Sunday, April 14, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Gala Finałowa Srebrne Lustra Miasta Kobiet 2012

Gala Finałowa Srebrne Lustra Miasta Kobiet 2012

IV edycja plebiscytu Srebrne Lustra „Miasta Kobiet” dobiega końca. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystych gal finałowych w Krakowie i Warszawie.

IV edycja plebiscytu Srebrne Lustra „Miasta Kobiet” na najlepsze gabinety i specjalistów w dziedzinie urody w Krakowie i Warszawie dobiega końca. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystych gal finałowych w Krakowie i Warszawie. 

Czytelniczki „Miasta Kobiet” w tym roku oddały łącznie 6449 głosów,  głosując tym samym na 140 gabinetów urody oraz 134 specjalistów z Krakowa i Warszawy.

Ogłoszenia wyników i wręczenie nagród Laureatom plebiscytu Srebrne Lustra „Miasta Kobiet” w kategoriach: Najlepsze Miejsce i Najlepsze Ręce odbędą się podczas uroczystych gal finałowych.

 

Gale finałowe plebiscytu odbędą się:

         – W Krakowie – 24 kwietnia 2012 w Hotelu Europejskim
          -W Warszawie – 10 maja 2012 w Kinie Muranów

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród, w obu miastach, połączone będzie z występem artysty oraz bankietem. W Krakowie dla przybyłych gości zaśpiewa Marta Honzatko, w Warszawie natomiast wystąpi Malwina Kusior.

Ponadto w Krakowie odbędzie się prezentacja najnowszych kolekcji firmy Intenso (oferuje kolekcje włoskich marek Coccinelle i Pollini) oraz marki Aryton.

 

UWAGA CZYTELNICY „MIASTA KOBIET” !
Wszyscy Czytelnicy „Miasta Kobiet”, którzy chcą otrzymać zaproszenie na galę rozdania nagród w plebiscycie Srebrne Lustra „Miasta Kobiet” w Krakowie, mogą wysyłać swoje zgłoszenia do 18 kwietnia 2012  na adres: srebrnelustra@miastokobiet.pl. Spośród nich 19 kwietnia 2012 wybierzemy 20 podwójnych zaproszeń.

 

 

SPONSORZY SREBRNYCH LUSTER

 

 

PATRONI MEDIALNI

       www.fryzjerzy.pl                       www.fryzjerzy.com                       www.lne.pl

 

      www.dobry-salon.pl                   www.kosmetykaprofesjonalna.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ