Sunday, July 21, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / GOSHICO& Lily d’Ohro – stylowy weekend w mieście.

GOSHICO& Lily d’Ohro – stylowy weekend w mieście.

Dwie marki modowe GOSHICO I Lily d'Ohro połączyły siły, realizując wspólną sesję inspirowaną stylem życia miejskiej elegantki. Spójrzcie co z tego wynikło.

Dwie marki modowe GOSHICO I Lily d’Ohro połączyły siły, realizując wspólną sesję inspirowaną stylem życia miejskiej elegantki. Spójrzcie co z tego wynikło.

Wspólna sesja GOSHICO& Lily d'' Ohro

Zdjęcie 1 z 6

Na zdjęciu: sukienka z wełny Perlina, Lily d’Ohro, Zestaw pikowanych toreb podróżnych z haftem Destiny, GOSHICO/ Foto: Monika Motor, modelka: Mariola / Uncover Models.

 

Lily d’Ohro proponuje klasyczne sylwetki typu smart casual – głównie sukienki, idealne zarówno na spotkanie służbowe lub popołudniowe wyjście z przyjaciółmi. GOSHICO natomiast, wyposaża kobietę w modne i praktyczne akcesoria niezbędne podczas intensywnego weekendu – torby podróżne, pojemne kuferki, czy podręczne torebki.

*****

GOSHICO to polska marka słynąca z kolekcji unikalnych toreb inspirowanych motywami folkowymi. Od 2008 marka podbija serca wielbicielek mody na całym świecie. Pomimo tego, że wszystkie kolekcje marki GOSHICO inspirowane są folkiem, każda z nich jest na swój sposób wyjątkowa. Dotychczasowe kolekcje inspirowane były wzorami łowickimi, kaszubskimi, grecką terakotą, a nawet perskimi mozaikami. Za sukcesem marki stoją siostry GOSHICO: Małgo – główna projektantka i Aga – odpowiedzialna za biznesową stronę funkcjonowania firmy. Wszystkie produkty GOSHICO są produkowane przy zachowaniu najwyższych standardów polskiej produkcji. Każda torebka GOSHICO jest ręcznie wycinana i zszywana.

Lily d’Ohro jest nową marką modową tworzoną przez kobiety dla kobiet. Wszystkie kolekcje są autorskimi projektami Lily d’Ohro, skierowanymi do kobiet poszukujących unikalnych fasonów, dbających zarówno o elegancką kreatywność, jak i jakość wykonania. Firma tworzy limitowane kolekcje aby zagwarantować zachowanie indywidualizmu i wyjątkowości projektów. Wszystkie modele marki Lily d’Ohro wytwarzane są w Unii Europejskiej, według najwyższych standardów krojenia, szycia i wykończeń. Podczas projektowania i produkcji, firma szczególną uwagę przywiązuje do doboru materiałów i detali, które przekładają się na wyjątkowe samopoczucie kobiety w ubraniach Lily d’Ohro.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ