Monday, April 22, 2024
Home / Kultura  / Gala Pozytywnej Egoistki

Gala Pozytywnej Egoistki

15 grudnia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się Gala Pozytywnej Egoistki – inspirujące spotkanie dla kobiet, które pragną poznać swoje „ego” i świadomie zadbać o siebie.

Gala Pozytywnej Egoistki / fot. materiał prasowy

Gala Pozytywnej Egoistki / fot. materiał prasowy

pod naszym patronatem

15 grudnia w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbędzie się Gala Pozytywnej Egoistki – inspirujące spotkanie dla kobiet, które pragną poznać swoje „ego” i świadomie zadbać o siebie. W ramach Gali zostanie wręczona nagroda Pozytywnej Egoistki Roku 2013.

Już po raz drugi Projekt Egoistka – organizacja wspierająca kobiety w budowaniu wewnętrznej siły – nagrodzi znaną kobietę za inspirowanie innych do pozytywnych zmian i odważnego poznawania siebie. W ubiegłym roku tytuł Pozytywnej Egoistki został przyznany Agacie Młynarskiej.

Grażyna Dobroń / fot. materiał prasowy

Grażyna Dobroń / fot. materiał prasowy

W tym roku twórcy Projektu Egoistka zdecydowali się wyróżnić Grażynę Dobroń – dziennikarkę Polskiego Radia Programu Trzeciego i autorkę książki „Instrukcja Samo(Obsługi) Człowieka” za budzenie świadomości w słuchaczach i inspirowanie innych do stawiania się lepszymi ludźmi. W trakcie Gali Laureatka opowie o poszukiwaniu siebie, modzie na medytację, podróżach do Indii i o tym jak odnaleźć sens, zdrowie i spokój.

Następnie odbędą się warsztaty „Przepis na lepsze życie”, które poprowadzi charyzmatyczny mówca i twórca idei Pozytywnego Egoizmu dr Tomasz Skalski. W trakcie warsztatów Tomasz Skalski zabierze wszystkich w fascynującą podróż w głąb siebie w celu poszukania odpowiedzi na pytanie: Co daje nam szczęście i spełnienie? Zdradzi swoje patenty na wysoki poziom życiowej energii, a także podpowie jak radzić sobie ze zmartwieniami.

Gala Pozytywnej Egoistki / fot. materiał prasowy

Gala Pozytywnej Egoistki / fot. materiał prasowy

Na wszystkich czekają liczne atrakcje: warsztat „mała, wielka pielęgnacja według tołpa®”, który poprowadzą kosmetolog marki tołpa®” Lidia Łodzińska-Szafrańska oraz aktor Bartosz Woźny; porady dermokonsultantek, dietetyków, brafitterek i stylistek, każda uczestniczka otrzyma wartościowe prezenty od Partnerów wydarzenia: kosmetyki marki tołpa®, soki marki Gomar Pińczów i niespodziankę od Stegu®.

15 grudnia 2013 roku, Warszawa, Akademia Leona Koźmińskiego Aula 1, ul. Jagiellońska 57/59, godzina 15:00-20:30. Ilość miejsc limitowana. Zapisy: d.skalska@projektegoistka.pl lub 721 295 377. Opłata 37 zł

Szczegóły na www.pozytywnyegoizm.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ