Saturday, March 2, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / Trendy A/W 2017/`18: blorange, lychee i ametystowy

Trendy A/W 2017/`18: blorange, lychee i ametystowy

Nie wiesz co zrobić sobie na głowie? Oto, 8 podpowiedzi

Równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy i stylizacją eksponującą objętość / fot. Kemon

Sezon letni dobiegł końca. To czas na przygotowanie nie tylko swojej szafy, ale i fryzury do nadejścia jesieni. Jakie trendy będą obowiązywać w sezonie jesień-zima 2017/2018 oraz jak prezentują się na włosach kolory blorange, lychee i ametystowy?

Jakie trendy będą obowiązywać w sezonie jesień-zima 2017/2018, zdradza Kemon / fot. materiały prasowe

Lata siedemdziesiąte z nutą nowoczesności
Styl post-retro. Połączenie lat siedemdziesiątych z nowoczesnością, w których te odległe od siebie lata wzajemnie się przenikają i uzupełniają. Równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy i stylizacją eksponującą objętość. Do tego geometrycznie poprowadzone granice cięć, warstwowe ułożenia i stopniowanie, które doskonale ze sobą harmonizuje sprawiając, że fryzury są wystylizowane do granic możliwości.

Równomiernie pofarbowane pasma włosów o neutralnej tonacji z przedziałkiem na środku głowy i stylizacją eksponującą objętość / fot. Kemon

Neo romantyzm będzie w modzie / fot. Kemon

Barwy to prawdziwa esencja lat siedemdziesiątych i pełen optymizm. Mamy tutaj modną miedź, która przenosząc nas w przeszłość przez pastelowe odcienie, współtworzy kolor „blorange”, czyli mix złotego blondu z miedzią. W drugiej propozycji występuje „lychee” – nazwa pochodzi od nazwy owocu liczi. To połączenie różu z kolorem żółtym.

Mamy tutaj modną miedź, która przenosząc nas w przeszłość przez pastelowe odcienie, współtworzy kolor „blorange”, czyli mix złotego blondu z miedzią / fot. Kemon

Jak prezentują się na włosach kolory blorange, lychee i ametystowy? / fot. Kemon

Jeśli chodzi o fryzury mężczyzn – prezentują one całkowitą wolność! Charakteryzuje je artystyczny nieład, który czasem zmienia się w nienaganne stylizacje stworzone przy użyciu pomady czy żelu. To fryzury o nowoczesnym charakterze, w którym czujemy piękno minionych lat.

Jeśli chodzi o fryzury mężczyzn – prezentują one całkowitą wolność! / fot. Kemon

Gdy przyjdzie noc
Nowa kolekcja od Kemon Italia łączy nieoczywiste z tym co dobrze znane. Ciemny kolor włosów? Tak, ale tylko stonowany przez niebieskie odcienie.

Odważnym ujęciem w kolekcji jest hit sezonu – kolor ametystowy / fot. Kemon

Klasyczny bob? Tak, ale z jeszcze większą wyrazistością. Odważnym ujęciem w kolekcji jest hit sezonu – kolor ametystowy, który występuje w towarzystwie oryginalnych fryzur o nierówno poprowadzonych cięciach. Do tego cięcia, które uzupełnione są nieregularnymi splotami.

Klasyczny bob? Tak, ale z jeszcze większą wyrazistością / fot. Kemon

Mężczyźni prezentują ujęcie unisex – od artystycznego nieładu po loki bez równomiernej kolorystyki. Ta noc będzie metaliczna i zaskakująca.

Mężczyźni prezentują ujęcie unisex / fot. Kemon

 

Oceń artykuł
1KOMENTARZ
  • kasia88 6 czerwca, 2018

    Masz problemy ze zdrowiem, dobraniem odpowiedniej diety, czy ćwiczeń, jeśli jesteś zmęczony poszukiwaniem różnego rodzaju skutecznych metod? Ja miałam dokładnie ten sam problem, dopóki nie odnalazłam strony najlepszego trenera i dietetyka w Polsce. Wejdź teraz na igortreneronline.pl.
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko!

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ