Friday, July 12, 2024
Home / Kuchnia  / Indyjska zima w mieście z Ganeshem!

Indyjska zima w mieście z Ganeshem!

Przed Warszawą dwa tygodnie ferii. Część dzieci spędzi ten czas na zimowiskach i innego typu wyjazdach, pozostałe zapewne zostaną w domach. Indyjska restauracja Ganesh zadbała o to, żeby zima w mieście nie oznaczała wyłącznie nudy

Zima w miescie z Ganesh

Zima w miescie z Ganesh

Przed Warszawą dwa tygodnie ferii. Część dzieci spędzi ten czas na zimowiskach i innego typu wyjazdach, pozostałe zapewne zostaną w domach. Indyjska restauracja Ganesh zadbała o to, żeby zima w mieście nie oznaczała wyłącznie nudy i dni spędzonych przed komputerem czy telewizorem.

Zima w miescie z Ganesh

Zima w miescie z Ganesh

Od 28 stycznia do 10 lutego restauracja Ganesh przy ul. Wilczej 50/52 zaprasza do siebie wszystkie dzieci. W godzinach od 13 do 18 w te dni na najmłodszych czekać będzie opiekunka, która w specjalnie przygotowanym kąciku wymyślać będzie rozmaite konkursy i zabawy, związane m.in. z Indiami. Tak, żeby nikt w te ferie nie musiał narzekać na nudę! Podczas gdy dzieci będą spędzały czas z opiekunką, restauracja zaprasza na obiad rodziców, którzy dodatkowo otrzymają dziesięć procent rabatu.

Tapinder Sharma, właściciel sieci Ganesh, prywatnie ojciec dwójki dzieci, bardzo ceni sobie tradycyjne, rodzinne wartości. Podejście to widać zwłaszcza w lokalu przy ul. Wilczej, gdzie znajduje się m.in. przestronna sala zabaw dla najmłodszych, a w toalecie specjalnie przystosowane miejsce do przewijania maluchów. Opiekunka jest obecna w lokalu także poza okresem ferii – w każdą niedzielę od godz. 13 do 18.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ