Tuesday, March 5, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Oczy zwierciadłem duszy

Oczy zwierciadłem duszy

Chcesz zaoszczędzić czas podczas porannej toalety? Zobacz jak działa makijaż permanentny.

Pigmenty stosowane do tego zabiegu są pochodzenia naturalnego i po wprowadzaniu pod skórę zachowują trwałość od 2 do 5 lat. Dla pełnego efektu warto taki makijaż powtarzać.

Pigmenty stosowane do tego zabiegu są pochodzenia naturalnego i po wprowadzaniu pod skórę zachowują trwałość od 2 do 5 lat. Dla pełnego efektu warto taki makijaż powtarzać. / fot. materiał prasowy

Zwierciadłem duszy są oczy i ich oprawa. Błyszczą gdy jesteś szczęśliwa, śmieją się wraz z Tobą. Mięśnie które okalają ten obszar twarzy wyrażają wiele emocji. Jeśli pragniesz być zawsze o krok do przodu, pełna blasku i naturalnego piękna i nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez chociażby umalowanych rzęs, powinnaś bliżej przyjrzeć się makijażowi permanentnemu.

Makijaż permanentny podkreśla lub koryguje to czym obdarzyła Cię natura, a dobrze wykonany zapewni poczucie pewności siebie w każdej sytuacji. Dobrze wykonany makijaż permanentny nie maluje, a podkreśla rysy twarzy dlatego efekt końcowy powinien być jak najbardziej naturalny. To świetny sposób, żeby zaoszczędzić trochę czasu przy porannej toalecie. Makijaż permanentny pomaga utrzymać nienaganny wygląd.

Pigmenty stosowane do tego zabiegu są pochodzenia naturalnego i po wprowadzaniu pod skórę zachowują trwałość od 2 do 5 lat. Dla pełnego efektu warto taki makijaż powtarzać.

Pigmenty stosowane do tego zabiegu są pochodzenia naturalnego i po wprowadzaniu pod skórę zachowują trwałość od 2 do 5 lat. Dla pełnego efektu warto taki makijaż powtarzać. / fot. materiał prasowy

W czym tkwi permanentność?

Pierwsze co się nasuwa to trwałość. Jest to pewna forma tatuażu. Pigmenty stosowane do tego zabiegu są pochodzenia naturalnego i po wprowadzaniu pod skórę zachowują trwałość od 2 do 5 lat. Dla pełnego efektu warto taki makijaż powtarzać.

Korygować możemy usta – zmieniając ich kontur i kolor. Brwiom możemy nadać nowy kształt, zagęścić je lub po prostu odtworzyć w całości. Makijaż oczu to przede wszystkim kreski wzdłuż lini rzęs które optycznie zagęszczają je oraz podkreślają całe oko. Kobiety które raz wykonały taki makijaż doceniają jego zalety i jednogłośnie twierdzą, że warto!

Korygować możemy usta - zmieniając ich kontur i kolor. Brwiom możemy nadać nowy kształt, zagęścić je lub po prostu odtworzyć w całości.

Korygować możemy usta – zmieniając ich kontur i kolor. Brwiom możemy nadać nowy kształt, zagęścić je lub po prostu odtworzyć w całości. / fot. materiał prasowy

Technika ma znaczenie!

To czym może pochwalić się nasz gabinet to 4,5 letnie doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego metodą piórkową TAFFY. Największą zaletą tego zabiegu jest jego minimalna bolesność. Trwa krótko, skóra goi się po nim szybko, a obrzęki znikają już po kilku godzinach. Dodatkowo po zabiegu twarz może zostać naświetlona niebieską lampą led, co rewelacyjnie wspomaga gojenie. Takie światło pobudza produkcję naturalnego kolagenu czyli ma również działanie odmładzające. Narzędzia używane podczas zabiegu są jednorazowe. Składają się z płaskich igiełek połączonych w piórka, dzięki temu , np. brwi rysowane są zgodnie z naturalną linią wzrostu włosków co sprawia, że uzyskujemy efekt łudząco podobny do naturalnych brwi.

Dla kogo?

Makijaż permanentny to przede wszystkim doskonałe rozwiązanie dla osób po leczeniu chemioterapią, dotkniętych chorobami wpływającymi na porost włosów lub po oparzeniach. To również sposób na walkę z czasem, w raz z wiekiem naturalne rysy twarzy ulegają zwiotczeniu i zanikaniu. Zabieg dedykowany jest również osobom, które po prostu cenią sobie czas oraz wygodę.

Ginger Med Spa ul. Gęsia 8, Kraków; tel. 12 346 45 35

Zapraszamy również na nasz profil na facebook.com/GingerMiniSpa oraz stronę www.gotginger.com.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ