Monday, July 22, 2024
Home / Styl życia  / Dom  / Gdzie kupić ramki na zdjęcia, dopasowane do naszych potrzeb?

Gdzie kupić ramki na zdjęcia, dopasowane do naszych potrzeb?

Ramki na zdjęcia, wbrew pozorom, są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrz, nie każdy jednak wie, gdzie warto je kupić. Podpowiadamy

ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia, wbrew pozorom, są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrz, nie każdy jednak wie, gdzie warto je kupić / fot. materiały prasowe

Ramki na zdjęcia, wbrew pozorom, są bardzo ważnym elementem wystroju wnętrz, nie każdy jednak wie, gdzie warto je kupić. Podpowiadamy. I nie chodzi tylko o ich markę, ale o to, jak dużą ofertę ramek do zdjęć możemy znaleźć, aby z łatwością dobrać tę odpowiednią do naszego indywidualnego wystroju wnętrza. Pamiętajmy też, że nie tylko rama ma tu znaczenie, ale to, co się w niej znajduje. Najpiękniejsze wspomnienia, pamiątki rodzinne, małe wzruszenia i wielkie miłości. To wszystko uwiecznione na pięknych fotografiach, w odpowiedniej oprawie, pozwala zatrzymać chwilę na dłużej. Gdzie kupić ramki na zdjęcia, które z szacunkiem będą prezentowały twoje najpiękniejsze wydarzenia w życiu?

 

Ramki na zdjęcia kupisz praktycznie w każdym sklepie, zaczynając od hipermarketów, na salonach kończąc. Możesz również zamówić je przez internet. Ceny są bardzo zróżnicowane i zależą głównie od jakości. Tak więc często stoisz przed wyborem — oprawić zdjęcia tanio czy zainwestować w ich długowieczność? Wybrać pierwszą lepszą antyramę, czy zastanowić się, jaka otoczka będzie idealnie podkreślać uwieczniony moment? Tutaj zaczynają się prawdziwe schody.

ramka

Sosnowa ramka / fot. materiały prasowe

Gdzie kupić ramki na zdjęcia?

Na pewno w takim sklepie, który oferuje wysoką jakość i trwałość oraz posiada multum ramek w różnych stylach, wzorach i kolorach. Odpowiednio oprawiona fotografia powinna zostać z tobą do końca życia, powinna przeżyć wszystko: wyprowadzki, zmiany miejsca, drobne upadki, remonty, przytulenia i spojrzenia wielu osób. Nawet jeśli coś zmieni się w twoim życiu i postanowisz schować pamiątkę w kartonie na strychu, to po kilku latach zdjęcie w ramce powinno wyglądać tak samo dobrze. Wciąż będzie przypominało ci o tych pięknych, chociaż niekiedy ciężkich momentach. Musi być ten dreszcz, gra skojarzeń, a nawet zapach, który mimowolnie pojawi się w powietrzu.

Kiedy oprawę do zdjęć możesz spersonalizować, czyli wybrać odpowiedni rozmiar, strukturę i kolor ramy, a w dodatku zamówić ramki na wymiar, taki jakiego dokładnie potrzebujesz, to masz szansę stworzyć coś niezwykłego. Opowiesz swoją historię i wspomnienie, w sposób, który naprawdę czujesz, a jeśli posiadasz starą fotografię o nietypowym wymiarze, tym bardziej tego typu oferta spełni Twoje potrzeby. W niektórych sklepach ramiarskich zrobisz to wszystko po swojemu, aby fotografia oddawała tylko i wyłącznie twoje odczucia. Wiesz, że ta sama historia, z ust kilku osób brzmi całkiem inaczej? Twój mężczyzna zapamięta wspinaczkę górską jako jedne z najcięższych doświadczeń, a ty będziesz wspominać to jako zabawną przygodę. W końcu podarł spodnie i w połowie drogi chciał wracać do domu. Warto, aby sklep trafiał w twój gust i miał bardzo duży asortyment. Co wybierzesz? Retro? Styl skandynawski? A może bardziej odpowiada Ci awangarda?

ramka w kostkę

Ramka w kostkę / fot. materiały prasowe

 

Niektóre sklepy internetowe, takie jak www.ramka.pl oferują sprzedaż ramek od razu ze zdjęciem wgranym przez ciebie. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią swój czas lub po prostu posiadają zdjęcie na komputerze lub w telefonie. Oferta powinna przedstawiać również możliwość wybrania niestandardowych rozmiarów na zamówienie. Wtedy masz już pewność, że sklep, w którym chcesz złożyć zamówienie, zna się na wszystkim i wkłada dużo serca w to, aby cię uszczęśliwić.

Prosta brązowa ramka / fot. materiały prasowe

Pamiętam, jak kiedyś wyciągnęłam z szafy pewne zdjęcie przedstawiające mojego dziadka, którego nie zdążyłam poznać. Było oprawione drewnianą, ciemną i ciężką ramką. Natychmiast pokazałam je mojej babci. Ta, uroniła łzy tęsknoty za ciepłem, które kiedyś dawał jej mąż. Bardzo szybko jednak zaczęła się uśmiechać i opowiadać o dziadku. Pokochałam rozmowy o nim. Te opowiadania zawsze wywoływały u mnie ogrom emocji. Właśnie takich wzruszających wspomnień ci życzę. Gdzie kupić ramki na zdjęcia, które dopełnią to, co chcesz uwiecznić? W sklepie, który odpowiada wszystkim potrzebom, a twoje wspomnienia są dla niego priorytetem.

 

źródło: materiał Partnera MK

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ