Friday, April 19, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Ginger Med Spa – w dążeniu do perfekcji

Ginger Med Spa – w dążeniu do perfekcji

U progu swoich 4 urodzin Ginger Mini Spa odświeża się i przemienia w Ginger Med Spa profesjonalny salon kosmetyczny z elementami medycyny estetycznej. Pozostawia ono jednak wspaniałą intymną atmosferę i wysoce wykwalifikowany personel doceniony

Tak jak poczwarka zmieniając się w pięknego motyla zaskakuje ostatecznym wyglądem tak kobieta, jej ciało oraz umysł zmienia się w raz z wiekiem. Wszelkim przemianom ulega również nasze otoczenie zmienia się dla nas, podąża za modą, wygodą, techniką i potrzebami. U progu swoich 4 urodzin Ginger Mini Spa odświeża się i przemienia w Ginger Med Spa profesjonalny salon kosmetyczny z elementami medycyny estetycznej. Pozostawia ono jednak wspaniałą intymną atmosferę i wysoce wykwalifikowany personel doceniony przez grono stałych klientów.

 

Przemiany

Pomysł otwarcia salonu kosmetycznego w głowie Doroty Budzyńskiej ( właścicielki ) błąkał się już od kilku lat, do realizacji doszło w 2009 roku. Dziś dumnie świętuje 4 rok działalności. Życie pisząc różne scenariusze doświadcza nas i uczy. Obserwując działania tego salonu przez te kilka lat widzimy niesamowitą konsekwencję. Początek działalności to przede wszystkim nauka dbania o swój wygląd pod okiem prawdziwego kosmetologa, kreowanie przyjaznego miejsca dla ciała i ducha oraz chęć stworzenia jak najbardziej komfortowych warunków dla klienta. Kolejne lata to nieustanny rozwój działalności, praca na coraz nowszych generacją kosmetykach, urządzeniach, doszkalanie się i nauka o najbardziej aktualnych technikach kosmetologicznych. Ten czas to również nieustanne poszukiwanie idealnego profilu, dziedzin w których personel Ginger będzie ekspertem.

Oto mamy wiosnę która przyniosła przełom !

Zmiany które nastąpiły to nie tylko wygląd zewnętrzny samego Ginger, zmienił się również profil dotychczasowego MiniSpa. Do menu zabiegów dołączyła medycyna estetyczna którą zajmuje się dr Jacek Ciupis specjalista z zakresu kosmetologi lekarskiej. Nacisk został położony również na strefę zabiegów leczniczych zajmującą się problemami skórnymi, walkę z nimi, leczenie i pielęgnację. W nowym Ginger zrobiło się również bardziej kolorowo ! To dzięki Syliwii Radwanek, dyplomowanej stylistce paznokci która tworzy niesamowite wielobarwne kompozycje na paznokciach klientek.

Dużym plusem nowych zmian jest również pakiet zabiegów pielęgnacyjnych przygotowany specjalnie dla mężczyzn.

Ginger jako salon może pochwalić się doskonałym kunsztem w wykonywaniu makijażu permamentnego, zabiegami wykonywanymi na podstawie kosmeceutyków firmy Image Skincare oraz masażami.

Drogie Panie, Panowie zapraszamy do Ginger Med Spa, miejsca gdzie czas się zatrzymuje i spływa na nas magiczny spokój.

Ginger Med SpaGinger Med Spa ul. Gęsia 8, Kraków; tel. 12 346 45 35

Zapraszamy również na nasz profil na facebook.com/GingerMiniSpa oraz stronę internetową www.gotoginger.com.pl

Oceń artykuł
2 komentarze
  • i99bet 25 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: miastokobiet.pl/ginger-med-spa/ […]

  • +18 26 listopada, 2019

    … [Trackback]

    […] Find More Info here on that Topic: miastokobiet.pl/ginger-med-spa/ […]

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ