Saturday, March 2, 2024
Home / Kultura  / Gorąca monogamia to już w najbliższą sobotę!

Gorąca monogamia to już w najbliższą sobotę!

24 sierpnia w Krakowie w klubie muzycznym Lizard King zapanuje wyjątkowa atmosfera „GORĄCEJ MONOGAMII”. Event - organizowany przez krakowską Szkołę Dobranych Par – to połączenie wykładu, szkolenia i coachingu.

Gorąca monogamia

Gorąca monogamia / fot. Szkoła Dobranych Par

pod naszym patronatem

24 sierpnia w Krakowie w klubie muzycznym Lizard King zapanuje wyjątkowa atmosfera „GORĄCEJ MONOGAMII”. Event – organizowany przez krakowską Szkołę Dobranych Par – to połączenie wykładu, szkolenia i coachingu.

Dr Andrzej Depko, ceniony polski seksuolog, opowie nam jak efektywnie komunikować się ze sobą aby nie leciały iskry.Będziemy mówić o miłości i zrozumieniu, ale także o sposobie na podsycenie ognia namiętności i pożądania pomiędzy

Gorąca monogamia

Gorąca monogamia / fot. Szkoła Dobranych Par

partnerami. Uczestnicy dowiedzą się jak prowadzić zdrowy tryb życia we dwoje i w jaki sposób razem podjąć skuteczną walkę o dobrze wyglądające ciało.

Będzie można wziąć udział w dwóch rodzajach coachingu, degustacji zdrowego cateringu dietetycznego, w rewelacyjnym pokazie sztuki barmańskiej, a także doświadczyć luksusu na własnej skórze podczas zabiegów kosmetycznych.

Podczas imprezy zdobyć będzie można nagrody, a dla pierwszych stu osób przygotowaliśmy zestaw kosmetyków w prezencie. Zapraszamy pary, singli oraz tych, dla których rozwój relacji z bliskimi oraz zdrowie i pielęgnacja są ważnymi elementami życia.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne!

Kiedy: 24 sierpnia 2013r., godz. 11:00

Gdzie: Lizard King, Kraków

Zapraszamy na naszą stronę  

www.szkolapar.pl oraz Facebook.com/SzkolaDobranychPar

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ