon SOHO - urodziwy towarzysz podróży / fot. materiał prasowy

Te nauszne słuchawki trzykrotnie robią dobre pierwsze wrażenie: gdy się je pierwszy raz widzi, gdy się je poczuje w rękach i gdy, po nałożeniu ich na uszy, włącza się muzykę. Po prostu tak luksusowe połączenie wytwornie przeszywanej skóry i stali nierdzewnej nie może pozostać nie zauważone!

Harman Kardon SOHO - urodziwy towarzysz podróży

Harman Kardon SOHO – urodziwy towarzysz podróży / fot. materiał prasowy

Specjalnie dobrane 30-milimetrowe przetworniki zapewniają high-endowy dźwięk o takiej jakości i precyzji dźwięku w całym paśmie odtwarzania (20Hz – 20kHz), że człowiek czuje się jak po zastrzyku hormonu szczęścia. A przy tym jest tu wiele możliwości podłączenia, od odtwarzaczy mp3, przez urządzenia przenośne z systemem iOS (smartfony) i Android. Pilot zdalnego sterowania tymi urządzeniami, wraz z opcjonalnym mikrofonem do prowadzenia rozmów, umieszczono na przewodzie. Masywny, miękko wysciełany pałąk słuchawek można złożyć do środka, natomiast muszle – płasko, a przewód ma bezkolizyjny system zwijania. To wszystko sprawia, że całość mieści się w zaskakująco płaskim futerale, a futerał – w każdej kieszeni, nie wspominając o torbie czy torebce. Trudno sobie wyobrazić towarzysza podróży, który byłby tak niekłopotliwy, nieodzowny i… niezastąpiony w przyciąganiu ciekawych spojrzeń.

Harman Kardon SOHO: cena 849 zł

Podstawowe parametry:

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz

Impedancja: 32 Ohm

Maks. moc wejściowa: 30mW

Czułość: 100dB@1kHz/1mW

***

HARMAN® jest wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań audio i infotainment. Szeroki asortyment przedsiębiorstwa przeznaczony jest na rynki konsumenckie, samochodowe i profesjonalne. Do spółki należy szereg legendarnych marek, a wśród nich: AKG®, Harman Kardon®, Infinity®, JBL®, Lexicon® oraz Mark Levinson®. Firma jest obiektem podziwu kilku pokoleń audiofilów. Jej klientami są ludzie, których łączy wspólna pasja do wysokiej jakości dźwięku i multimediów. Ponadto Harman od lat wspiera profesjonalnych artystów i miejsca, w których występują. Akcje firmy są notowane na nowojorskiej giełdzie papierów wartościowych, oznaczone symbolem NYSE:HAR. Więcej informacji o firmie Harman można znaleźć na stronie www.harman.com. Dystrybutorem sprzętu Harman na Polskę jest SUPORT, mail: jblinfo@rb.com.pl, www.jbl.pl

©2014 HARMAN International Industries, Incorporated. Wszelkie prawa zastrzeżone. Harman Kardon to znak towarowy HARMAN International Industries, Incorporated, zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach. AirPlay, Apple oraz iOS to znaki towarowe Apple Inc., zarejestrowane w Stanach Zjednoczonych oraz innych krajach. Android jest znakiem towarowym Google Inc. Wszystkie inne znaki towarowe należą do ich właścicieli. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia. Cechy, dane techniczne i wygląd produktów może ulec zmianie bez uprzedzenia. (źródło:  materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ