Tuesday, March 5, 2024
Home / Kultura  / Gwiazdy w teatrze – co zobaczyć jesienią

Gwiazdy w teatrze – co zobaczyć jesienią

Marzysz o niezapomnianym wieczorze u boku ukochanego lub przyjaciółki? Masz dość siedzenia przed telewizorem? „Miasto Kobiet” przygotowało dla Ciebie propozycje najgorętszych spektakli teatralnych jesieni. Zobacz i wybierz coś dla siebie.

Magia szklanego ekranu przyciąga nawet… do teatru. W Warszawie chodzimy na spektakle reżyserowane i obsadzone przez gwiazdy, które znamy z seriali i portali plotkarskich. Znane nazwisko w obsadzie to dziś klucz do sukcesu kasowego. Dużo  rzadziej idzie z nim w parze uznanie recenzentów, ale nie o to przecież chodzi w tej zabawie. Teatry, które kochają gwiazdy stawiają na repertuar lekki, komediowy, przyjemny, fundując widzowi miły wieczór z nutką ekscytacji (spektakl to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć swojego serialowego ulubieńca na żywo). Nowy sezon  zbliża się wielkimi krokami, dlatego przygotowałyśmy dla Was teatralną ściągę z przedstawieniami, które poprawią Wam nastrój jesienią. Bilety warto rezerwować już dzisiaj!

„Fredro dla dorosłych - Mężów i Żon” reż. Eugeniusz Korin, Teatr 6.Piętro, fot.teatr6pietro.pl

Zdjęcie 1 z 8

Tę inteligentną zabawę z tradycją teatralną docenili widzowie - spektakl został zagrany od premiery ponad 250 razy. Żywiołowy humor i wciągające widza zapętlenia akcji, stały się znakiem firmowym przedstawienia. Na scenie gwiazdy: Jolanta Fraszyńska, Joanna Liszowska, Weronika Książkiewicz, Konrad Darocha i Michał Żebrowski.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ