Sunday, June 16, 2024
Home / Inne  / Fotogaleria  / Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków (zdjęcia)

Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków (zdjęcia)

"Diabeł tkwi w szczegółach" zobacz co GOShA Kusper i jej team "stworzyli" podczas akcji "Moda na dodatek" w Galerii Krakowskiej.

pod naszym patronatem

Powiedzenie „Diabeł tkwi w szczegółach” przyjęło się jako złota zasada dobrego wyglądu. Odpowiednio dopasowane detale potrafią całkowicie odmienić nawet z pozoru zwykłą stylizację. W ramach prowadzonej przez Galerię Krakowską i personal shopper Małgorzatę „GOShĘ” Kusper akcji można było otrzymać poradę jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, a także otrzymać modny drobiazg.

Galeria Krakowska & GOShA ubierają Kraków

Zdjęcie 1 z 20

fot. materiał prasowy

Wyrażają osobowość, podkreślają urodę i pozwalają wyrazić siebie bez konieczności ubierania wszystkiego w słowa. Dodatki, to one przesądzają o całości kompozycji naszego ubrania. Sprawiają, że np. zwykła koszula nabiera osobliwego wyrazu, a spódnica z szafy babci staje się najmodniejszym strojem sezonu. Bawiąc się odpowiednimi akcesoriami możemy z wielu zestawów ubraniowych stworzyć niebanalne kreacje.

[Not a valid template]

Mimo, że dodatki to indywidualny wybór, trzeba pamiętać, aby wszystkie elementy stylizacji były odpowiednio ze sobą zestawione oraz dopasowane do ubioru i okazji. Dla wszystkich, którzy potrzebowali porady jak postawić stylizacyjną kropkę nad „i”, Galeria Krakowska razem ze stylistką Małgorzatą „GOShĄ” Kusper przeprowadziła kolejną akcję „Moda na dodatek”. W trakcie trwania akcji każdy miał niepowtarzalną okazję rozmowy ze stylistką na temat swojej stylizacji, oraz otrzymania od niej modowego dodatku, który pozwolił wzbogacić i odmienić image. Stylistka GOShA rozdawała prezenty w postaci: szali, naszyjników, bransoletek itp., które wzbogaciły stylizację wybranych osób.

***

GOShA Kusper – Jedna z pierwszych w Polsce Personal Shopper, specjalistka od dobrze skomponowanych szaf i udanych zakupów. Jest autorką warsztatów i programów stylizacyjnych dla firm, prowadzi szkolenia dla osobistych stylistów. Pracowała przy programie „Trinny i Suzannah ubierają Polskę” oraz przy licznych sesjach zdjęciowych. Absolwentka szkoleń m.in. w St. Martins Collage w Londynie oraz w London Collage of Fashion.

Źródło: materiał prasowy

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ