Tuesday, July 16, 2024
Home / Inne  / Testujemy: Kolor na głowie, wiosna w sercu.

Testujemy: Kolor na głowie, wiosna w sercu.

Widzicie ten obłędny kolor na włosach, fantastyczny połysk i niesamowite przejścia kolorystyczne? Przyznacie, że z taką głową nawet zima za oknem nie jest straszna. Ja też w oczekiwaniu na wiosnę zapragnęłam takiej ożywczej odmiany, a

Testujemy farby GOLDWELL Elumen

Testujemy farby GOLDWELL Elumen

Widzicie ten obłędny kolor na włosach, fantastyczny połysk i niesamowite przejścia kolorystyczne? Przyznacie, że z taką głową nawet zima za oknem nie jest straszna. Ja też w oczekiwaniu na wiosnę zapragnęłam takiej ożywczej odmiany, a że z początkiem lutego krakowski salon Angel (ul. Felicjanek 25) wprowadził nowość – nową edycję farb GOLDWELL Elumen, które przodują w kolorystycznej kreatywności – poszłam czym prędzej je przetestować.

Testujemy farby GOLDWELL Elumen

Testujemy farby GOLDWELL Elumen

Od razu zaznaczę, że nie wyszłam z Angel z włosami w kolorze czerwonym czy niebieskim, ale dla tych odważniejszych i młodszych ode mnie kobiet na pewno dobrą wiadomością jest to, że paleta GOLDWELL Elumen wśród 28 kolorów ma nie tylko piękne blondy i brązy, ale także barwy mocne, wyraźne, zdecydowane, jak róż, fuksja i fiolet. Można nimi swobodnie żonglować, wplatając na przykład niebieskie pasemka w lśniący blond.

Farby Elumen to nie tylko intensywny kolor i piękny połysk. Istotne jest, że nie zawierają utleniaczy ani amoniaku. Interesujące jest też ich działanie od strony technologicznej. Wykorzystany jest tu efekt magnetyczny – pigmenty Elumen wciągane są do wnętrza włosa, gdzie są na trwałe zakotwiczane, a dodatkowo, wypełniając porowate miejsca we wnętrzu włosa, zapewniają perfekcyjne odbijanie światła. Stąd oszałamiający połysk.

Tyle teorii, a praktyka objawiła się w postaci rąk pani Grażyny, która najpierw przygotowała mnie do koloryzacji (długa rozmowa, bo zwłaszcza w kwestii włosów bywam marudną klientką), a potem perfekcyjnie ją wykonała. Dodam jeszcze, że wcześniej dociekliwie obejrzałam tę część ekipy Angel, która ma już na sobie kolory Elumen. Wynik był bardzo zachęcający! A efekt mojej koloryzacji? Słoneczny odcień włosów z delikatnymi pasemkami, które rozświetlają moją głowę i przełamują jej dotychczasową monotonię, na drugi dzień stał się w pracy tematem rozmów numer jeden.

Ola Przegorzalska

Studio Angel, na ul Felicjanek 25, Kraków. Zapraszamy również na  www.studioangel.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ