Wednesday, May 29, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Gatta na wiosnę i lato

Gatta na wiosnę i lato

Kwiaty, odważne printy oraz przeźroczystości to motywy przewodnie kolekcji Gatta Bodywear na nowy sezon wiosna/lato 2015.

Kwiaty, odważne printy oraz przeźroczystości to motywy przewodnie kolekcji Gatta Bodywear na nowy sezon wiosna/lato 2015. Dominującymi kolorami są pastele oraz jaskrawe kontrasty.

Gatta na wiosnę i lato

Zdjęcie 1 z 8

fot. materiał prasowy

 

Możemy wybierać zarówno z dopasowanych tunik i legginsów, jak też luźnych w kroju sukienek, rozkloszowanych spódnic i kombinezonów.

Na uwagę zasługują też szare bombki oraz ołówkowa, czarna klasyka. Dopasowana tunika w marynarskim stylu jest idealną propozycją na majówkę lub letnie podboje. Szerokie, czarne, poziome pasy optycznie modelują sylwetkę. Zestawiona z dżinsową kurtką i słomkowym kapeluszem nadaje się na weekendowy wypad ze znajomymi lub na kawę z przyjaciółką. Paski wkraczają także na koszulki w stylu polo.

Legginsy to obowiązkowa pozycja w wiosennej kolekcji Gatta Bodywear. Występują w kilku różnych wzorach – wszystkie są jednak idealną alternatywą dla spodni – można je nosić do tunik, koszul, a nawet t-shirtów. Dostępne są modele w kwiaty oraz azteckie wzory.

(źródło: mp)
Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ