Wednesday, May 29, 2024
Home / Kultura  / Jak znaleźć czas na wszystko

Jak znaleźć czas na wszystko

Chcesz spotykać bliskich, ale nie tylko na Facebooku? Chcesz się zdrowo odżywiać, ale to czekolada daje Ci szczęście? Ta publikacja może Ci się przydać.

Chcesz spotykać bliskich, ale nie tylko na Facebooku? Chcesz regularnie biegać, ale niekoniecznie z domu do pracy? Chcesz się zdrowo odżywiać, ale to czekolada daje Ci szczęście?

Gretchen Rubin Lepiej! 21 strategii, by osiągnąć szczęście

Gretchen Rubin „Lepiej! 21 strategii, by osiągnąć szczęście” / fot. materiał prasowy

Zastanawiasz się, czemu nie możesz znaleźć czasu, by robić to, co kochasz?
Autorka bestsellerowego „Projektu szczęście” daje prostą odpowiedź: z powodu nawyków. To przyzwyczajeniom zawdzięczamy zdrowie, szczęście i spełnienie, lub przeciwnie – stres i frustrację. Gretchen Rubin w żywy i dowcipny sposób pokazuje, jak naprawić swoje życie bez konieczności podejmowania trudnych decyzji i robienia czegokolwiek wbrew sobie. Ponieważ każdy z nas jest inny, proponuje 21 strategii. Poznaj wszystkie i wybierz własną drogę do szczęścia.

Przypomnij sobie, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, i zacznij znów cieszyć się życiem. Autorka w książce „Lepiej! 21 strategii by osiągnąć szczęście” pomoże Ci zrobić to prościej i skuteczniej, niż się spodziewasz.

Uwaga! Strategie prezentowane w książce autorka testowała na sobie i przyjaciołach – wszystkim żyje się LEPIEJ!

Więcej o książce tutaj

Wydawnictwo: Znak

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ