Tuesday, June 18, 2024
Home / Kultura  / GO2FASHION!

GO2FASHION!

Wszyscy szukający inspiracji, zainteresowani nowymi trendami, entuzjaści mody – przybywajcie! 19 maja, w samym sercu Krakowa - w klubie Russian Enso odbędzie się Fashion Market.

go2fashion

go2fashion

Wszyscy szukający inspiracji, zainteresowani nowymi trendami, entuzjaści mody – przybywajcie! 19 maja, w samym sercu Krakowa – w klubie Russian Enso odbędzie się Fashion Market. 

 

go2fashion

 

Agencja go2events we współpracy z klubem Russian Enso zaprasza wszystkich chętnych do przybycia na Fashion Market 19 maja do klubu Russian Enso od godz. 10.00 do 18.00 wstęp WOLNY. Wszyscy, którzy pojawią się na wydarzeniu będą mieli  szansę na zdobycie unikatowych strojów młodych projektantów oraz świeżych marek odzieżowych.

Dodatkowo w planie targów: prezentacje wizażystów oraz specjalistów do spraw wizerunku, a także porady stylistów teamu pierwszej w Polsce personal shopperki Osy.

Tuż po godzinie 20.00 we wnętrzach przesiąkniętego rosyjskim stylem klubu, odbędzie się część zamknięta wydarzenia, podczas której główną atrakcją będą pokazy mody znanych projektantów i cenionych na rynku marek odzieżowych.

Podczas spotkania będzie można zapoznać się z kolekcjami  projektantów takich jak: Aleksandra Sopel, Elżbieta Krzemińska-Owczarz, Małgorzata Czuchraj, Katarzyna Miciak, Lucima, Invuu London, Olga Guzik, Innuendo, Jasminum

Pokazy w części zamkniętej: Invuu London (pokaz biżuterii), Jasminum (pokaz strojów kąpielowych) i gościnnie STUDIO B3 Paulina Blachur

Więcej informacji znajdziecie na: www.facebook.com/events 

 

KONKURS 

Mamy do rozdysponowania 2 zaproszenia na półgodzinne konsultacje ze stylistką z teamu Osy, jedno na godz.15.00 drugie na 15.30! Zainteresowanych takim spotkaniem prosimy o maila na konkursy@miastokobiet.pl do czwartku 17 maja do godz.18.00. W piątek 18 maja rozlosujemy zaproszenia.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ