Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Grome Design kolekcja Jesień-Zima 2012/2013

Grome Design kolekcja Jesień-Zima 2012/2013

Kolekcja Grome Design na sezon Jesień–Zima 2012/2013 zainspirowana została ptakami: tymi miejskimi, szarymi, zimowymi, które widzimy każdego dnia.

Kolekcja Grome Design na sezon Jesień–Zima 2012/2013 zainspirowana została ptakami: tymi miejskimi, szarymi, zimowymi, które widzimy każdego dnia.

Marka Grome Design to eleganckie wzornictwo kreatywne stawiające na wyrafinowaną prostotę. Kolekcje pojawiają się dwa razy do roku, często w krótkich limitowanych seriach. Projektantka kładzie nacisk na formę i dzięki niej wydobywa seksapil i zarazem delikatność kobiety.

Grome Design kolekcja jesień/zima

Zdjęcie 1 z 26

fot. materiał prasowy

Autorka w najnowszej kolekcji przeniosła na sylwetki kobiet z jednej strony otulający puch tuż przy ciele, a z drugiej lekkość i „rozwianie“. Sylwetki są „przybrane w piórka”, otulone nimi. Gdzie niegdzie zabłyśnie cekin niczym rozjaśniona plamka na opierzeniu ptaka. Znajdziemy tu wielowarstwowość niczym nakładające się na siebie warstwy piór. Kapy i peleryny szerokie jak skrzydła w locie. Puchate szale, „włochate“ wełny, futrzaste tkaniny otulające ciało. W sylwetkach dostrzeżemy m.in.: Bogatkę z żółtym brzuszkiem, Srokę ze świetlistą bielą, niepozornego i szarego Wróbla, jasną Mewę Bladą, dostojnego białego Łabędzia i czarnego Gawrona z szeroko rozłożonymi skrzydłami. Kolorystyka niczym zimowe ptaki: szarość, beże, czerń, czasem pojawi się rozświetlająca biel, czerwień lub żółć.

Proste i niby zwyczajne ubrania wzbogacone o detale, niczym u zimowych ptaków, niewidoczne na pierwszy rzut oka. Dopiero po zbliżeniu się do „ptaka“ odnajdziemy zdobienia z drobnych kamyczków, delikatnych piórek, wełnianach sznurków, poszarpanach kawałków tkanin. A wszytko to łączy ze sobą naturalna elegancja, gracja, wolność i lekkość właściwą każdemu ptakowi.

Kolekcja dostępna na stronie: www.saltandpepper.pl

[Not a valid template]

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ