Sunday, July 21, 2024
Home / Kultura  / Gotowanie z CYDREM w Garden Le Scandale

Gotowanie z CYDREM w Garden Le Scandale

W niedzielę, 15 grudnia Garden Le Scandale, zapraszają na warsztaty i wspólne gotowanie, podczas których 'głównym bohaterem' będzie CYDR! Finałem wydarzenia będzie koncert finalistki programu 'Mam Talent' - Kasi Sochackiej!

Gotowanie z CYDREM w Garden Le Scandale

Gotowanie z CYDREM w Garden Le Scandale / fot. materiał prasowy

W niedzielę, 15 grudnia Garden Le Scandale, zapraszają na warsztaty i wspólne gotowanie, podczas których 'głównym bohaterem’ będzie CYDR! Finałem wydarzenia będzie koncert finalistki programu 'Mam Talent’ – Kasi Sochackiej!

 

Gotowanie z  CYDREM w Garden Le Scandale

Gotowanie z CYDREM w Garden Le Scandale / fot. materiał prasowy

Wydarzenie odbędzie się dnia 15 grudnia 2013 (niedziela) o godzinie 16:30. Udział w wydarzeniu to koszt 50zł za osobę. W ramach tej kwoty: warsztaty i wspólne gotowanie z szefem kuchni i znanym blogerem, konsumpcja menu oraz 3 rodzaje cydru do skosztowania.

Menu składać będzie się z przystawki: polędwiczka wieprzowa na puree z karmelizowanych jabłek i cydru podana z czarnym puddingiem w cydrowej glazurze, dania głównego: dorsz duszony w cydrze z cieplą sałatką z jabłek , grzybów i jałowca oraz  deseru: naleśniki suzette z jabłkowym cydrem.

Kontakt: 12 430 68 55 lub mailowo pod adresem biuro@scandale.pl oraz cafebar@lescandale.pl

Partner wydarzenia: CIDER INN

Serdecznie zapraszmy!

***

CYDR – inaczej jabłecznik – napój alkoholowy, przefermentowany sok z dojrzałych jabłek (niedoprawiany cukrem). Odznacza się świeżym aromatem i lekko słodkawym, kwaskowo-orzeźwiającym smakiem jabłek, dobrze gasi pragnienie. 

 Kasia Sochacka – wokalistka, autorka tekstów, finalistka programu „Mam Talent”.

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • 카지노 14 stycznia, 2020

    … [Trackback]

    […] There you can find 48958 more Information to that Topic: miastokobiet.pl/gotowanie-z-cydrem-w-garden-le-scandale/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ