Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Wearables i ich przyszłość w branży modowej

Wearables i ich przyszłość w branży modowej

Wearables będzie tematem kolejnego spotkania Geek Goes Chic Fash&Tech w Warszawie.

19 marca 2015 o godzinie 19:00 w biurze Google odbędzie się drugie warszawskie spotkanie GGC Fash&Tech. Tematem wydarzenia będą wearables oraz ich przyszłość w branży modowej.

geek goes chic

To drugie warszawskie spotkanie łączące świat technologii i biznesu modowego. Podczas pierwszego spotkania uczestnicy przyjrzeli się polskim startupom modowym. / fot. materiał prasowy

Geekgoeschic.co oraz Google Polska zapraszają na GGC Fash&Tech Wawa #2: wearables, które odbędzie się 19 marca o godzinie 19:00 w biurze Google w Warszawie. Spotkanie jest dedykowane wszystkim zainteresowanym nowymi technologiami w modzie, zwłaszcza wearables – czyli zaawansowanymi technologicznie akcesoriami, biżuterią oraz odzieżą.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję porozmawiać z twórcami wearables oraz znawcami tego rynku. Organizatorzy mają nadzieję na dyskusję dotyczącą przyszłości zjawiska oraz możliwościach wykorzystania go na potrzeby branży modowej.

Jest to drugie warszawskie spotkanie łączące świat technologii i biznesu modowego. Podczas pierwszego spotkania uczestnicy przyjrzeli się polskim startupom modowym. Poza wydarzeniami w Warszawie, organizowane są również spotkania w przestrzeni hub:raum w Krakowie, podczas których poruszone zostały tematy druku 3D, przyszłości prasy modowej oraz sprzedaży w dobie nowych technologii.

Inicjatywa GGC Fash&Tech powstała w Krakowie i została zainicjowana przez Kasię Gola, autorkę nominowanego do WGSN Global Fashion Awards 2015 bloga geekgoeschic.co. Jest to pierwsza tego typu, cykliczna inicjatywa w Polsce. Celem spotkań jest stworzenie przestrzeni dialogu i współpracy między branżą modową i nowymi technologiami. Dzięki temu wsparcie projektantów w wykorzystaniu nowych technologii podczas budowania swojej marki, a także zwrócenie uwagi branży IT na potencjał jaki niosą za sobą marki modowe.

Partnerem spotkań w Warszawie jestGoogle.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zapisać się na stronie:goo.gl/forms/xRBpzc110G

GGC Fash&Tech Wawa#2: wearables
Data: 19 marca 2015
Godzina: 19:00
Miejsce: Google Polska,
Warsaw Financial Center, VII p, Sala: TechTalk
Emilii Plater 53, Warszawa

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ