Wednesday, September 22, 2021
Home / Inne  / Got2be volumania – ozdobna objętość

Got2be volumania – ozdobna objętość

Przepis na modny look w tym sezonie: opaska na włosach pełnych objętości. Ze znalezieniem dodatku do włosów nie będzie problemu. A o objętość zadba got2b volumania!

GOT2B Volumania - pianka w sprayu

Pianka / fot. materiał prasowy

Przepis na modny look w tym sezonie: opaska na włosach pełnych objętości. Ze znalezieniem dodatku do włosów nie będzie problemu. A o objętość zadba got2b volumania!

Materiałowe, cienkie, lub bogato zdobione… Z kwiatami, kokardkami lub ćwiekami. Bez względu na to, jaką opaskę wybierzesz jedno jest pewne – żeby dobrze wyglądała na włosach, najpierw musimy zadbać o ich puszystość. A w tym pomogą nowe produkty dodające objętości – got2b volumania!

Uzyskanie mega objętości i skuteczne utrwalenie fryzury, a także innowacyjne sposoby aplikacji – za to pokochamy produkty do stylizacji got2b volumania.

Linia got2b volumaniia składa się z:

GOT2B Volumania - pianka w sprayu

Pianka / fot. materiał prasowy

pianki w sprayu got2b volumania

Łączy cechy lakieru do włosów, z korzyściami, które zapewnia pianka do włosów.

Piankę w sprayu got2b volumania można aplikować na dwa sposoby: jak lakier – bezpośrednio u nasady włosów, albo jak piankę – wyciskając ją na dłoń, a następnie rozprowadzając ją na włosach. Jednak pierwszy sposób aplikacji jest skuteczniejszy, dzięki możliwości precyzyjnej aplikacji produktu. Wszystko po to, aby jeszcze bardziej podkręcić objętość!

 

 

 

 

GOT2B Volumania - puder w sprayu

Puder w sprayu / fot. materiał prasowy

pudru w sprayu got2b volumania

Natychmiastowa objętość bez konieczności moczenia włosów? Sprawdzi się tutaj puder w sprayu got2b volumania.

Formuła pudru zapewnia natychmiastowy efekt unoszenia płaskich włosów, nadając im seksowną objętość i wyjątkową teksturę. Wszystko za sprawą mączki ryżowej, która sprawia, że włosy stają się lekko szorstkie i nabierają dodatkowej objętości. Wystarczy spryskać włosy pudrem i wmasować. Efekt seksownej objętości – gwarantowany!

 

 

 

 

GOT2B Volumania - lakier do włosów

Lakier do włosów / fot. materiał prasowy

lakieru do włosów got2b volumania

Szybko i skutecznie utrwala fryzurę, a także dodaje jej mega objętości. Wszystko po to, aby w każdych warunkach – w czasie imprezy, randki, spotkania ze znajomymi, wyglądać oszałamiająco.

Rekomendowana cena detaliczna produktów:

– pianka w sprayu got2b volumania, poj. 250ml, ok.20 zł

– puder w sprayu got2b volumania, poj. 200ml, ok. 20 zł

– lakier do włosów got2b volumania, poj. 300ml, ok. 20 zł

 

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach