Sunday, April 21, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Gwiazdy na Off Plus Camera

Gwiazdy na Off Plus Camera

Kim Cattrall, Parker Posey, Juliet Taylor. Łączy je nie tylko to, że są znanymi osobistościami świata kina, ale i fakt, że goszczą w Krakowie na 7. edycji festiwalu Off Plus Camera.

Kim Cattrall, Parker Posey, Juliet Taylor. Łączy je nie tylko to, że są znanymi osobistościami świata kina, ale i fakt, że goszczą w Krakowie na 7. edycji festiwalu Off Plus Camera. W środę zapraszamy na spotkania z cyklu Camera On.

Parker Posey, Juliet Taylor, Kim Cattrall / fot. materiał prasowy

Parker Posey, Juliet Taylor, Kim Cattrall / fot. materiał prasowy

O godzinie 12 w sali konferencyjnej Pałacu pod Baranami o specyfice swojego zajęcia i współpracy z najbardziej znanymi reżyserami opowie doświadczona reżyser castingu Juliet Taylor. O 15 w kinie Kijów.Centrum z publicznością spotka się Kim Cattrall, której wielką popularność przyniosła rola w serialu „Seks w wielkim mieście”. Ostatnim spotkaniem tego dnia, na które gorąco zapraszamy, jest Camera On z „Królową Indie”, czyli Parker Posey. O godzinie 18 w kinie Kijów.Centrum rozpocznie się Gala wręczenia nagród Script Pro, konkursu scenariuszowego organizowanego przez Szkołę Wajdy i festiwal Off Plus Camera.

Dachowanie w Krakowie

Off Plus Camera to nie tylko seanse w kinach, ale również w plenerze. Widzowie festiwalu mają szansę uczestniczyć w wyjątkowych filmowych projekcjach na dachach krakowskich kamienic. Seanse odbywają się na Dachu Kinie-Miód i Wino oraz Dachu Herbewo-Zielonych Tarasach. Nowością podczas bieżącej edycji są pokazy odbywające się na statku „Nimfa”. Widzowie w trakcie rejsu do Tyńca mogą, racząc się serwowanym podczas projekcji rumem, obejrzeć najciekawsze projekcje kina niezależnego i spotkać się z zaproszonymi gośćmi. Szczegółowy program projekcji na oficjalnej stronie festiwalu.

Polecamy na dziś

Macie problem z wyborem filmu? Sprawdźcie nasze podpowiedzi na szósty dzień festiwalu Off Plus Camera. O godzinie 17 w kinie Mikro polecamy słodko-gorzki „Le Week-end” w reżyserii Rogera Michella, autora m.in. „Notting Hill”. O 19 w kinie ARS Reduta odbędzie się pokaz konkursowego „Mother of George” Andrew Dosunmu. Po seansie twórca spotka się z festiwalową publicznością. Przygotowaliśmy też coś dla fanów twórczości Jacka Kerouaca. O godzinie 19 w Kinie pod Baranami zapraszamy na seans „Big Sur”, będącego adaptacją głośnej powieści czołowego autora Beat Generation. Z widzami spotka się aktor Jean-Marc Barr oraz producent Orian Williams. Po całym dniu filmowych wrażeń zapraszamy do klubu festiwalowego na koncerty w ramach Off Sceny. Wystąpią: Cinemon, Peter Broderick oraz L.Stadt. (źródło:  materiał prasowy)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ