Wednesday, April 17, 2024
Home / Kultura  / Wydarzenia  / GGC Fash&Tech – moda wita się z technologią

GGC Fash&Tech – moda wita się z technologią

Na najbliższym spotkaniu poruszany będzie temat rozwoju prasy modowej w świecie technologii internetowych.

Miasto Kobietpod naszym patronatem 

22 stycznia 2015 roku w Krakowie odbędzie się GGC Fash&Tech Meetup ­spotkanie fascynatów wpływu nowych technologii i branży modowej. Jest to drugie spotkanie z cyklu. Tym razem poruszany będzie temat rozwoju prasy modowej w świecie technologii internetowych.

FBGGCMEETUP5

W krakowskim coworku hub:raum, przy ul. Przemysłowej 12 w Krakowie, 22 stycznia 2015, o godzinie 19:00 odbędzie się drugie spotkanie reprezentantów branży IT oraz mody. Tym razem prelegenci opowiadać będą o wpływie nowych technologii na przemiany prasy modowej.

Podczas GGC Fash&Tech Meetupu będziemy mogli wysłuchać prelekcji i panelu osób, które profesjonalnie zajmują się mediami:

Paulina Barlik ­ założycielka, CEO fashionote.co startupu wyróżnionego przez TechCrunch. Paulina opowie o Fashionote ­ aplikacji, mającej na celu umożliwienie użytkownikowi łatwy zakup ubrań znalezionych w magazynach modowych.

Gabriela Francuz ­ blogerka, streetfashionincracow.pl, która od kilku lat dokumentuje modę Krakowian. Opowie o tym, jak blogosfera wpływa na przemianę prasy.

Maciej Myśliwiec ­ wykładowca WH AGH, socjolog/medioznawca, Maciek opowie o przemianie mediów modowych z perspektywy socjologa.

Wydarzenie jest drugim z cyklu spotkań poświęconych branży modowej w świecie nowych technologii. Jest to odpowiedź na problemy i potrzeby projektantów modowych, którzy podczas spotkań mają okazję zapoznać się z najnowszymi trendami technologicznymi. Zadaniem spotkań jest inspiracja i pomoc projektantom w rozwijaniu ich marek globalnie. Z drugiej strony wydarzenie ma uświadomić programistów i przedsiębiorców internetowych, jak wielki potencjał tkwi w wielomiliardowym rynku modowym Moda to o wiele więcej niż szycie i projektowanie nowych ubrań. To biznes,
na który składają się marketing, finanse, sprzedaż. Wszystkie te elementy już dawno zostały opanowane przez nowe technologie. Aby projektant mógł osiągnąć globalny sukces musi zdać sobie z tego sprawę ­ powiedziała naszej redakcji Kasia Gola, autorka bloga geekgoeschic.co, inicjatorka GGC Fash&Tech Meetups.

Spotkanie jest darmowe i otwarte. Wystarczy, że uczestnicy dadzą znać, że przyjdą na stronach wydarzenia: ggcmeetuppress.evenea.pl Zapraszamy na stronę wydarzenia

Organizator: geekgoeschic.co | @geekgoeschic
Partner: Hub:raum Kraków
Oficjalny hashtag: #ggcmeetup

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ