Wednesday, July 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Hairmate Wrocław – wszystko, czego możesz chcieć dla swoich włosów

Hairmate Wrocław – wszystko, czego możesz chcieć dla swoich włosów

A może by tak nowe cięcie na nowy rok?

Fryzjer Wrocław

fot. Pexels

Mówi się, że fryzjerskie metamorfozy są związane często ze zmianami w życiu. Nie tylko jednak one mają znaczenie, ale również – kompleksowa pielęgnacja

 

Najmodniejsze cięcia sezonu w Hairmate Wrocław

Od renomowanego salonu fryzjerskiego oczekujesz nadążania za trendami. W Hairmate Wrocław możesz zdecydować się na klasyczne lub najbardziej gorące cięcia sezonu. Na przykład w tym sezonie jednym z najmodniejszych cięć jest blunt bob, czyli bob cięty na prosto. Geometryczny, minimalistyczny, w stylu old money. Innym popularnym trendem, który niespodziewanie wrócił do łask, jest trwała. Taka fryzura dodaje luzu wielu stylizacjom, sprawia, że włosy zyskują na objętości, całkowicie odmienia twarz. Dla osób, którym marzą się odważne cięcia, świetną opcją może być mikrogrzywka. Tu bardzo nowoczesne cięcie, łączone często z pixie cut, do salonów fryzjerskich trafiło wprost z wybiegów największych domów mody.

 

Jeśli zależy Ci na klasycznym cięciu lub masz własny pomysł na stylizację – w salonach Hairmate jesteś w dobrych rękach.

Kompleksowa regeneracja włosów

W salonie Hairmate możemy też zaproponować Ci kompleksową regenerację włosów dzięki zabiegowi Olaplex. Jest to specjalna kuracja, która świetnie sprawdzi się osobom, korzystającym z intensywnych zabiegów takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie. Olaplex to specjalistyczny preparat, który pomaga w odbudowie struktury włosa. Stosuje się go na przykład już w czasie zabiegów farbowania, można też potraktować go jak osobną kurację. Włosy będą nie tylko mocniejsze i zdrowsze, ale również mniej puszące się, bardziej sprężyste, podatniejsze na układanie. Co ważne, efekt jest praktycznie natychmiastowy, dlatego też Olaplex to świetny pomysł przed wielkim wyjściem. Warto oddać się w ręce profesjonalistów i zadbać o to, aby włosy wyglądały idealnie.

Hairtalk extensions

Ciekawą opcją jaką możemy Ci zaoferować w Hairmate jest hairtalk – przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą, która pozwala uzyskać naturalny, długotrwały efekt. Dzięki hairtalk można uzyskać gęste i wyjątkowo lśniące kosmyki, nie naruszając struktury pasm. Ta metoda jest innowacją na rynku i zdecydowanie warta jest wypróbowania. Włosy są mocowane na specjalnej taśmie ręcznie – dzięki temu przedłużenia są praktycznie niewidoczne, a co więcej, bardzo delikatne dla własnych włosów. Wykorzystując tę metodę nie trzeba też używać ciepła, które może być szkodliwe dla pasm. Pielęgnacja włosów przedłużanych tą metodą jest prosta i nie zabiera więcej czasu.

 

Warto wspomnieć w tym miejscu o technice  kanapkowej, polegającej na przeplataniu włosów własnych i przedłużanych – włosy klienta umieszcza się pomiędzy dwoma pasmami hairtalk extensions. Doczepiane kosmyki mają szerokość 3 centymetrów, można w idealny sposób dopasować je do kształtu głowy, tak aby uzyskać prawdziwie naturalny efekt. A co więcej – natychmiastowy efekt. Royal hair są w Twoim zasięgu dzięki salonom Hairmate. Podstawą jest tu profesjonalna, wyszkolona kadra o wysokich kwalifikacjach i talencie fryzjerskim.

 

Żeby zapisać się na najlepsze cięcia sezonu i zadbać o włosy w kompleksowy sposób, warto wpisać do wyszukiwarki hasło  fryzjer Wrocław.

Źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ