Wednesday, May 29, 2024
Home / Uroda  / Trendy  / TESTUJEMY: Zabieg na twarz i ciało

TESTUJEMY: Zabieg na twarz i ciało

Femmalium to MED SPA – miejsce, gdzie można poddać ciało radykalnym zabiegom upiększająco-odmładzającym albo wpaść na weekend lub nawet na chwilę w środku tygodnia, by się odprężyć

Femmalium to MED SPA – miejsce, gdzie można poddać ciało radykalnym zabiegom upiększająco-odmładzającym (jak na przykład modelujący sylwetkę EXILIS czy zwalczający cellulit NNM LIPO KONTOUR) albo wpaść na weekend lub nawet na chwilę w środku tygodnia, by się odprężyć. W ofercie są też usługi fryzjerskie, można więc z Femmalium wyjść nie tylko zrelaksowaną, z „odnowioną” skórą, ale także przygotowaną na przyjęcie.

W ofercie spa zainteresował mnie „letni” zabieg witaminowy na twarz i ciało firmy Babor, o działaniu odżywczym i wygładzającym. Jak działa, pokazała mi pani Magda Broś. Specjalnie dla mnie przygotowała owocowo-mleczny koktajl, który, według jej zapewnień, dostarcza skórze całego ciała niezbędnych witamin i minerałów oraz chroni ją przed działaniem wolnych rodników. „Dzięki wykorzystaniu naturalnych owocowych składników skóra odzyskuje piękny, świeży wygląd, a sam zabieg pobudza zmysły”, twierdzi z przekonaniem pani Magda. Jakie owoce wchodzą w skład magicznego suszu, którego użyto w Femmalium? „Przeważnie dzikie owoce: jeżyny, maliny, jarzębina”, podpowiada pani Magda. Ich mieszanka (pamiętajmy, ile musi zawierać kwasów owocowych!) jest łączona z odżywczym kremem i składnikami do pilingu. Potem robi się z tego paczuszki, w których do mieszanki dodaje się kamienie i podgrzewa w specjalnym urządzeniu – i nimi dopiero wykonuje się masaż. Nie muszę chyba dodawać, że owoce podczas tych wszystkich etapów oddają nie tylko wartości odżywcze, ale i zapach, a wykonany nimi piling dostarcza przyjemnych doznań. W czasie zabiegu jest też czas na relaks (ułatwiają go olejek do aromaterapii, zapach owoców, podgrzewane łóżko, kojąca muzyka sącząca się do ucha i odpowiednia temperatura), jak i na absolutną rewelację: masaż twarzy wykonany przez panią Magdę. Mniej więcej przez 15 minut robiła ona z moją twarzą rzeczy, których nigdy bym się nie spodziewała – przyznaję, że był to najbardziej odprężający element całego rytuału. Wyszłam z Femmalium zrelaksowana, pachnąca i gotowa do założenia kolorowej, lekkiej sukienki. Skóra? „To nie jest możliwe, żeby dorosła kobieta miała skórę jak niemowlak”, powiedział znajomy. Wyraźnie napięta, odżywiona, z podkreśloną opalenizną – moja skóra czeka na lato.

Femmalium Med SPA, ul. Poznańska 8, tel. 12 416 16 40, www.femmalium.pl

Agnieszka Kozak

Oceń artykuł
BRAK KOMENTARZY

SKOMENTUJ, NIE HEJTUJ