Wednesday, July 24, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Go Green z firmą Jaquar!

Go Green z firmą Jaquar!

Bycie eko to niemal obowiązek!

Oszczędzanie wody

Go Green/fot.materiały prasowe

Nasza planeta tonie w śmieciach i kończą się zasoby wody. Obecnie na ziemi żyje 7 miliardów ludzi, a według szacunków ONZ do 2050 roku będzie ich 9 miliardów i aż 60 krajów mocno odczuje niedobór wody. Bycie ekologicznym to już obowiązek każdej firmy produkującej armatury łazienkowe ! Go Green to filozofia przyjęta przez Jaquar w projektowaniu i produkcji produktów łazienkowych oszczędzających wodę

 

Losy planety są w twoich rękach

Proste decyzje, które podejmujemy podczas zakupów akcesoriów i sprzętu do łazienki mają kolosalne znaczenie. Wybór, czy myjemy się pod prysznicem czy w wannie, przekłada się nie tylko na oszczędzanie pieniędzy, ale przed wszystkim na mniejsze zużycie wody. Firma Jaquar pochodzi z Indii i wyposaża ponad 2,4 mln łazienek rocznie. Dlatego dbanie o ekologiczne podejście jest jej priorytetem, bo to właśnie Indie mierzą się z najgorszym w historii deficytem wody. Ok. 600 milionów mieszkańców tego kraju może odczuć skutki braku dostępu do wody *. Z tego powodu dbanie o środowisko to żelazna zasada firmy Jaquar. Jej siedziba znajduje się w jedyny zeroenergetyczny budynku w Indiach i posiada wyróżnienia przyznawane budynkom o najwyższej klasie dbałości o ekologię.

Go green - oszczędność

Go Green Jaquar/ fot. materiały prasowe

 

Jak oszczędzać wodę?

Produkty, który wychodzą spod skrzydeł Jaquar są tworzone z materiałów trwałych, które służą klientom przez wiele lat, a dzięki temu nie trafiają na wysypiska śmieci, by jeszcze bardziej zanieczyszczać planetę. A armatury i baterie są tak zaprojektowane i wyposażone w najnowsze technologicznie rozwiązania, by oszczędzać wodę. Producent dba o to, by woda z kranu czy spłuczki nie uciekała. Jaquar ma swojej ofercie prysznice i deszczownice, które ograniczają strumień wody.

Dlaczego warto zainstalować deszczownicę w łazience

Deszczownica ma małe otwory , dzięki czemu siła strumienia jest wystarczająca do skutecznego użytkowania. Dodatkowo prysznice wydłużają swoją żywotność dzięki silikonowym końcówkom dysz. Zapobiegają one osadzaniu się kamienia i są łatwe do utrzymania w czystości, a przez to można je użytkować przez wiele lat. Prysznice: Normal, Soft, Massage, Cascade, Mist dostosowane są do minimalizacji użycia wody. Zaawansowana technologia umożliwia precyzyjnie nakierowany wypływ wody. W ofercie firmy jest dostępnych aż 5 rodzajów przepływów dopasowanych do potrzeb użytkowników. Myślenie ekologiczne to pamiętanie o technologii Jaquar Booster! To gwarancja funkcjonalność produktów bez względu na ciśnienie wody.

Eko baterie to najlepsze rozwiązanie

Wszystkie baterie Jaquar łączą funkcjonalności z wybitną formą i posiadają zawór progresywny, który w innowacyjny sposób pozwala oszczędzać wodę aż do 25 % w porównaniu do tradycyjnych baterii. Polega to na tym, że im bardziej zawór zostanie odkręcony tym większy i cieplejszy strumień wody leci z kranu. Dobrym przykładem eko urządzeń w łazience są baterie sensoryczne wykonane w technologii, która pozwala wodzie płynąc tylko wtedy, gdy jest potrzebna i zamyka dopływ, gdy tylko odsunie się ręce, czego rezultatem są jej zerowe straty.

 

Warto zastanowić się nad byciem eko, a podczas myślenia o zmianach w łazience pamiętać o firmie Jaquar, której produkty i rozwiązania są przyjazne dla naszej planety. Podejście ekologiczne pozostawia pozytywne poczucie, że działamy w słusznej sprawie.

Jaguar Group

Eko baterie / fot. materiały prasowe

* Raport think tanku Niti Aayog, który opiera się na danych z 24 na 29 stanów Indii.

 

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

 

https://www.jaquar.pl/

źródło: materiał Partnera MK
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ