Sunday, July 14, 2024
Home / Ludzie  / Gwiazdy  / Nowe fryzury gwiazd TVN

Nowe fryzury gwiazd TVN

Kożuchowska, Ostaszewska czy Rusin? Która fryzura wygrała tegoroczną prezentację ramówki TVNu?

gwiazdy, celebryci, fryzury, nowe fryzury, tvn, ściana tvn, andrzej sołtysik, kinga rusin, anna kalczyńska, magda mołek, piotr kraśko

scena z: Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik /fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Podczas gali promującej nową ofertę programową TVN-u zebrało się wiele gwiazd, które promowały swoje programy. Była to świetna okazja żeby podpatrzeć ich kreacje i sprawdzić, kto tego lata jest hot a kto nie. Czy gwiazdy nadążają za najnowszymi trendami? Dziś sprawdzamy jak prezentują się w nowych fryzurach i czy pasują one do typów urody, które posiadają. Stylista marki Kemon ocenia ich nowy, wakacyjny look

gwiazdy, fryzury, nowe fryzury, wakacyjny look, trendy,

scena z: Piotr Kraśko, Magda Mołek, Anna Kalczyńska, Kinga Rusin, Andrzej Sołtysik /fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Magda Mołek – od lat wierna swoim bardzo jasnym blond włosom, które doskonale podkreślają subtelną i kobiecą urodę. Ruch we włosach tworzy wakacyjny nieco nonszalancki look, która współgra ze stylem gwiazdy.

Pod ścian(k)ą ?#praca @tvn.pl @dziendobrytvn @tvnstyle_official #urodziny #tvn fot. TVN/Radek Nawrocki

Post udostępniony przez Magda Mołek (@magda_molek)

Anna Kalczyńska – wpisująca się w panujące trendy ze swoją średnią długością włosów, które tworzą objętość w końcach. Piękny, słoneczny odcień blondu w połączeniu ze zdrowym połyskiem to życzenie wielu blondynek.

Kinga Rusin – stawia na naturalny wygląd z lekko wydłużoną formą grzywki w połączeniu z przedziałkiem na środku. Taka fryzura to absolutny hit sezonu. W połączeniu ze zdrowymi, lśniącymi, błyszczącymi włosami, sprawia, że gwiazda wygląda zjawiskowo.

@kingarusin na konferencji TVN ? Jak podoba Wam się jej suknia w skali od 1 do 10? ? #tv #tvn #tvnpl #kingarusin #woman #dress #style #fashion #outfit #ootd #pictureoftheday #picoftheday #conference #konferencja

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Małgorzata Kożuchowska – jeżeli krótka forma fryzury to obowiązkowo taki właśnie nieład we włosach. Zaczesanie włosów do góry lekko wysmukla twarz. Subtelny piaskowy odcień blondu nadaje lekkości całej formie.

Beata Ścibakówna – jej naturalnie falowanie włosy doskonale wpisują się w lekki wakacyjny trend. Minimalnie ciemniejszy kolor od nasady i czysty, naturalny nie przetleniony doskonale współgra z taką urodą.

Małgorzata Rozenek-Majdan – jeżeli kształt twarzy pozwala na to aby nosić przedziałek na środku to jest to absolutny must have tego sezonu.

Ramówka @tvn.pl #czas #start

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Sonia Bohosiewicz – długość włosów midium bardzo na czasie, a przy tym kolor łagodnie przechodzi od ciemniejszego do jasnego. Praktyczny, twarzowy i naturalny wygląd.

Maja Ostaszewska – krótka, zwiewna forma fryzury z lekkim bałaganem w połączeniu z niewielką dysproporcją kolorów dobrze sprawdza się przy krótkich formach fryzur.

#majaostaszewska na konferencji TVN ? Jak podoba Wam się jej kreacja w skali o 1 do 10? ? #tv #tvn #tvnpl #diagnoza @diagnozatvn #diagnozatvn #style #woman #fashion #outfit #ootd #pictureoftheday #picoftheday #insta #instagood #smile

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Karolina Gilon – piękna gra koloru łososiowo-różowego w każdym świetle będzie wyglądać inaczej. Gdy stawiamy na mocno zaakcentowany kolor połączmy go z mniej awangardowym cięciem.

karolina gilon, gwiazdy, celebryci, fryzury, nowe fryzury, nowy look, włosy,

scena z: Karolina Gilon, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Małgorzata Socha – mocno wygładzone włosy z przedziałkiem na środku to ważny akcent w tym sezonie, nadaje on elegancji, klasy i dostojności fryzurze.

Agnieszka Woźniak-Starak – włosy sięgające ramion, przedziałek na środku, pasma a la grzywka okalające twarz w połączeniu z zawsze dobrze wyglądającym beżowym blondem to doskonałe połączenie przy tym typie urody.

#ramowka #tvn #azjaexpress2 #ulubionascianka ?

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak)

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ