Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Sylwestrowy zawrót głowy od Haircoif + konkurs!!!

Sylwestrowy zawrót głowy od Haircoif + konkurs!!!

Sylwester, co roku wymaga od nas czegoś więcej niż codziennej fryzury. Zobacz ciekawe propozycje prosto od Haircoif.

Równie ważnym pytaniem, obok oczywistego „co ja założę?”, jest pytanie- jak ja się uczeszę? Sylwester, co roku, wymaga od nas czegoś więcej niż codziennej fryzury. Zobacz ciekawe propozycje prosto od Haircoif.

Baśnie celtyckie

Zdjęcie 1 z 9

Była sobie wróżka, której włosy ozdobione czarną plecioną koroną albo opaską miedzianą z przejrzystymi klejnotami, przeniosły nas w świat mitów i legend średniowiecznych o królu Arturze. Wystrojona niczym królowa, nasza wróżka dumnie nosi fryzurę z gofrowanych loków, ozdobioną biżuterią zaprojektowaną przez artystkę orleańską, Ingrid Glowacki Gosse. Barokowo-poetycką kolekcję kreatorki odkryjesz na www.deschapeaux.com. „Trochę magii, szczypta oczarowania, dużo uroku, ruch czarodziejską różdżką... Abrakadabra... i oto na powrót zanurzamy się w świat wspomnień z dzieciństwa. „Małe dziewczynki wypowiadają życzenia, a wróżki je spełniają. Kobiety marzą o urodzie, a wróżki im ją dają”. (cytat z oryginału, tłum. własne E.W.)

 

Więcej inspiracji na: www.haircoif.pl/pl

KONKURS ZAKOŃCZONY!!!

UWAGA KONKURS!!!

Wygraj zaproszenie na strzyżenie+ modelowanie do jednego z 7 siedmiu salonów HAIR COIF. Dodatkowo w dniu realizacji zaproszenia 20% na kolor.

Kraków

– C.H. Czyżyny – 1 zaproszenie

– Bonarka City Center – 1 zaproszenie

– Galeria Kazimierz – 1 zaproszenie

Warszawa

– Galeria Mokotów – 1 zaproszenie

– Wola Park – 1 zaproszenie

– Złote Tarasy – 1 zaproszenie

– Janki – 1 zaproszenie

Odpowiedz na pytanie: Kogo w świecie fryzjerskim nazywają „królem fryzjerów – fryzjerem królów”?  Kto szybszy ten lepszy. Na odpowiedź czekamy do jutra (28 grudnia) do godziny 15.  Odpowiedź wyślij na adres konkursy@miastokobiet.pl z dopiskiem „haircoif”, w treści maila prosimy o podanie, do którego salonu chcesz zaproszenie. 

Powodzenia!!!

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ