Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Gorąca współpraca

Gorąca współpraca

Intensywna pielęgnacja włosów ciepłym powietrzem. Niemożliwe? A jednak! Wszystko za sprawą najnowszej linii do pielęgnacji włosów SYOSS Oleo Intense.

SYOSS Oleo Intense Thermo Care

Odżywka w sprayu SYOSS Oleo Intense Thermo Care, fot. materiały prasowe

Szampon, odżywka, suszarka działają na włosy, ale każde inaczej. Szampon oczyszcza, odżywka odbudowuje, suszarka suszy i pomaga wystylizować. Różne produkty, różne cele. Jednak najnowsza, termoaktywna linia do pielęgnacji włosów SYOSS Oleo Intense sprawi, że efekt będzie jeden – piękne i zdrowe włosy.

Kobiety, które mają suche i szorstkie włosy pokochają SYOSS Oleo Intense Thermo Care, czyli pielęgnację, która odżywia włosy w ich wnętrzu nadając im sprężystość i połysk.

Podstawą działania SYOSS Oleo Intense Thermo Care jest formuła z cennymi olejkami, która intensywnie odżywia włosy, nadając im sprężystość i połysk. Jednak dźwignią jej działania jest ciepło oddawane przez wodę lub powietrze suszarki. Tylko wtedy odżywcze składniki formuły mogą głęboko wnikać w strukturę włosa i działać z pełną siłą.

Linia SYOSS Oleo Intense Thermo Care, na która składają się szampon, odżywka po myciu włosów, odżywka w sprayu i maska zapewniają kompleksową, profesjonalną pielęgnację włosów – jak podczas wizyty w salonie fryzjerskim.

Szampon SYOSS Oleo Intense Thermo Care

SYOSS Oleo Intense Thermo Care

Właściwa pielęgnacja suchych i szorstkich włosów zaczyna się od wyboru odpowiedniego szamponu. Ten z linii SYOSS Oleo Intense delikatnie oczyszcza i wzmacnia strukturę włosów dzięki kompleksowi Pro-Cellium Keratin, który uzupełnia ubytki w keratynowej strukturze włosów i sprawia, że włosy stają się bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych. Równolegle działa również formula z intensywnie pielęgnującym olejkiem, który wygładza powierzchnię włosów i nadaje im zdrowy połysk.

Odżywka SYOSS Oleo Intense Thermo Care

SYOSS Oleo Intense Thermo Care

Odżywka SYOSS Oleo Intense Thermo Care, fot. materiały prasowe

Odżywka SYOSS Oleo Intense zadba o suche i szorstkie pasma włosów po każdym myciu. Formuła z cennymi olejkami intensywnie odżywia włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Aby odżywka mogła w pełni zacząć działać, po nałożeniu jej na włosy, wmasowaniu i spłukaniu, należy wysuszyć je suszarką, Jej ciepło aktywuje działanie pielęgnacyjne składników odżywki, a Ty możesz cieszyć się pięknymi włosami!

Odżywka w sprayu SYOSS Oleo Intense Thermo Care

SYOSS Oleo Intense Thermo Care

Odżywka w sprayu SYOSS Oleo Intense Thermo Care, fot. materiały prasowe

Formuła odżywki w sprayu SYOSS Oleo Intense regeneruje włosy, ale ich nie obciąża. Wystarczy spryskać osuszone ręcznikiem włosy i już można przystąpić do suszenia ciepłym powietrzem suszarki, bo właśnie wtedy uwolniona zostanie maksymalna moc olejku! Dzięki temu nawet suche i szorstkie włosy staną się miękkie i błyszczące.

Maska SYOSS Oleo Intense Thermo Care

SYOSS Oleo Intense Thermo Care

Maska SYOSS Oleo Intense Thermo Care, fot. materiały prasowe

Odżywki to jednak nie wszystko. Bardzo suche włosy potrzebują od czasu do czasu ekstra intensywnej pielęgnacji. Wtedy wystarczy użyć maski SYOSS Oleo Intense. Regeneracja trwa tylko dwie minuty, ale pozostawia włosy gładkie i błyszczące. Chcąc już w czasie tego zabiegu zintensyfikować działanie termoaktywnej formuły, należy owinąć włosy ciepłym ręcznikiem a po dwóch minutach spłukać i wysuszyć suszarką.

 

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ