Thursday, June 20, 2024
Home / Kultura  / Olivier Janiak spełnia marzenia

Olivier Janiak spełnia marzenia

5 stycznia 2013 roku w warszawskim klubie Loft44 Olivier Janiak - prezenter telewizyjny, redaktor naczelny magazynu Malemen - spełni marzenia dwóch nastolatek, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Dziewczyny marzą o profesjonalnej sesji zdjęciowej

Osiemnastoletnia Ania z miejscowości Łącko

Osiemnastoletnia Ania z miejscowości Łącko / fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

5 stycznia 2013 roku w warszawskim klubie Loft44 Olivier Janiak –  prezenter telewizyjny, redaktor naczelny magazynu Malemen – spełni marzenia dwóch nastolatek, które zmagają się z ciężkimi chorobami. Dziewczyny marzą o profesjonalnej sesji zdjęciowej z Jego udziałem.

Osiemnastoletnia Ania z miejscowości Łącko

Osiemnastoletnia Ania z miejscowości Łącko / fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

Osiemnastoletnia Ania z miejscowości Łącko cierpi na mukowiscydozę. Choroba ta wyniszcza Jej organizm. Ania marzy o profesjonalnej sesji zdjęciowej. O spotkaniu z Olivierem Janiakiem nawet nie śmie marzyć…

Trzynastoletnia Kasia z Kraśnika / fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

Trzynastoletnia Kasia z Kraśnika / fot. Fundacja Dziecięca Fantazja

Trzynastoletnia Kasia z Kraśnika cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka marzy aby kiedyś w przyszłości być prawdziwą modelką dlatego już teraz chciałaby wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

Team tworzą największe i najbardziej cenione nazwiska w polskim (i nie tylko) świecie mody:

Fotograf: Iza Grzybowska – Mistrzyni Zmysłowych Kadrów, Współpracowała do tej pory z takimi markami jak np.: Garnier, Avon, Ochnik, Samsung, Kazar, W.Kruk, RMF, Soraya oraz Anją Rubik, Joanną Krupą, Alicją Bachledą Curuś.

Włosy: Jaga Hupało – urodziła się by tworzyć. Jaga jest najbardziej cenioną stylistką fryzur w Polsce. Jest również kreatorką wizerunku, laureatką wielu prestiżowych nagród – m.in. „Osobowość Roku” i „Projektant Roku”.

Make-up: Anna Galińska – główny wizażysta Sephora Polsk, Mistrz Makijażu Sephora i główna blogerka „Make Up w wielkim mieście”.

Stylizacje: Jola Czaja – jest jedną z najlepszych polskich stylistek. Obecnie redaktor kreatywna sesji zdjęciowych w magazynie VIVA! Współpracowała z większością polskich gwiazd filmu i estrady.

Swoje wsparcie zadeklarowali cenieni projektanci mody a także marki odzieżowe: Mariusz Przybylski, Rafał Czapul (Rage Age), Aldo, River Island, GAP, Esprit, Mexx, Tru Trussardi, Liu Jo, Guess, New Look, Twin-Set.

Akcesoria oraz biżuterię do sesji zapewniają: Ray Ban, Prada, Burberry, Chanel, Oakley, Toy Watch oraz Swarovski.

Dzień, w którym zostaną spełnione marzenia dziewczyn to ich dzień. To właśnie one w tym dniu mają czuć się, jak księżniczki i właśnie dlatego do projektu przyłączyło się również Biuro Ochrony Rządu, które będzie towarzyszyć dziewczynom podczas ich pobytu w Warszawie. Ania i Kasia będą miały swoje własny limuzyny oraz ochroniarzy.

*****

Fundacja Dziecięca Fantazja – jest organizacją posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Przez 9 lat działalności spełniła prawie 2500 fantazji. Więcej na: www.f-df.pl

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ