Wednesday, April 17, 2024
Home / PARTNER MK  / Gwiazdkowe prezenty do zębów

Gwiazdkowe prezenty do zębów

Osobom bliskim można kupić prezenty pozwalające lepiej dbać o zęby

Szczoteczki do zębów

Soniczne szczoteczki do zębów / fot. materiały prasowe

Gwiazdkowe prezenty mogą być różne – książki, biżuteria, ubrania, sprzęt dvd, pendrive i wiele innych przedmiotów. Dbałość o urodę i zdrowie wymaga określonych rzeczy.

 

Osobom bliskim można kupić prezenty pozwalające lepiej dbać o zęby, na przykład szczoteczkę elektryczną, soniczną szczoteczkę, wybielające paski do zębów, proszek węglowy, który sprawi, że zęby będą olśniewająco białe i piękne czy skuteczny irygator. Warto zadbać o zdrowie zębów, bo bez tego ani rusz w naszych czasach. Ładne zęby to wizytówka każdej eleganckiej osoby. O tym każdy powinien pamiętać.

Soniczna szczoteczka

Soniczna szczoteczka do zębów to doskonały upominek. Czyszczeni zębów stanie się łatwiejsze oraz skuteczniejsze. Dobra szczoteczka kosztuje, ale nie jest to przedmiot na dzień czy dwa, lecz nawet na kilka lat. Wystarczy wymieniać końcówki i cieszyć się pięknym uzębieniem dzięki takiej szczoteczce.  Dzięki takim szczoteczkom kamień nazębny nie narasta tak szybko. Można je kupić osobie bliskiej i zachęcić ją w ten sposób do solidnej higieny jamy ustnej. Szczoteczkę można ładnie zapakować, dodać do niej droższą pastę do zębów i paski wybielające do zębów. Taki zestaw jest doskonałym prezentem pod choinkę. By umilić ten czas do zestawu można dodać książkę lub płytę z muzyką, zabawkę dla dziecka czy efektowną broszkę dla żony czy mamy. Stomatologiczny upominek to idealny dodatek do innej rzeczy. I tak najlepiej tego rodzaju upominki traktować.

Paski wybielające

Paski wybielające to dobre rozwiązanie. Można z nich korzystać przez jakiś czas, a efektem będą ładne oraz białe zęby. Na zębach osadza się kawa czy herbata, przyczyniając się do zmiany koloru. Zęby z osadami są szare, żółtawe lub mają kolor kości słoniowej. Zęby po zastosowaniu pasków wybielających są białe i ładne. Niejedna osoba marzy o uśmiechu niczym z Hollywood. I staje się to dzięki paskom wybielającym lub wybielającej paście do zębów. Warto wybrać takie paski wybielające i dołączyć je np. do zestawu srebrnej biżuterii. Taki upominek to marzenie niejednej osoby. Można też kupić pasty, żele lub nakładki wybielające. Stopień wybielenia jest różny dla różnych osób i zależny od ich uzębienia. Wypróbowanie pasków to sposób na zmianę kolorystyki zębów i dbałość o uzębienie w sposób dający zadowolenie i niezwykle skuteczny.

A może akcesoria stomatologiczne?

Akcesoria stomatologiczne są idealne – pasta, etui na szczoteczkę do zębów, nić dentystyczna, paski wybielające, proszek z aktywnego węgla służący do skutecznego wybielania zębów. Takie akcesoria doskonale sprawdzają się przez długi czas. Nie same akcesoria są prezentem pod choinkę, lecz mogą być dodatkiem do sprzętu agd, rtv czy innych rzeczy dawanych jako upominek podstawowy. Irygator do zębów to dobry upominek dla dorosłych, dla dzieci dobra będzie kolorowa szczoteczka oraz owocowa pasta o miłym zapachu dla dzieci. Takie rzeczy pozwalają doskonale zadbać o zęby. Zachęcanie dzieci do odpowiedniej higieny jamy ustnej to doskonałe rozwiązanie oraz inwestycja w przyszłość.

 

źródło: materiały Partnera MK

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • Marcin 30 listopada, 2019

    Kupuję w tym roku żonie pod choinkę m. in soniczną szczoteczkę i dorzucam do tego obowiązkowo zapas jej ulubionej pasty do zębów Forever Bright (forever-kosmetyki.pl) Moja żona ma fioła na punkcie naturalnych kosmetyków, więc żadna inna pasta nie wchodzi w grę. Dzięki Bogu że nie muszę zgłębiać także składu szczoteczek

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ