Monday, May 27, 2024
Home / Moda  / Design  / TECHMANIACZKA, CZYLI 8 GADŻETÓW DLA NOWOCZESNEJ KOBIETY

TECHMANIACZKA, CZYLI 8 GADŻETÓW DLA NOWOCZESNEJ KOBIETY

Oderwijmy się od stereotypów. Dzisiejsza płeć piękna jest niezależna i realizuje się zawodowo. Prezentujemy kilka gadżetów doskonałych dla nowoczesnych kobiet.

TechManiaK logo

Stereotyp kobiety – przykutej do kuchni kury domowej – już dawno trafił do lamusa. W XXI wieku niewiasty są niezależne, pewne swoich możliwości i realizują się zawodowo. To również TechManiaczki, dla których nowoczesne gadżety to nie tylko narzędzia, ale również sposób na podkreślenie własnego stylu. Osiem poniższych produktów jest tego dobrym przykładem.

Acer Aspire S5

Zdjęcie 1 z 8

Ultrabooki to przyszłość komputerów mobilnych, a Aspire S5 to przyszłość ultrabooków. Supersmukły (tylko 15 mm grubości), ultralekki (zaledwie 1,2 kg), wyjątkowo wydajny (napędzany przez procesor najnowszej generacji Intel Ivy Bridge), a do tego bardzo elegancki – oto notebook XXI wieku: narzędzie, a jednocześnie stylowy gadżet. Czego chcieć więcej?


[Not a valid template]

Gadżety specjalnie dla „Miasta Kobiet” wybrała i opracowała redakcja TechManiaK.pl

TechManiaK logo

Oceń artykuł
3 komentarze
  • Zośka 16 lutego, 2017

    według mnie brakuje na tej liście jednego świetnego gadżetu. Ochraniacze na nasze piękne obuwie, które w samochodzie strasznie się psują! Ja swoje zamówiłam ze strony nabut.pl i od teraz nie muszę zmieniać butów jak prowadzę auto:) Jak dla mnie wynalazek pierwsza klasa!

  • Weronika 28 lutego, 2017

    pierwsze słyszę o takich nakładkach, ale ten nabut.pl świetnie się prezentuje. już wiem co kupię koleżance, która lubi chodzić w obcasach, a teraz jeszcze zdała prawko 😛

  • Anna 16 marca, 2017

    Woooow czego to ludzie nie wymyślą 😛 No dobra ale tak po prawdzie sama narzekam jeżdżąc autem w szpilkach że szybko mi się obcas niszczy, więc jak ten nabut tylko parę groszy kosztuje to chętnie wypróbuję. thx!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ