Thursday, July 18, 2024
Home / Kultura  / Gala Pozytywnej Egoistki 2012

Gala Pozytywnej Egoistki 2012

24 listopada w warszawskim Traffic Clubie odbędzie się uroczysta gala, będąca podsumowaniem 9-miesięcznej trasy jedynej w Polsce kampanii społecznej uczącej kobiety pozytywnego egoizmu. Gościem specjalnym gali będzie Agata Młynarska, która udzieli wyjątkowego wywiadu na temat

Gala Pozytywnej Egoistki 2012

Gala Pozytywnej Egoistki 2012

24 listopada w warszawskim Traffic Clubie odbędzie się uroczysta gala, będąca podsumowaniem 9-miesięcznej trasy jedynej w Polsce kampanii społecznej uczącej kobiety pozytywnego egoizmu. 

Gala Pozytywnej Egoistki 2012

Gala Pozytywnej Egoistki

Gościem specjalnym gali będzie Agata Młynarska, która udzieli wyjątkowego wywiadu na temat swojej przemiany w Pozytywną Egoistkę oraz zostanie uhonorowana prestiżową statuetką, wręczaną kobietom sukcesu, które inspirują inne kobiety do zmian i dzielą się swoją siłą z innymi. Uczestniczki gali otrzymają także sporą dawkę wiedzy, którą w czasie wykładów przekażą najlepsi specjaliści z zakresu rozwoju osobistego w Polsce.

Zgromadzone Panie dowiedzą się m.in. kim jest Pozytywna Egoistka i dlaczego warto nią zostać. Będą mogły się także przekonać, że rozwój wcale nie musi być nudny, a zmiana życia męczącą pracą. Pozytywnego Egoizmu – tu zaskoczenie – będą uczyć panowie! Wystąpią m.in. dr Tomasz Skalski (socjolog, filozof, coach i trener, nagrodzony we wrześniu 2012 roku przez Międzynarodowe Forum Kobiet Sukcesu nagrodą „Dużej Buźki” za inspirowanie kobiet) oraz Kazimierz Nalepa (ekspert Akademii Zwierciadła).

Gala zakończy się zwiedzaniem tzw. Przestrzeni EGO-Pozytywnej, w której uczestniczki będą mogły skorzystać z porad i konsultacji ze specjalistami z zakresu stylu, zdrowia i urody, m.in. brafitterek – dobór właściwego rozmiaru biustonosza, stylistek – przegląd zimowych trendów w modzie, wizażystek – zaprezentowanie najnowszych trendów w makijażu, dermokonsultantek – badanie skóry twarzy i dobór odpowiedniej pielęgnacji na zimę, dietetyczek – badanie tkanki tłuszczowej i dieta na zimę. Uczestniczki będą miały również okazję dowiedzieć się więcej w zakresie profilaktyki raka szyjki macicy i raka jajnika.

Uroczysta gala stanowi zwieńczenie 9 – miesięcznej Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej Pozytywny Egoizm = Siła Kobiety. Akcja wystartowała 8 marca 2012 r., czyli symbolicznie w Dzień Kobiet. Jej celem jest m.in. obalenie mitów dotyczących ról przypisywanych kobietom w naszym społeczeństwie, a także zmiana pejoratywnego rozumienia słowa „egoizm”.

Swoim zasięgiem kampania objęła 5 największych miast w całej Polsce: Warszawę, Kraków, Katowice, Poznań i Wrocław. Dzięki organizowanym spotkaniom, warsztatom i eventom z ideą pozytywnego egoizmu udało się dotrzeć do ponad 300 000 Polek. Społeczność Pozytywnych Egoistek to obecnie 5000 kobiet, fanpage Kampanii na Facebook’u doczekał się ponad 3000 aktywnych fanów. Rozdanych zostało ponad 3000 katalogów edukacyjnych Kampanii i 6000 ulotek, dystrybuowanych u sieci Partnerów w całej Polsce. Wyprodukowanych zostało również także tysiąc profesjonalnych płyt DVD z 2,5 godzinnym warsztatem „Zostań Pozytywną Egoistką!”.

Informacje organizacyjne dotyczącej Gali Pozytywnej Egoistki 2012:

 Data:  24.11.2012 r., godz. 10.00-17.00

Miejsce: Traffic Club, ul. Bracka 25, Warszawa

10:30 – 11:30 Wywiad z Agatą Młynarską i wręczenie Statuetki Pozytywnej Egoistki

12:00 – 16:00 Część merytoryczna

16:00- 17:00 Przestrzeń EGO-Pozytywna

Zapisy prowadzone są do 20.11 lub do wyczerpania limitu miejsc pod numerem 32 209 52 87 lub biuro@projektegoistka.pl.

Inwestycja 22 zł; zysk: bezcenny.

Więcej informacji o gali oraz kampanii: www.akademiapozytywnejegoistki.pl.

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ