Saturday, February 24, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / GAROU: Seksowny. Romantyczny. Macho

GAROU: Seksowny. Romantyczny. Macho

GAROU wystąpi w jubileusz 20-lecia swojej pracy artystycznej w Polsce. Sprawdź miasta!

GAROU wystąpi w Polsce

GAROU wystąpi w Polsce /fot. materiały prasowe

Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Rewelacyjny, znany i kochany przez publiczność na całym świecie GAROU wystąpi w jubileusz 20-lecia swojej pracy artystycznej, w Polsce

GAROU wystąpi w Polsce / fot. materiały prasowe

Największe przeboje czarującego muzyka usłyszymy na przełomie października i listopada 2018 r., w 5 miastach: Zabrzu, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie oraz Lublinie. Ten pełen niespodzianek artysta, jest jednym z najbardziej urzekających i charyzmatycznych muzyków francuskiej sceny.

GAROU jest multiinstrumentalistą, mistrzowsko gra na: gitarze, fortepianie, klawesynie, jak również na trąbce / fot. materiały prasowe

Pod koniec lat 90. GAROU błyskawicznie zaistniał w świecie muzyki, łamiąc jego wszelkie kanony. Seksowny głos romantycznego macho sprawił, że serca kobiet zaczęły bić szybciej. On sam mówi o sobie skromnie:
– podbiłem listy przebojów, pojawiając się we właściwym miejscu i właściwym czasie. Jego spotkanie ze słynnym poetą, autorem musicalu Notre Dame de Paris, – Lucem Plamondonem w barze w Montrealu zadecydowało o przyszłości młodego wokalisty z gitarą. Niedługo potem, urok i talent GAROU przyczynił się do rozpoczęcia współpracy z Celine Dion i Rene Angelil.

Piosenkarz ma bogatą dyskografię, wydał aż 8 płyt i niezliczoną ilość singli, często koncertuje. Jego pierwszy album Seul został wydany w 2000 roku. W samej Francji 2,5 miliona egzemplarzy zostało sprzedanych w jedyne 11 tygodni! Kolejne albumy gwiazdy: Reviens, Garou, Piece of My Soul, Gentleman Cambrioleur, Version intégrale ukazywały się w stosunkowo krótkich odstępach czasu. Wiele utworów stało się prawdziwymi hitami jak Seul czy Gitan. Błyskotliwy artysta nagrał utwór Sous le vent z Celine Dion, – ich bogata w pomysły muzyczne współpraca trwała kilka lat. Po tym czasie GAROU chciał być artystycznie „wolny” i tworzyć bez ograniczających go schematów. Wybrał własną, niezależną drogę. W 2012 roku jego 6 płyta Rhythm and blues została złotą płytą już tydzień po wydaniu! Przy ostatnim wydanym – 8 albumie Au milieu de ma vie współpracę podjęli utalentowani autorzy tekstów: Jean-Jacques Goldman, Pascal Obispo, Gérald de Palmas.

Pod koniec 2018 roku polska Publiczność będzie miała okazję na żywo usłyszeć największe hity GAROU:

28.10 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca, godz. 18:00
05.11 – Warszawa, Hala Torwar, godz. 19:00
06.11 – Wrocław, Hala Stulecia, godz. 19:00
08.11 – Kraków, ICE Kraków, godz. 19:00
09.11 – Lublin, Hala Globus, 19:00

Bilety do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.makroconcert.pl oraz w salonach Empik.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ