Monday, July 22, 2024
Home / Kultura  / Zapraszamy na golfa!

Zapraszamy na golfa!

Golf nie jest sportem tylko dla mężczyzn w podeszłym wieku. Łamiemy stereotypy i zachęcamy Panie do gry w golfa.

na stronę pod patronatemGolf nie jest sportem tylko dla mężczyzn w podeszłym wieku. Łamiemy stereotypy i zachęcamy Panie do gry w golfa.

Ladies Plakat_3

fot. materiał prasowy

Golf jest sportem, na który może sobie pozwolić coraz więcej Polaków. Staje się bardziej dostępny głównie poprzez rozwój infrastruktury i budowę nowych obiektów golfowych. Wiele osób uważa, że jest to sport tylko dla starszych mężczyzn. A to wcale nie jest prawda. Ta dyscyplina sportu przyciąga coraz więcej osób, w tym kobiet. Często są to partnerki golfistów, ale też niezależne bizneswoman lub kobiety, które po prostu są ciekawe tego sportu. Dla wielu golf jest oderwaniem od codziennych obowiązków, dobrą rozrywką, prektekstem do spotkania z przyjaciółkami, czy elementem tak zwanego life style. Panie coraz chętniej grają w golfa, o czym może świadczyć zwiększająca się liczba turniejów i akademii dla kobiet oraz liczna gama strojów i akcesoriów golfowych dla płci pięknej.

Miasto Kobiet jest partnerem medialnym wydarzenia dla kobiet – GPJ Ladies Golf Cup – turnieju i akademii, które odbędą się w Golf Park Józefów 30.08.2015. W turnieju będą brały udział golfistki, które mają Zieloną Kartę,natomiast akademia jest dla osób początkujących. Wydarzenie jest w pewien sposób podsumowaniem akademii golfa dla kobiet, które odbywają się w Golf Park Józefów dwa razy w tygodniu: we środy od 18 i w niedziele od 13. Zapraszamy w ostatnią niedzielę wakacji na akademię golfa. Może pierwsza styczność z golfem przerodzi się w pasję i zamiłowanie do tej gry?

Zgłoszenia oraz dodatkowe informacje: golf@holiday.aquila.pl lub +48 22 778 30 90.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ