Tuesday, August 3, 2021
Home / Styl życia  / Kuchnia  / Walentynkowy konkurs!

Walentynkowy konkurs!

Goodyfoody to pomysł na zdrowie, harmonię i urodę dzięki odżywianiu. Pomysł, który łączy tradycje wschodnie i nowoczesną wiedzę dietetyczną z nurtem slow food, wspierającym małych, regionalnych producentów żywności.

Goodyfoody

Goodyfoody to pomysł na zdrowie, harmonię i urodę dzięki odżywianiu. Pomysł, który łączy tradycje wschodnie i nowoczesną wiedzę dietetyczną z nurtem slow food, wspierającym małych, regionalnych producentów żywności.

Goodyfoody - cafe restaurant catering

Zdjęcie 1 z 6

W Walentynki specjalne, pobudzające zmysły menu wieczorowe. / fot. goodyfoody

 

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich tych, którzy lubią dobrze zjeść i jednocześnie dbają o Siebie – dlatego chcą dla Siebie, ale również i dla swoich bliskich zrobić coś naprawdę dobrego.

W naszej kuchni królują pełnoziarniste mąki, drób i jaja z wolnego wybiegu oraz produkty sezonowe. Gotujemy zgodnie z porami roku, wyłącznie na źródlanej wodzie, z wysokiej jakości, pozbawionych konserwantów, pełnowartościowych, częściowo regionalnych i ekologicznych produktów. Opierając się na wielowiekowej tradycji wschodniej oraz nowoczesnej dietetyce przyrządzamy nasze jedzenie tak, żeby codziennie służyło naszemu zdrowiu.

Na co dzień zajmujemy się cateringiem, organizujemy jedzenie na przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe, bankiety i imprezy firmowe, ale także kameralne przyjęcia prywatne.

Nasze jedzenie zaczyna trafiać też do maluchów w przedszkolach i żłobkach.

Dostarczamy zestawy lunchowe do biur na terenie całej Warszawy. Lunch Goodyfoody to zdrowa i atrakcyjna cenowo alternatywa. Nie wydasz więcej niż na szybką kanapkę i napój, czy lunch w pobliskiej restauracji czy barze a dostaniesz przemyślany od strony dietetycznej ciepły posiłek w estetycznych i łatwych do użycia lub podgrzania opakowaniach.

W Goodyfoody gorąco wspieramy ideę trwałej zmiany stylu życia, w tym zwyczajów żywieniowych w odróżnieniu od poddawania się kolejnym dietom, opartym na wykluczaniu całych grup produktów. Dla tych, którzy chcą spróbować innego odżywiania i dla tych którzy zwyczajnie nie mają czasu zadbać o swoje codzienne prawidłowe posiłki przygotowujemy całodzienne zestawy posiłków z dostawą do domu lub do biura.

Jeśli ktoś miałby ochotę spróbować naszej kuchni zapraszamy codziennie do Bistro & Cafe Syrena w foyer Teatru Syrena w Warszawie. Proponujemy potrawy kuchni polskiej w naturalnym, slow food’owym wydaniu. Aktualnie można spróbować ruskie pierogi z mąki żytniej, sałatkę z zielonego bobu z marchewką i bryndzą na ciepło lub napić się domowej lemoniady z trawy cytrynowej .

Mamy dla Państwa zestawy lunchowe w cenie 21 zł oraz bogate menu, w którym wszyscy znajdą coś dla siebie.

W Walentynki specjalne, pobudzające zmysły menu wieczorowe z udziałem naturalnych afrodyzjaków i do kolacji lampka czerwonego wina. A dla chętnych do wzięcia udziału w konkursie szansa na ciekawe nagrody!

[Not a valid template]

Serdecznie zapraszam!

Lidia Sykulak – Właściciel

ZASADY KONKURSU:

Czytelnicy będą musieli wejść na stronę www.goodyfoody.pl i tam znaleźć informację na temat 3 najbardziej popularnych naturalnych afrodyzjaków, a następnie wysłać maila na adres: teatrsyrena@goodyfoody.pl.

O otrzymaniu nagrody decyduje kolejność wysłanych maili.

Tego dnia dla naszych gości Bistro & Cafe Syrena przygotowaliśmy specjalne, walentynkowe, pobudzające zmysły set menu:

– Tygrysie krewetki z czosnkiem i kolendrą;

– Plastry polędwicy wołowej marynowane w imbirze i trawie cytrynowej z korzeniem żeńszenia;

– Spaghetti pełnoziarniste w sosie cytrynowo-szafranowym z lubczykiem;

– Mus czekoladowy z chilii.

Cena za menu dla dwojga 170 zł

NAGRODY

1. Kolacja (set menu) dla dwojga w vip-roomie i do kolacji butelka wina.

2. 2 bilety na koncert Magdy Navarette, stolik w vip – roomie i do kolacji butelka wina.

3. Dla kolejnych 9 par rezerwacja stolika i do kolacji butelka wina.

GoodyfoodyZainteresowany? Po więcej informacji zapraszamy na www.goodyfoody.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ

Chcę być informowany/a o odpowiedziach