Sunday, April 21, 2024
Home / PARTNER MK  / Gra planszowa dla par ‒ Pudełko miłości

Gra planszowa dla par ‒ Pudełko miłości

Zagrajmy w to jeszcze raz

gra planszowa dla par miasto kobiet

Gra planszowa dla par to sposób na dopieszczenie relacji w związku / fot. materiały prasowe Klienta

Miłość potrafi być niełatwa. Zwłaszcza w XXI wieku, kiedy naszym nieodłącznym towarzyszem jest pośpiech. W codziennej gonitwie zdarza nam się zgubić to, co jest w życiu najważniejsze. Często cierpią na tym nasze relacje romantyczne, związki, małżeństwa. Niejednokrotnie trudno jest nam odzyskać utracone. Nie wiemy, jakie konkretne kroki podjąć

 

Pudełko czułości 

  Być może warto posłużyć się cytatem poetki, Agnieszki Osieckiej:

Coś ci powiem na ucho: najważniejsza jest czułość. Ani jędrne pośladki, ani piękna dusza, ani księżyc w pełni.

A zatem czułość. Jak odzyskać zatraconą czułość? Jak na nowo zacząć realnie dbać o relację z najbliższą osobą? Jak na nowo otworzyć się na potrzeby partnera/partnerki i jednocześnie otwarcie mówić o swoich? Możliwości jest stosunkowo wiele, jednakże niewiele osób naprawdę ich szuka.
Wiele osób również boi się lub bagatelizuje problemy. My proponujemy niecodzienne rozwiązanie, oddając w Twoje ręce pudełko czułości. Pomoże Ci na drodze do satysfakcjonującego związku, do realnej zmiany. Zadasz pytanie: ale na czym to właściwie polega?

gra planszowa dla par miasto kobiet

fot. materiały prasowe Partnera

 

Zagrajmy jeszcze raz

Czułość może oznaczać wiele. Dla nas oznacza przede wszystkim czas, który poświęcamy jedynie partnerce/partnerowi. To moment tylko dla Was. Właśnie tego brakuje najczęściej we współczesnych związkach. Warto jednak podkreślić, że czas należałoby również dobrze wykorzystać.
Na początku każdej relacji nieświadomie gramy w pewną grę. Grę o miłość. Zakochani, robimy wszystko, by być kochanym z wzajemnością. Dbamy, poświęcamy, angażujemy się, zaskakujemy, staramy się. W tę samą grę warto zagrać, kiedy chcemy naprawić relację lub ją ulepszyć. Dbajmy, poświęcajmy, angażujmy się, zaskakujmy, starajmy się!
Nasze pudełko czułości jest nie tylko metaforyczną grą. To gra planszowa dla par! Łączy realną pracę nad związkiem, dobrą zabawę i czułość. Być może spotkałeś się z podobnymi rozwiązaniami, bo gry planszowe dla par cieszą się coraz większą popularnością. Dlaczego? Pozwalają na intymny kontakt w zaciszu domu, indywidualny wybór częstotliwości grania, angażują oboje partnerów, wprowadzają nutkę rywalizacji. Pozwalają na moment zatrzymać się w świecie pędu, pośpiechu. Brzmi ciekawie?

Gra planszowa dla par ‒ otwórz mnie!

Co realnie znajdziesz w naszym pudełku czułości? Na czym polega nasza gra planszowa dla par? To najważniejsze pytania, jakie możesz zadać. W środku znajduje się trochę elementów, m.in.: 30 zadań na kartach, które różnią się stopniem skomplikowania, korkowa plansza z pinezkami, 10 kart „czystych” (do spersonalizowania) i instrukcje. Cała zabawa polega na tym, aby losować zadania, zarówno już przygotowane, jak i te spersonalizowane i wypełniać je.
Dzięki takiej formule każdy z partnerów ma konkretny cel i może wykazać się. Poświęca swój czas i energię. Okazuje swoje zaangażowanie oraz troskę. Miłość wymaga pielęgnacji, a gry planszowe dla par to wspaniała szansa dla obojga, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zadbać o siebie nawzajem. To również okazja, aby poznać swoje (nierzadko ukryte) potrzeby, jeśli wypełnicie puste karty, wpisując tam swoje życzenia.
Jakie zadania są przygotowane? Najróżniejsze, aby zagwarantować brak nudy, element niespodzianki i wspaniałą zabawę. Niektóre wymagają konkretnych działań, niektóre opierają się na rozmowie, a więc nie obejdzie się bez wzruszeń. Pomoże to w otworzeniu się na potrzeby partnera/partnerki.

Bądźmy razem wszędzie

Gry planszowe dla par mają jeszcze jedną zaletę. Oprócz tego, że mogą być fantastycznym pomysłem na umilenie sobie czasu w domu, mogą pomóc zaplanować wspaniały czas na urlopie, w podróży. Grać można w absolutnie każdym miejscu, ponieważ nasze Pudełko dla par można zabrać ze sobą w wybrane miejsce.
Nawet nie będąc w domu, warto zadbać o partnera/partnerkę. Każdy moment starać się czynić jak najbardziej wyjątkowym, poprzez wsłuchanie się w życzenia najbliższej osoby. Bądźmy razem i dbajmy o siebie nawzajem w każdym miejscu. Nie dajmy szansy rutynie i nie przestawajmy starać się stawać najlepszą wersją siebie dla naszego partnera/partnerki.

Idealny prezent

Gra planszowa dla par, nasze pudełko czułości, może być wyborem na prezent na wyjątkowe okazje. Oprócz rokrocznych dni zakochanych, świąt czy urodzin, warto pomyśleć o nim np. na rocznicę. Może to być również prezent zupełnie bez okazji, w ramach inwestycji w związek. Inwestycji w nowe i lepsze, które nadejdzie, kiedy realnie zaczniesz dbać o Twoją relację. Zamiast kwiatów, czekoladek czy biżuterii, ofiaruj swojej drugiej połówce czułość ‒ czas, zaangażowanie, troskę… i dobrą zabawę!

 

Więcej znajdziesz tutaj: pudelkodlapar.pl

 

Gra dla par Pudełko dla par została stworzona przez Panią Psycholog Aleksandrę Mroczko ‒ AleksandraMroczko.pl

Źródło: materiał partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ