Wednesday, February 21, 2024
Home / Inne  / TECHMANIACZKA czyli 7 gadżetów dla nowoczesnej kobiety

TECHMANIACZKA czyli 7 gadżetów dla nowoczesnej kobiety

Siedem gadżetów, które skutecznie podkreślą wasz styl, będąc jednocześnie przedmiotem zazdrości niejednego techmaniaka.

Sony Ericsson Jalou

Najlepszy przyjaciel nowoczesnej kobiety

Utarło się w powszechnej opinii, że świat elektronicznych gadżetów to domena mężczyzn, a kobieta – jeżeli już coś kupuje – zwraca uwagę jedynie na kolor obudowy. To bardzo mylne wrażenie. Przeciętny facet nie jest w stanie zrozumieć, że dla płci pięknej liczy się nie tylko wygląd, ale i funkcjonalność sprzętu. Oto siedem gadżetów, które skutecznie podkreślą wasz styl, będąc jednocześnie przedmiotem zazdrości niejednego techmaniaka.

1. Tablet Dell Streak 5
Ten nieduży tablet łączy w sobie najlepsze cechy telefonu i komputera. Pięciocalowy, dotykowy wyświetlacz wysokiej jakości pozwoli ci szybko i wygodnie przejrzeć strony internetowe i przeczytać ulubionego e-booka, a wbudowany modem 3G gwarantuje dostęp do serwisów społecznościowych, poczty i telefonu. Dzięki wszechstronności systemu Android Streak 5 umożliwi ci skorzystanie z tysięcy aplikacji – od osobistego trenera fitness po przewodnik po obcym mieście. A wszystko to zamknięte w stylowej obudowie (dostępnej również w kolorze czerwonym), która bez trudu zmieści się w każdej torebce. Cena: 1650 zł.

2. Sony Ericsson Jalou by Dolce&Gabbana
Sony Ericsson Jalou to telefon zaprojektowany z myślą o kobietach, stąd ciekawa linia obudowy i szlifowana faseta. Aparat ma długość tylko 73 mm – mniej niż twoja szminka. W limitowanej wersji sygnowanej logiem Dolce&Gabbana znajdziemy nie tylko wiele przydatnych dodatków (m.in. krokomierz i lusterko), ale i stylowy zestaw słuchawkowy. Cena: 1000 zł.

3. Sony Vaio Y (VPCYB2M1E)
Jeżeli myślisz, że laptop nie może być sexy, najwyraźniej nie poznałaś jeszcze najnowszego reprezentanta serii Vaio Y. Ten niezwykły notebook wymyka się wszelkim próbom zaszufladkowania. W ciekawie zaprojektowanej, kolorowej i smukłej (zaledwie 25 mm grubości) obudowie zamknięto nowoczesne podzespoły, kontrastowy wyświetlacz Vaio i wydajną baterię. A wszystko to przy wadze niespełna 1,5 kg! Cena: 1900 zł.

4. Canon IXUS 310 HS
Czy aparat fotograficzny może być stylowym dodatkiem? Oczywiście tak, pod warunkiem że sięgniesz po kompakt IXUS 310 HS. Duży, dotykowy wyświetlacz, niezwykle jasny obiektyw, możliwość nagrywania filmów w wysokiej rozdzielczości i pakiet kreatywnych filtrów pozwolą ci uwiecznić każdą niezapomnianą chwilę, a atrakcyjna, wykonana ze stali nierdzewnej obudowa ładnie skomponuje się z każdą kreacją, nawet wieczorową. Cena: 1100 zł.

5. Słuchawki Audio-Technica ATH-CKF500 BK
Kobiece w każdym calu – tak można zdefiniować słuchawki CKF500 uznanej marki Audio-Technica. Ten stylowy gadżet nie tylko świetnie wygląda i dobrze się nosi, ale i rewelacyjnie oddaje brzmienie. Czego chcieć więcej? Cena: 110 zł.

6. YES Pendrive Collection
Nie ma chyba bardziej praktycznego drobiazgu niż przenośna pamięć. Zamiast jednak nosić w torebce kawałek nieatrakcyjnego plastiku, możesz wybrać pendrive, który już na pierwszy rzut oka przykuwa uwagę. Na przykład gadżet z kolekcji Pendrive Collection sieci YES. Wewnątrz srebrnej obudowy znalazło się miejsce na dysk o pojemności 4 GB. Cena: 499 zł.

7. Odtwarzacz Apple iPod Nano
Przenośnego odtwarzacza Apple iPod Nano szóstej generacji nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ten nieduży, stylowy gadżet, wyposażony w interfejs dotykowy Multi-Touch, stanie się twoim nieodłącznym towarzyszem. Bez względu na to, czy jesteś w pracy, na przyjęciu czy na zakupach, twoja ulubiona biblioteka muzyczna będzie z tobą. Zawsze pod ręką. Cena: 570 zł.

Gadżety specjalnie dla Miasta Kobiet
wybrała i opracowała
redakcja  TechManiaK.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ