Thursday, May 23, 2024
Home / Inne  / Opowieść o trzech kobietach

Opowieść o trzech kobietach

Trzy Kobiety: właścicielka agencji reklamowej, prawniczka oraz trenerka jeździectwa połączyły siły i stworzyły baśniową krainę w centrum Warszawy – Galerię Luster.

Galeria Luster

Trzy Kobiety: właścicielka agencji reklamowej, prawniczka oraz trenerka jeździectwa połączyły siły i stworzyły baśniową krainę w centrum Warszawy – Galerię Luster

Galeria Luster

Trzy Kobiety: właścicielka agencji reklamowej, prawniczka oraz trenerka jeździectwa połączyły siły i stworzyły baśniową krainę w centrum Warszawy – Galerię Luster. Współwłaścicielki, a na co dzień przyjaciółki – podjęły decyzję o wejściu w ten projekt z różnych powodów:

Ula Kowalczuk – Założycielka Galerii Luster, prowadziła ją przez ponad 2 lata w formie wirtualnej na www.galerialuster.pl. Rozpoczęła ten projekt, bo urzekła ją magia Luster i nieograniczone wręcz możliwości w ich tworzeniu. To ona nadała imię nowemu projektowi i zebrała artystów, którzy wykonują piękne artystyczne zwierciadła w najróżniejszych technikach i stylach. Zaczynając przygodę miała cel, aby we współczesnych domach pojawiły się niepowtarzalne lustra, które potrafiłyby nie tylko grać z przestrzenią, ale też tworzyć indywidualne miejsca, będące ozdobą i wizytówką zarazem.

Ula, jako twórca Galerii, została mianowana Czerwoną Królową. Nie tak srogą jak jej książkowa imienniczka, ale podobnie jak ona przejawiającą słabość do pięknych kreacji a w szczególności do butów.

 Joanna Dominowska – do tej pory jej życie toczyło się wokół kancelarii prawniczej i sądów… Świat prezentował się jako poważny, złożony z trudnych decyzji i sporów. Nadszedł czas, aby dać ludziom cos wesołego, bajkowego i nietypowego. Pomysł na Showroom wziął się przede wszystkim z chęci stworzenia nietypowego miejsca spotkań, gdzie bieg dnia codziennego zatrzymywałby się na chwilę. Chodziło o to, żeby wchodząc do Galerii Luster naprawdę przechodzić na druga stronę zwierciadła, do krainy, którą pamiętamy z naszego dzieciństwa – gdzie wszystko jest możliwe i gdzie wszystko jest przygodą.

Joanna nie przez przypadek została Białą Królową. Już przy pierwszym spotkaniu dają się poznać jej cechy – łagodna, dobra, troskliwa i szlachetna – każdy chciałby mieć taką królową po swojej stronie. Na dodatek Biała Królowa występuje podwójnie w Galerii Luster, Pani Joanna zaadaptowała bowiem białą kotkę po wypadku i razem dzielą się tym zaszczytnym tytułem.

Emily McShane – ostatnie 7 lat spędziła w Irlandii gdzie trenowała konie i jeźdźców. Przez ostatni rok myślała o powrocie do Polski i szukała ciekawego projektu, który nie tylko stanie się jej nowym zajęciem, ale również da okazję sprawdzić się w innych niż dotychczas dziedzinach. Tak więc z wielkim entuzjazmem wkroczyła w krainę Galerii Luster, gdzie ma kontakt ze sztuką i ciekawymi ludźmi. Nie było wątpliwości, że Emilia zostanie Alicją z Galerii Luster – oprócz pozytywnego nastawienia do życia jest w każdej chwili gotowa na nowe wyzwania i przygody. Emilia jako Alicja odkryła w sobie na nowo beztroską dziewczynkę, która poznaje świat szeroko otwartymi oczami i zachwyca się jego pięknem.

Wszystkie trzy Panie w dotychczasowych zawodach musiały być stanowcze, silne a czasem bezwzględne. Galeria Luster odsłoniła ich naturalne, delikatne i piękne oblicza. Dała też pole do korzystania z niewyczerpanych pokładów wyobraźni. Za szklanymi drzwiami galerii są piękne lustra, ciekawi ludzie oraz magiczny świat. Zamiast sprzedawać zza lady, właścicielki zapraszają na Tea Party, a na aksamitnej poduszce wyleguje się kocia Biała Królowa. Ludwik XV zachwyca przepychem i elegancja, Jowisz odbija błękit nieba, w koło biega zwariowany królik, a na dodatek – każdego dnia świeci tu Słońce.

Właścicielki Galerii pragną, żeby zakup lustra był nie tylko przeżyciem estetycznym, ale także wyjątkową przygodą dla każdego klienta. Aby się o tym przekonać, nie wystarczy przyjść do Galerii Luster, trzeba sobie też pozwolić przejść na druga stronę lustra.

Na koniec bardzo dobra wiadomość dla uczestników plebiscytu SREBRNE LUSTRA MIASTA KOBIET. Galeria Luster zaprojektuje statuetki-lustra dla zwycięzców plebiscytu.

Galeria Luster – Showroom, Warszawa, ul. Niecała 7, www.galerialuster.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ